Сокальський завод хім. волокна. Тема № 2. Літо. (обговорення)

Автор linuxoid, 23.08.2011 10:32:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid


2IGOR

Всім доброго дня,шановна адміністрація,також шановні форумчани. Не знаю чи я пишу по темі чи  ні, якщо ні - будь ласка перенесіть в відповідну гілку.

В першу чергу хочу виразити свою вдячність за викладений матеріал про Сокальський завод хімічного волокна, за викладені фотки. Я читав, шо автори обговорень писали, шо мають мало інформації про даний завод. В мене там батько працював охоронцем і я ше трошки памятаю той завод. Я там вже був тоді коли він не працював,бо як працював то там не пускали на територію. Сказати чесно, я давно шукаю фотографію чи фотки на яких ше зображений старий височезний комен, але його звалили і фоток нема в неті,шкода канешно,но не будем скучати.

Хочу сказати: а можливо ви знаєте, раз були в Сокалі, шо в нас є ше два цегельних заводи,один розбомбили в 2000-них роках,а інший працює. Також дві панчішних були,одну викупили датчани,назвали "Датський текстиль", а одну розбомбили. Якось можна було б сходити зробити паро фоточок. На датський працюючий не знаю, чи пустять, а з іншої панчішки зробили на території стоянку,а непрацюючий цегельний завод стоїть і віку доживає розкрадений і будівлі в аварійному стані. Булоб добре наробити якісь фоточки і викласти їх сюди. Довго я бродив павутинами інтернету і натрапив на ваш форум, на ДОТи, руїни заводів,молодці хлопаки, шо викладуєте такого роду матеріал,він дійсно вартий уваги. Я теж трохи цікавлюсь старими  будовами покинутими приміщеннями дестроями і т п)),дійсно про Хімзавод в неті ніц нема хіба що по памяті або з розповіді тих, хто там працював. Ну, Бог в поміч.



Я дозволив собі трохи поправити пост. Маю надію, в своїх подальших постах на Експлорері будеш трохи більше шанувати рідну мову.

Дякую за допис, може розпитаєш батька про завод, про його продукцію та допишеш сюди? Було б дуже гарно. Особливо якщо ще знайти старі фотки або статті.

Bottlehunter

Drusja

А "Датський текстиль" це часом не підприємство "Вангард Україна"?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Bottlehunter

Цитата: Drusja від 21.05.2012 11:00:55
А "Датський текстиль" це часом не підприємство "Вангард Україна"?
Наскільки я розумію, це біля нової автостанції.
Най жиє Гуцулія!

2IGOR

так це коло нової автостанції, а вангард це і є воно,колись на хімзаводі набивали балони хімічні добрива робили також сухе молоко,я переглядаючи фотки бачив хтось написав шо сама краща споруда на хімзаводі (мається  на увазі руїни дестро)так це був сірковуглець він називався карбон і с тої труби горів факел,а от стареньких фоточок немає в мене однокласник там проживав на території пожежної частини,в будинку пожежників він фотографії мав,але з перестановками він десь напевно виїхав і я з ним втратив всякий контакт,востаннє я його бачив в 2003 році коли ми закінчували сокальську ще тоді бурсу,також волокно було на хімзаводі,я памятаю як з головного комена йшов кольоровий дим то батько говорив що то привезли якесь кольорове волокно,а для чого я без поняття,нажаль мого батька немає вживих вже 12 років я сам по памяті зо памятаю то можу розказати показати

Drusja

Так саме біля нової. Колись бував там по роботі - хоча виробництво бачив мельком але був приємно вражений, люди мають нормальну роботу, все чисто оганізовано. Нажаль фоток не робив   :(.

ПЕС: Щойно шукаючи вул. Чайковського в Сокалі наткнувся на карту мо комусь знадобиться.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

2IGOR

Бо там де стара автобусна то там зараз паро автобусів на села їздять а так переважно там таксують таксисти,від нової панчішної там зразу видно ще працюючий цегельий завод,вони мали номера 32 і 33 цегельний а який саме з них я спитаю в матері,вона зараз пішла до міста,ще в нас колись була харчо смаковий завод,консервації напої соки,солодка вода в бутилках темних як оболонь світле,тільки там пляшка зелена)),на даний момент
там зараз теж руїни дестрою,основали там якусь фірму,точно сказати не можу но охорона собаки машини є на території,це все тянеться від нової автобусної,панчішка,цегельний харчосмакова,і проглядаючи поле видно комена колишнього хімзаводу,нсправді коменів було більше,основний
я незнаю чого його завалили був самий вищий,хтось розказував що він сягав 250 метрів но сказати не можу скільки но був височезний,коли його валили використовували динаміт і він впав в сторону сіл ільковичі  в поля такякби,тоді перекрили рух машин,і було чути той бум як падав велетень,
на комені можна булоб встановити вишки мобільні ой покриття булоб хороше))),комен був чимсь похожий що і на ЧАЕС тільки більший,бо боках його тримали здоровезні троси,а там де на фотках ми бачили жилізну дорогу,там возили в цистернах сірковуглець,а пост називався пятий їх було сім чи вісім постів,перший прохідна,другий я шось незнаю,третій був транспортний,там тільки машини з грузом могли заїзджати,памятаю була свого роду вишка стовп а на верху стовпа дзеркало і було в дзеркало виднощо в кузовах є.

ше памятаю автобус людей возив за рейсом сокаль хімзавод,автобуси в народі були прозвані скотовози,також завод мав свої автобуси як і рейсові так і екскурсійні,було два ікаруса  одинн червоний один зелений з надписом хімволокно,але його скоро сплавили остався червоний ікарус і ще мали автобуса в народі прозваним черевиком,отой самий більший комен вночі підсвічувався в якості маячків шоб згори було вино шото завод,ну і шоб вертушка якась не влупилась напевно,на заводі були дві столовки,адмін будинок рядом коло прохідної перший пост вертушки дві стояли вхід вихід,строго по пропускам,всякі кнопочки лампочки ключики)))

inkognito

Цитата: 2IGOR від 21.05.2012 12:56:15
ше памятаю автобус людей возив за рейсом сокаль хімзавод,автобуси в народі були прозвані скотовози,також завод мав свої автобуси як і рейсові так і екскурсійні,було два ікаруса  одинн червоний один зелений з надписом хімволокно,але його скоро сплавили остався червоний ікарус і ще мали автобуса в народі прозваним черевиком,отой самий більший комен вночі підсвічувався в якості маячків шоб згори було вино шото завод,ну і шоб вертушка якась не влупилась напевно,на заводі були дві столовки,адмін будинок рядом коло прохідної перший пост вертушки дві стояли вхід вихід,строго по пропускам,всякі кнопочки лампочки ключики)))

Ось мені цікаво, тобі відомо про існування такого хитрого розділового знаку як "." (крапка) ??? Про усе інше мовчу...
Resistance is futile

Prizrak

Памятаю я той завод, бував коло нього в 89-90 році, сильне було підприемство.
Гуділо, шипіло і диміло, вигляд мало зловещий. В ночі світилось, найбільше це та металева конструкція з купою труб.
Да не знав я що завод помер, дізнався тут на форумі, давненько в Сокалі не був.

RedShift

Цитата: 2IGOR від 21.05.2012 10:19:09
В мене там батько працював охоронцем і я ше трошки памятаю той завод. Я там вже був тоді коли він не працював,бо як працював то там не пускали на територію. Сказати чесно, я давно шукаю фотографію чи фотки на яких ше зображений старий височезний комен, але його звалили і фоток нема в неті,шкода канешно,но не будем скучати.

Це не то що Ви шукаєте? Одні пишуть що то було в 1998-му, інші в 2004-му.






Darts matters!

230 Гості, 0 Користувачів