Секретні об'єкти № 1 та 2

Автор inkognito, 26.05.2009 21:35:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

2 t309: дякую дуже, але як зрозумів я вже попадаю разом з Чугайстром та Yserl'ом до Golema в машинку. Окрім цього, мені просто у пятницю не виходить виїхати. Дякую дуже!
Resistance is futile

Golem

ЮзерЛ здається ше в мою валзився. Я го згадував. Натомість Ромчика і Скіпа міг би взяти
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Я напевно що з Големом їду, але якщо ми не потрапляємо на Боржаву, я б поїхав з t309.

inkognito

   Із Зелею говорив недавно - йому виходить так само як мені їхати лише в суботу (сесія) - якщо хто із T309 може поїхати у п'ятницю і має бажання та можливість звісно(тим самим звільнивши місце у Golem'a в машині) - колєга був би вдячний вам за місце думаю.
Resistance is futile

zelja

я з вами НУ в таврію Самомобов то можна до вас? ::)

Chuhaystur

Народ, печально, але мушу уступити місце. . . Не їду. . .(((
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

zelja

Забиваю місце Чугайстра :)

inkognito

тобто тепер суботній team виглядає так (поправте якщо помиляюсь): Golem, Inkognito, YserL & Zelja ?
Resistance is futile

t309

ну що ж знач з нами ніхто не їде, шкода.  як хтось надумає у голема є мій телефон

inkognito

шкода дійсно, із задоволенням познайомився з тобою t309 (Golem казав, що можливо здибаємось в горах  :) - маю надію, що так і буде). Направду щиро вдячний за пропозицію, але ніяк не можу виїхати завтра. Окрім того мені в неділю увечері тра бути в місті, а ви здається збирались бути у Львові в понеділок увечері.
Resistance is futile

gleb

блін жаль, що я вільний тільки в суботу, а так би поїхав залюбки:(

Golem

Я анкінець то роздуплився з обєктами :) Виявляється шо я Путав міжгіря біля Синевиру з міжгірям біля Богородчан. Ну нічо. Порядок обїзду: обєкт 2 потім обєкт 1. Здибаємся і ночуємо всі разом на обєкті 1.
Дігери всіх країн єднайтеся!

cdromchyk

Ну що там, ви їздили чи нє? Чого нічого не пишете??
Я тут вже локті гризу, так чекаю фоток і звіту... ;D
діггер "любитель" - cdromchyk

Golem

Звіт в процесі. Дописую другу сторінку. Нині буде в окермій темі :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

cdromchyk

Цитата: Golem від 29.06.2009 14:34:35
Звіт в процесі. Дописую другу сторінку. Нині буде в окермій темі :)
Класно! А то я вже пару днів сам не свій, бо в ті вихдні не міг поїхати...  :( Хоч віртуально поглипаю...
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

кусай лікті шо не поїхав!!! :)
Resistance is futile

zelja

тааа поїздка була БОМБЕЗНОЮ :o :)

YserL

А якщо поставити Wiki на звіти, щоб учасники могли відреданговати і веносити свої 5 копійок у звіт :)

inkognito

неа, не згоден - хіба під обмежене коло редакторів і то якості бекапу! а ото сядут редагувати Дігермани та  Сцялкери із Бібрики.
Resistance is futile

cdromchyk

Цитата: YserL від 29.06.2009 15:36:48
А якщо поставити Wiki на звіти, щоб учасники могли відреданговати і веносити свої 5 копійок у звіт :)
А навіщо у звіт пхати свої 5 копійок??? Пиши нижче в коментах своє бачення звіту і + фотки чи ще щось там таке...
діггер "любитель" - cdromchyk

266 Гості, 0 Користувачів