Радіопротектори

Автор Chuhaystur, 30.07.2011 20:53:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Chuhaystur

Я думаю, що ні для кого не є загадкою, що ж це таке. А на крайняк, якщо  когось цікавить детальніше, що ж воно таке, то Гугл вам друг (просто аби не завантажувати форум). Але суть мого допису полягає в наступному: ДЕ І ЯК у Львові можна роздобути такі препарати, як ЦИСТАМІН та *Б-190*. Перший припарат відноситься до сірковмісних радіопротекторів короткотривалої дії. (5-6 год). Другий - довготривалої дії (3-5 днів)
Обидва становлять величезну цінність у зв*язку зі своєю здатністю захищати організм від дії іонізуючого випромінювання. До слова скажу, що Цистамін входить до складу аптечок АІ-2 (АІ-1). Як наслідок в мене логічно виникає ще одне питання/прохання: порадьте, де можна придбати аптечки АІ-1 (АІ-2)?
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

javamdam

а хіба такі табли не є ТУПО дуже сильним допінгом аби солдат уражений радіацією трохи довше протягнув?

Chuhaystur

Такі таблетки юзають працівники АЕС. Сумніваюся, що це боян. 85% шо з них справді є толк.
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

onyx

Толк з них є, але так як ці таблетки є зовсім навіть не корисними, не радив би приймати їх якщо нема загрози гострої променевої хвороби. Відповідно  поки не почалась ядерна війна або не  взірвалась найближча АЕС ці таблетки непотрібні. Юзайте більш природні радіопротектори ;)

Chuhaystur

Цитувати...Юзайте більш природні радіопротектори
- окей, що запропунуєш? (Вітаміни С і А? Як на мене трошки заслабо)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

linuxoid

Цитата: Chuhaystur від 31.07.2011 21:21:17
Цитувати...Юзайте більш природні радіопротектори
- окей, що запропунуєш? (Вітаміни С і А? Як на мене трошки заслабо)

Слабо?! Якщо збираєшся на вилазку під об’єкт укриття 4-го енергоблоку ЧАЕС не забудь звіт написати (я -1 на вилазку).

Хороший радіопротектор - це буряковий сік, на смак лайно, але корисно і побічник дій нема (в штучних радіопротекторів, зокрема про які йде мова, мають в деяких випадках фатальні побічні ефекти).

Chuhaystur

Нуу, не те, щоб під об*єкт укриття, але  шось подібне. А діточок хочеться мати здоровеньких, не мутантиків :P Тому то й вишукую варіанти залізобетонно надійні.
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

onyx

А які плануєш дози отримувати?

Chuhaystur

Та я взагалі не планував отрмувати ніяких доз. Або хоча б мінімізувати їх. А взагалі - два дні в зоні. Тяжко сказати як все складеться і які дози на мене чекають.
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

linuxoid

Цитата: Chuhaystur від 31.07.2011 22:35:20
Та я взагалі не планував отрмувати ніяких доз. Або хоча б мінімізувати їх. А взагалі - два дні в зоні. Тяжко сказати як все складеться і які дози на мене чекають.

Набагато шкідливішими будуть наслідки вживання штучних радіопротекторів ніж саме опромінення. В зоні не так багато "брудних" місць, а якщо мучить радіофобія, то носи дозиметр в режимі слідкування і пий буряковий сік (повторююсь, сорі).

:-)

Цитата: Chuhaystur від 31.07.2011 22:35:20
Та я взагалі не планував отрмувати ніяких доз. Або хоча б мінімізувати їх. А взагалі - два дні в зоні. Тяжко сказати як все складеться і які дози на мене чекають.

Річ в тому, що радіопротектор не надає шкірі споживача відбиваючої дії відносно випромінювання радіоактивного. Те що є в аптечках АИ-1, АИ-2 зменшує/затримує симптоми сильного опромінення. Наче не блюєш відразу і т.п.Росвікі про них, але думаю таки читав. Взагалі чьо вас всіх туди тягне?
Декольтем своїм мене манила.

Chuhaystur

ЦитуватиВзагалі чьо вас всіх туди тягне?
Бо розуму нема. Чи швидше не так: розум то є, а от мудрості - катма. Але це так, ліричний відступ)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

onyx

Цитата: Chuhaystur від 31.07.2011 22:35:20
Та я взагалі не планував отрмувати ніяких доз. Або хоча б мінімізувати їх. А взагалі - два дні в зоні. Тяжко сказати як все складеться і які дози на мене чекають.
Ну то оце якраз для тебе


Якшо хочеш добра своїм дітям не їж ті таблетки ;D

Chuhaystur

Дякую, народ, врахую всі поради :)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

YserL

Може Йодактив не завадить

:-)

Цитата: YserL від 01.08.2011 12:41:18
Може Йодактив не завадить
Йод покращує роботу мозку, збільшує швидкість аналізу, синтузу. Думати краще людина починає одним словом. Якщо добровільно туди, це під питанням. ;D

Активоване вугілля опосля згодиться. Для виведення радіонуклідів. Принаймні ліквідаторам свого часу рекомендували. ХЗ чи справді діє.
Декольтем своїм мене манила.

Chuhaystur

ЦитуватиАктивоване вугілля опосля згодиться. Для виведення радіонуклідів. Принаймні ліквідаторам свого часу рекомендували
ага, а ше ліквідаторам рекомендували цинкові труни
(з дуже чорного гумору)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

:-)

Цитата: Chuhaystur від 03.08.2011 00:47:00
ЦитуватиАктивоване вугілля опосля згодиться. Для виведення радіонуклідів. Принаймні ліквідаторам свого часу рекомендували
ага, а ше ліквідаторам рекомендували цинкові труни
(з дуже чорного гумору)
Раджу запастися, а то кажуть восени знову економічна криза
Декольтем своїм мене манила.

javamdam

алкоголь виводить трохи радіацію.
а по зоні шлятися де трафило не рекомендую,
малі дози радіації бувають з гіршими ніж наслідками ніж великі

inkognito

Цитуватиалкоголь виводить трохи радіацію.
:) Можна докладніше? Чи це наслідок забави в S.T.A.L.K.E.R ? :)

Цитуватималі дози радіації бувають з гіршими ніж наслідками ніж великі
Це дуже залежить, який саме орган був опромінений. Здається, не буду брехати - статеві органи витримують без наслідків одноразово більшу дозу, ніж наприклад спинний мозок. Про це можна гуглити - багато чого є написано.

Цитуватиа по зоні шлятися де трафило не рекомендую,
Не можу не погодитись. Маєте якийсь досвід? Поділіться будь-ласка, гадаю усім цікаво буде.
Resistance is futile

274 Гості, 0 Користувачів