Разом - в День НеЗалежності 24 серпня.

Автор Roy, 21.08.2011 13:20:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Колись була в нас гарна традиція, збиратися дружньою компанією та тусувати на якийсь цікавий об'єкт в день НеЗалежності.
Цього разу пропоную зібратися та посвяткувати цей день на котромусь з цікавих місць разом.
До прикладу:
1)покищо нерозвіданий піонерський табір у Брюховичах;
2)кам'яний кар'єр поряд;
3)крокуючі екскаватори та велетеньске озеро поряд.


Що скажете на це?

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Категорично позитивно. Брюховичі ІМХО краще та ближче.
Resistance is futile

Lesyk


Tinian


deadmeat

Я колись в дитинстві був на території якогось табору в тих краях, і якщо то той самий то там досить класно, я пам'ятаю великий яблуневий сад з дуже смачними яблуками і малесеньке озеро по середині якого стояв затоплений невеличкий корабель (як декорація)
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

gribkoff777

Куди Ікарус подавать?  ;D Плус адин!!!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Roy

Я б дуже хотів, щоб нас побільше зібралося. Народ, пишіть хто буде.
А де будемо, ще вирішимо. Можна й проголосувати. Але, якщо буде гарна погода, то я б хотів біля води.
/Курча, останній раз в Случі купався, не рахуючи смітника той що зветься Ясниським кар'єром./
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

+1 до води та крокуючих джелєзяк.

Caesar

Так, в Брюховичах - великий яблуневий сад і взагалі сад та територія трохи не в тому санаторії але не подалік там є охорона але мирна. Той санаторій що Рой позначив поруч цілком закинутий. До карєру іти відтіль 15 хв. до Озер також 15 хв. Я ще не знаю чи буду бо мну продуло і я хворію(
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Roy

Значить ситуація така: їдемо на озеро машиною, до крокунів Яр-79+1, Інкогніто та я. Виїзджаємо о 09:00 ранку.
Беремо з собою трошки м'яска, матрасик маэ бути гарний.

Приєднюйтесь.
Можливо ще буде gribkoff777 з машиною, ще відпишеться.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Я теж буду швидше за все. Біля шклівських екскаваторів. Дуже вже класні там місця.
Най жиє Гуцулія!

gribkoff777

24.08.2011 о 9.15 я, моя дружина Юля, синок Сашко, Зеля, Лесик висуваємся з ВВ у напрямку Рясне-!, де маєм намір перетнутися з іншими учасниками аусфлюґу о 9.45.
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Bottlehunter

Я прийду пішки. Зараз буду вже виходити  :D
Най жиє Гуцулія!

Roy

Всім дуже дякую за компанію. Як планували, зустрілись та провели суперово час в дружній компанії. Накупались досхочу в кар'єрі, біля крокуючих екскаваторів, посмажили шашликів, попили пивка та медівки під палаючим сонцем. Дехто навіть встиг згоріти.  :)

Слава Україні!


P.S. фото не пройшли цензури тому будуть у приваті. :) 
Meine Ehre heißt Treue

229 Гості, 0 Користувачів