Секретні об'єкти № 1 та 2

Автор inkognito, 26.05.2009 21:35:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

     Як я вже писав тут, було знайдено два цікаві обєкти для дослідження - частина А2021 та Закинута Військова база у рідних горах.  Після довгих мук із Google Earth, координати баз було встановлено - читати можна (і треба) тут.

    Нас із Зелею цікавить потенційний круг учасників вилазки на ці об'єкти, на машинах на два дні. Прикидуємо розклад орієнтовно так:

    День №1:  прибуття Космач (власне на базу А2021), розбиття табору (машина туди заїде легко, по фото із  GE видно[на одному фото, що цього року зроблено видно кавалок транспортного засобу, котрий навіть до паркетників не відноситься], що там проїхати можна легко при стабільно бездощовій погоді), дослідження прилеглих територій, матрац увечері.

    День №2: дуємо у Івано-Франківськ (точніше не доїжаючи до него 17-20 км на об'єкт №2), пробуємо купити сторожа і досліджуємо. Не купимо - заліземо самі звісно якщо вийде, а як вже не вийде = то тоді one way - Сан-Франциско (місцеві об`єкти - треба буде до вилазки визначитись, із місцевими контактувати) та тоді назад до Славетного Міста!

   Остаточної дати виїзду не видно поки, навіть плани ще не складені = прохання писати, зголошуватись, уточняти!
Resistance is futile

zelja


inkognito

 приєднуюсь, "колес" власних поки немає нажаль. Але одне посадочне місце прошу за мнов зарезервувати!
Resistance is futile

zelja


inkognito

Resistance is futile

cdromchyk

Наскільки я зрозумів зі статтей з посилань, на базу А2021 просто так не втрафиш, тре сторожа чи як його там.
І ще одне, народ, а ви як вилазку плануєте? На вихідні? Чи тут усі не робочі  ;D?
Якщо на вихідні, я би теж хотів зїздити!!!
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

 я працюю нараі (дякувати Богу), звісно на вихідні плануємо апріорі - проте, якщо б випадало не на вихідні, взяв би за свій рахунок пару днів. Такі "вкусняшкі" вартують того ІМНО.
Resistance is futile

cdromchyk

Цитата: cdromchyk від 26.05.2009 22:53:29
Якщо на вихідні, я би теж хотів зїздити!!!
О, хотів уточнити, що я без коліс (маю, але то корито - принаймі доки не відремонтую), тому хібащо впав би комусь на хвіст...
діггер "любитель" - cdromchyk

Skip

Якшо місце знайдеться то я з вами ) Практично в любий час

Golem

Супер, вітаю Зелю з надбанням мобільності. З нетерпінням чекатиму звіту. Приєднатися на жаль найближчими вихідними не зможу :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Цитата: Golem від 27.05.2009 02:59:51
Супер, вітаю Зелю з надбанням мобільності. З нетерпінням чекатиму звіту. Приєднатися на жаль найближчими вихідними не зможу :(

   Думаю, що раніше видертись ніж Зелені Свята нам таки не вдасться, отож чекаємо і на тебе Golem!
Resistance is futile

Golem

Оооо, то мо на Сині Свята і дійсно поїдемо туда на пару днів з наметами. Буде видно
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Цитата: cdromchyk від 26.05.2009 23:16:30
Цитата: cdromchyk від 26.05.2009 22:53:29
Якщо на вихідні, я би теж хотів зїздити!!!
О, хотів уточнити, що я без коліс (маю, але то корито - принаймі доки не відремонтую), тому хібащо впав би комусь на хвіст...
Якої марки корито ;D

zelja

Цитата: Skip від 26.05.2009 23:54:14
Якшо місце знайдеться то я з вами ) Практично в любий час
Місце знайдеться  :) Якщо буде багато бажаючих то я думаю Golem візьме свого таврольота :)

cdromchyk

Цитата: zelja від 27.05.2009 13:14:00
Якої марки корито ;D
Це гордість радянського союзу (як і бункери, по яким ми лазимо ;D) - ВАЗ 2101
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

ЦитуватиМісце знайдеться   Якщо буде багато бажаючих то я думаю Golem візьме свого таврольта

То не таврольт, а UTS=Unified Transporting Solution  :)
Resistance is futile

zelja

якраз машина для таких поїздок :)

inkognito

То і мав наувазі, стопроцентів!  :)
Resistance is futile

Golem

На наступні вихідні їду туда машиноу. З Києва приїжджають чуваки, хочуть і по горах і по чомусь цікавенькому. Їду ранком машиноу на Франкіуськ, там їх підбираю і далі на Міжгіря, там ночуватимемо на самій базі.

Хто має бажання - приєднуйтеся. Але розраховуйте тільки на свій транспорт. Я в свою таврію Братиму ше 4 чоловіки і імсця більше не буде. Найкраще - автомобільний, на вихідні з міжгіря тяжко добиратися. також з собоу треба буде мати спальники і каремати.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Akella

якщо б поїхати б десь так після сесії в політесі-я приєднуюсь,на крайняк можу сісти за руль,хоча прав не маю,але до їзди навчений,не раз п"яних колєг розвозив по домах)
Akell me nice!

246 Гості, 0 Користувачів