Автор Тема: Недобудована ВЧ в лісі під Бібркою  (Прочитано 5200 разів)

1 гість дивиться цю тему.

cdromchyk

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг -64
  • Стать: Чоловіча
  • cdromchyk
    • Перегляд профілю
Народ може хто що знає про війскову частину у лісі, що в Бібрці?
Був там по справах минулого літа, але дуже спішив і бачив лише "те, що зверху" (я про будівлі). Один знайомий, що там живе (він власне і показав туди дорогу) казав, що там колись почала будуватись військова база, але чомусь недобудували, і дорога до неї (з плит) починалась лише з половини лісу, відповідно заїхати звичайною автівкою було неможливо. Чому так - невідомо, може щоб не шастали всякі проїжжі.
Дорогу памятаю лише візуально, бо було це ще минулого року в серпні, тому планую на днях зїздити і тоді кину координати та маленький фотозвіт.
Там також є дивні засипані круглі шахти (щось схоже, як для "іграшкових" ракет). Викладаю відео, там я їх на телефон зняв. Там зліва є ще одна така сама шахта, але накрита битонною плитою і лише маленький отвір є - але тоді ліхтаря не мав, не розгледів що там всередині.
Ось відео файли:
http://www.flickr.com/photos/38006793@N08/3554450515/
http://www.flickr.com/photos/38006793@N08/3555234110/
та фото того, що не записав у відео:

Розшарити F VK G+
діггер "любитель" - cdromchyk

Gulya

• Користувач
  • Новачок
  • *
  • Рейтинг 2
  • все буде добре
    • Перегляд профілю
Re: Бібрка
« Відповідь #1 : 22.08.2009 16:06:47 »
В  Мене  друзяка  звідти, Сьогодні з ним зустрінуся, і розпитаю=))  одразу  повідомлю.
Розшарити F VK G+
Because It's There

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 430
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #2 : 22.08.2009 17:18:04 »
Цікаво, цікаво. Сам я того обєкту не бачив. Але судячи з фотографій і відео це мав бути швидше якийсь санаторій в лісі. Довжелезний корпус з балконами, нема паркану. До того ж ракетні шахти не робилися з блоків, а з суцільного бетону. Це напевно мав бути якийсь господарський обєкт, пожежне водосховище чи ше шось. Ну але я можу помилятися, з фоток мало шо видно.

Чекаю продовження.
Розшарити F VK G+
курча

cdromchyk

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг -64
  • cdromchyk
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 22.08.2009 21:10:09 »
Цікаво, цікаво. Сам я того обєкту не бачив. Але судячи з фотографій і відео це мав бути швидше якийсь санаторій в лісі. Довжелезний корпус з балконами, нема паркану. До того ж ракетні шахти не робилися з блоків, а з суцільного бетону. Це напевно мав бути якийсь господарський обєкт, пожежне водосховище чи ше шось. Ну але я можу помилятися, з фоток мало шо видно.

Чекаю продовження.

В Бібрці живе знайомий. Розповідав, що то 100% мав бути військовий обєкт. Там все дуже заникано, від дороги заїзду нема, лише серед лісу були здоровенні плити та де не де асфальт. Потім людішкі покрали і їх.
Розшарити F VK G+
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: Недобудована ВЧ в лісі під Бібркою
« Відповідь #4 : 23.08.2009 01:25:05 »
   зачекаємо-побачимо. Ніц ракетно-стратегічного так близько коло міст-мільйонників не було і бути не могло - адже ракети противника націлені власне на ці об'єкти --> відповідно ракети, що мали бути послані у відповідь ймовірно могли би бути знищені чи пошкоджені ще в при старті-в атмосфері
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Fenriz

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 61
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 23.08.2009 04:21:17 »
і ніфіга не військовий))) я там кілька разів їздив на пікнік+ ожину + гриби.
місце суперове, чисте повітря, мало людей, є заїзд машиною під сам комплекс, який мав бути санаторієм. до бібрки воно відношення по моєму немає. вартує уваги хіба щоприрода і соснові дерева, які роблять гарний аромат. розміщені руїни не доїжжеючи до бобруйська  по ліву сторону від траси. має бути така ділянка, типу крутого спускуі відразу підйому, внизу поворот на ліво з зеленим деревяним шлахбаумом.
Розшарити F VK G+

Gulya

• Користувач
  • Новачок
  • *
  • Рейтинг 2
  • все буде добре
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 04.09.2009 08:23:30 »
на  рахунок цього спілкувався з мешканцем Самої Бібрки. ракетну  базу таки мали там будувати, але ні про її стан і час то ше тре  взнати. а то що в Бібрці є військовий Об"єкт колишнього КГБ то точно, бо при якихось НС вся колишся вЄрхушка кегебішна зі Львова евакуйовувалась туди. так, по словах він  знаходиться в  районі місцевого укртелекому чи навіть під ним. 
Розшарити F VK G+
Because It's There

Fenriz

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 61
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 04.09.2009 17:17:34 »
так і є)
Розшарити F VK G+

Andriy

• Гість
« Відповідь #8 : 18.11.2009 17:28:22 »
Якщо це те місце, про яке я думаю, то воно ніфіга не коло Бібрки. Це санаторій 1000%, я його добре облазив, там ще такий колодязь величезний є. Шикарне місце відпочити!
А от про базу в Бібрці я чув від бабці (вона родом звідти), сам не в курсі.
Розшарити F VK G+