Радіопротектори

Автор Chuhaystur, 30.07.2011 20:53:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

javamdam

там місцями кухонний дозиметр вирубається, особливо над водоймами.
персонал станції, якшо придивитися, оминає всі калюжі, траву і мохи
так шо в ліс подаватися то лотерея - або втрафив в шось погане або нє

а невеликі дози тим страшні що опромінення ніби і нема, але через роки воно тебе може і спати положити (коротше погано бути екологом, багато страшної інфи)

inkognito

  Ну не дози опромінення, а "гаряча" частинка, що попала всередину організму реально через якийсь доволі великий час може привести до якоїсь онкології.

Цитуватитам місцями кухонний дозиметр вирубається, особливо над водоймами.
Що таке кухонний дозиметр?  Персонал станції воду обминає - спірне питання, я читав доволі багацько про воду в Зоні, з того що прочитав - кака лежить на дні, бо тяжка. Якщо не піднімати мул, то вода після кип'ятіння/фільтрування цілком придатна до вживання. Із мохом усе зрозуміло. Можливо персонал, як і усі люди не любить бруднити собі одяг/взуття?
 Також, ви не відповіли на моє питання, щодо Вашого твердження, цитую: алкоголь виводить трохи радіацію.
Resistance is futile

Romchick

Цитата: javamdam від 03.08.2011 14:36:34
а невеликі дози тим страшні що опромінення ніби і нема, але через роки воно тебе може і спати положити (коротше погано бути екологом, багато страшної інфи)

Невеликі дози небезпечні, тому що викликають мутації в клітинах. Мутована клітина починає ділитися, тобто робить собі подібних мутантів. Згодом вони перостають в ракові пухлини. А великі дози радії зразу вбивають клітини і вони виводяться з організму.

linuxoid

Цитата: Romchick від 03.08.2011 20:47:06
Невеликі дози небезпечні, тому що викликають мутації в клітинах. Мутована клітина починає ділитися, тобто робить собі подібних мутантів. Згодом вони перостають в ракові пухлини. А великі дози радії зразу вбивають клітини і вони виводяться з організму.
Тут викладалася книжечка, може хто пам'ятає, "Занимательная патанатомия". Так от там написано, що кожного дня в нас утворюється 1 500 000 мутованих клітин, котрих наша імунна система успішно знищує. Проблеми від малих доз радіації настають тоді, коли люди живуть на заражених територіях роками і від довгої бородьби імунітет все ж пропускає ворога, але і то  не гарантовано - в зоні багато людей живуть постійно, багато хто працює там постійно і ніц ім не є.

:-)

*писав тут щось про калюжі потім подумав ну нах*

Цитата: javamdam від 03.08.2011 14:36:34
(коротше погано бути екологом, багато страшної інфи)
Власне, не адекватної, а безглуздої, нормально не обгрунтованої і страшної. Ібо страх мас заставляє чиновників виділяти багацько коштів на всілякоманітні "дослідження" і т.п. Тобто ця схема так виглядає назовні, а насправді все значно прибутковіше. ГГ.
Хоча я можу помилятися, це лише досвід. Мій і не лише.

А взагалі екологічні служби, з якими вже встиг попрацювати, це багато тем для розділу "Гумор".  :D


Гм, алкоголь, він же вимиває клітини, а клітини можуть бути неякісні, з радіонуклідами, тоді от можливо. ;D
Декольтем своїм мене манила.

javamdam



Цитуватитам місцями кухонний дозиметр вирубається, особливо над водоймами.
Що таке кухонний дозиметр?  Персонал станції воду обминає - спірне питання, я читав доволі багацько про воду в Зоні, з того що прочитав - кака лежить на дні, бо тяжка. Якщо не піднімати мул, то вода після кип'ятіння/фільтрування цілком придатна до вживання. Із мохом усе зрозуміло. Можливо персонал, як і усі люди не любить бруднити собі одяг/взуття?
 Також, ви не відповіли на моє питання, щодо Вашого твердження, цитую: алкоголь виводить трохи радіацію.
[/quote]

кухонний - то майже всім знайомий  Терра, він очевидно не розрахований на перевищення норми в кількадесят разів.

персонал, якшо придивитися, таки петляє між калюжами (про купання і мова не йде)
чому? спробуйте поміряти фон на асфальті і на траві біля нього, тоді дізнаєтеся
Над Прип'ятю (на око дууууже чистій річці) дозиметр був просто в істериці.

теоретично вивести радіацію може те що прискорює обмін речовин, зокрема алкоголь, через якого форсує роботу печінка, нирки. Далі все як глаголить навука токсикологія)

Lesyk

Цитуватичому? спробуйте поміряти фон на асфальті і на траві біля нього, тоді дізнаєтеся
Можна дані про виміри випромінювання від асфальту та трави? (Ібо я найближчим часом не збираюсь у ЧЗВ, але даний факт став цікавим.)
А також цікаві виміри випромінювання від сухого асфальту та калюжі на тому самому асфальті.

inkognito

Цитуватикухонний - то майже всім знайомий  Терра, він очевидно не розрахований на перевищення норми в кількадесят разів.

Ой, смішно! Ви мабуть якийсь із ДП використовуєте? - із тих, котрі починають шось показувати коли фон > якого дядька Ренгена на годину? А на кухні у Вас не NaCl, а сіль із Сs-133  :)

Цитуватиперсонал, якшо придивитися, таки петляє між калюжами (про купання і мова не йде)
чому? спробуйте поміряти фон на асфальті і на траві біля нього, тоді дізнаєтеся
Над Прип'ятю (на око дууууже чистій річці) дозиметр був просто в істериці.

  Та міряло багато людей, це наочно показано у багатьох ламерських відео із матолками недалеко АЕС, котрі заплатили незлі гроші за екскурсію. Може трохи Ваших фото та відео в студію? Мені так видається, що Ви серйозна людина сповнена життєвого досвіду, котра зокрема має величезний досвід перебування в Зоні.  Поділіться ж нами Вашими фото та відео, чого цуратись? Я ж зовсім не кажу, що можливо Ви дитина із буйною фантазією, що перечитала декілька дитячих форумів про ЧЗВ та троха Сталкера побавилась  :)  :)  :)

Цитуватитеоретично вивести радіацію може те що прискорює обмін речовин, зокрема алкоголь, через якого форсує роботу печінка, нирки. Далі все як глаголить навука токсикологія)

  Ну пан практично писали, а не теоретично. Практично, ВіаГра також прискорює обмін речовин. І ще багато чого. Форсує, форсує - тільки не виведення радіонуклідів, а води із організму. Я ось наприклад знаю із чим дуже ймовірно пов'язаний міф із алкоголем, а Ви? Раджу трохи форумів почитати, перед тим як відповідати тут.
Resistance is futile

:-)

Цитата: inkognito від 04.08.2011 18:38:32
Я ось наприклад знаю із чим дуже ймовірно пов'язаний міф із алкоголем, а Ви? Раджу трохи форумів почитати, перед тим як відповідати тут.
Яко людина що читала багато форумів, раджу читати таки спеЦітературу, бо на форумах як правило ламери пишуть, або не ламери, а шарящі і або дуже просто пояснюють, як я тут дещо, для розуміння тими, хто не в курсі))
Так от, читайте спеЦітературу - вона врятує світ.

Апдейтед афтер модер: Ц там, завтик даруйте. Пофіксив.
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

ЦитуватиЯко людина що читала багато форумів, раджу читати таки спелітературу, бо на форумах як правило ламери пишуть, або не ламери, а шарящі і або дуже просто пояснюють, як я тут дещо, для розуміння тими, хто не в курсі))
Так от, читайте спелітературу - вона врятує світ.

Що спелео- має спільного із сабжем? Хфоруми треба читати, ібо із 99,(9)% шлаку можна при ясній голові отримати тих самих 0,(1)% правдивої інхформації. Звісно, не форумами єдиними...але...
Resistance is futile

javamdam



  Ну пан практично писали, а не теоретично. Практично, ВіаГра також прискорює обмін речовин. І ще багато чого. Форсує, форсує - тільки не виведення радіонуклідів, а води із організму. Я ось наприклад знаю із чим дуже ймовірно пов'язаний міф із алкоголем, а Ви? Раджу трохи форумів почитати, перед тим як відповідати тут.
[/quote]

;D Я Вам зустрічно пораджу почитати трішки радіоекології (можна екологію людини чи токсикологію - що як виводиться) , бажано випущеної після 1991р., бо післячорнобильські совкові видання пишуть або дуже мудро, або на зразок нічого страшного.
Віагра також дієва штука, так само як і сауна. Ну червоне вино прийнято рекомендувати, а ж не пишу водкай фсьо лічити)

Lesyk

ЦитуватиЯ Вам зустрічно пораджу почитати трішки радіоекології (можна екологію людини чи токсикологію - що як виводиться) , бажано випущеної після 1991р., бо післячорнобильські совкові видання пишуть або дуже мудро, або на зразок нічого страшного.
Віагра також дієва штука, так само як і сауна. Ну червоне вино прийнято рекомендувати, а ж не пишу водкай фсьо лічити)
Вам натякнули на конкретизацію власних слів. Адже Ви говорите загальні речі, без цифр, фото чи будь-чого іншого. Висловлюйтеся коротше, лаконічніше та обгрунтованіше, будь ласка.

inkognito

ЦитуватиСміюся Я Вам зустрічно пораджу почитати трішки радіоекології (можна екологію людини чи токсикологію - що як виводиться) , бажано випущеної після 1991р., бо післячорнобильські совкові видання пишуть або дуже мудро, або на зразок нічого страшного.
Віагра також дієва штука, так само як і сауна. Ну червоне вино прийнято рекомендувати, а ж не пишу водкай фсьо лічити)

   Дякую за гарну пораду - начитався вже доволі, і до 1991 і після. Пан далі буде уникати прямої відоповіді на моє конкретне питання Можна докладніше? Чи це наслідок забави в S.T.A.L.K.E.R ? стосовно допису алкоголь виводить трохи радіацію.

  З.І. №1 Радіація - це випромінювання, яким чином його можна виводити із організму мені невідомо...Воно собі прилетіло, опромінило, сповільнилось і затрималось (чи полетіло ослаблене далі). Що виводити? На швидкості світла, хай навіть не у вакумі? Можливо Пан плутає щось? Можливо варто почитати щось на зразок цього ?

 З.І. №2 Я Вам зустрічно пораджу, навчитись користуватись банальними HTML-тегами, зокрема quote. Гугліт чи стартуйте тутко
Resistance is futile

javamdam

Вибачте за неточність, фраза яка Вам не сподобалася мала звучати так: "вплив алкоголю здатний виводити радіоактивні частки з організму".
Внаслідок інтоксикації з організму вимиваються не тільки спирт і поживні речовини, при цьому виводяться і радіоактивні речовини (напр. стронцій, цезій, йод, плутоній).
Ше раз звиняйте не знав що мене сприйняли дуже буквально, я мав на увазі не радіацію як випромінювання, а як радіоактивні частинки, хоча стосовно альфа-випромінвання то це і є вищезгадані частинки (атоми газу який не пропускає шкіра і навіть папір)

linuxoid

Цитата: javamdam від 04.08.2011 23:23:53
Вибачте за неточність, фраза яка Вам не сподобалася мала звучати так: "вплив алкоголю здатний виводити радіоактивні частки з організму".
Внаслідок інтоксикації з організму вимиваються не тільки спирт і поживні речовини, при цьому виводяться і радіоактивні речовини (напр. стронцій, цезій, йод, плутоній).
Ше раз звиняйте не знав що мене сприйняли дуже буквально, я мав на увазі не радіацію як випромінювання, а як радіоактивні частинки, хоча стосовно альфа-випромінвання то це і є вищезгадані частинки (атоми газу який не пропускає шкіра і навіть папір)

Для виведення важких металів (радіоактивність металам не заважає бути важкими, ну і, як відомо, вони дуууже важко виводяться) використовують хелатування (з серіалу Доктор Хауз і Гугла). Спирт, наскільки я знаю, не взаємодіє з металами і їх солями, посиленне виведення води ні скільки не заважає важким металам оставатись в організмі (їх солі малорозчинні або нерозчинні). Ізотопи стронцію і цезію в організмі накопичуються в кістках, там вони на все життя прописуються. Плутоній, якщо попаде в організм, то допомога одна - віночок на могилку.
Йод 131 живе не довго, 8 діб піврозпад. Проте йому достатньо тільки попасти в організм і шкода буде майже одразу, бо щитовидна залоза його дуже швидко вбирає і використовує для вироблення гормону тироксину, як зі звичайного йоду.
Горілка проти радіації  - це міф, а вино підводникам - це, більшою мірою, плацебо і антидепресант при довгих автономних походах.

Вся інфа з гугла і вікіпедії, що не є показником її достовірності а лише моїм недалеким поверхневим її аналізом.

inkognito

ЦитуватиВибачте за неточність, фраза яка Вам не сподобалася мала звучати так: "вплив алкоголю здатний виводити радіоактивні частки з організму".
Внаслідок інтоксикації з організму вимиваються не тільки спирт і поживні речовини, при цьому виводяться і радіоактивні речовини (напр. стронцій, цезій, йод, плутоній).
Ше раз звиняйте не знав що мене сприйняли дуже буквально, я мав на увазі не радіацію як випромінювання, а як радіоактивні частинки, хоча стосовно альфа-випромінвання то це і є вищезгадані частинки (атоми газу який не пропускає шкіра і навіть папір)

Нема за що, хотів наголосити, що якби було більше точності та докладності із самого початку то не було б потреби розводити бучу вище.  :)

Цитувати(атоми газу який не пропускає шкіра і навіть папір)
Ну не атоми, а ядра атомів гелію-штири  :)
Resistance is futile

213 Гості, 0 Користувачів