Загублений світ

Автор inkognito, 23.08.2011 23:54:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Тру-основна тема во є тут
Resistance is futile

inkognito

 2 х + від злого модератора. Ти зробив те, чого багато хто тут плянував, а зрештою забив. Соррі, же не зміг ти допомогти. Певно які коментарі завтра допишу. Фото (і купу коментів) до них ффстудію!

  З.І. Фіксни: 2,15 мкР в житті не видів. Де так мало буває при нормальному фоні в 5-10 разів більшому?
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 24.08.2011 00:04:47
2 х + від злого модератора. Ти зробив те, чого багато хто тут плянував, а зрештою забив. Соррі, же не зміг ти допомогти. Певно які коментарі завтра допишу. Фото (і купу коментів) до них ффстудію!

  З.І. Фіксни: 2,15 мкР в житті не видів. Де так мало буває при нормальному фоні в 5-10 разів більшому?

Певно тут мкР мали бути насправді мкЗв.

Незважаючи на велику кількість помилок читати було цікаво, як на духу, нічого зайвого. А те, що не сказано можна доповнити фотографіями чи коментарями. Великий +1 і повага, молодці!!!

Roy

Дякую, супер звіт, приємно було почитати.

А те що тема Припяті не розкрита, мене не дивує абсолютно. Фактично в хлопців було завдання не попасти в халепу, та попросту вижити. А Прип'ять могла бути приємним бонусом, але нажаль не на цей раз. І те, як я зрозумів, що Ви вийшли на Копачі це - круто. Крутіше від Прип'яті навіть  :)

Але серцевина завжди буде най най крутішою - ЧАЕС. Там де все почалося...і там де все колись закінчиться. Хочу саме туди.

+
Meine Ehre heißt Treue

YserL

+ і від мене. Із дозиметрів була Терра? Доречі, вони вже є в продажу?

Golem

Що ж, скажу чесно шо я за тебе переживав. Але в душі вірив шо все буде гуд :) Знаю як от прикро від комарів та ще й в жару. І особливо коли жалять в те ж місце по кілька разів. То ж я для себе давно зробив висновок що липень-серпень час для матрасних походів :) Але молодці що все пройшли, думаю досвіду здобули немалого, особливо психологічного. Це пригодиться полюбе. І правильно зробили шо не йшли через раідацію, ще ж дітей робити. :) Зачот!
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

+  :)
Сподіваюсь деякі мої поради тобі допомогли ::)
Ти з товаришем здобули унікальний досвід, це одне з найдивовижніших місц на Землі... Можна побачити сотні фотографій, переглянути десятки відео, але відчути зону  на власній шкірі і оглянути її своїми очима, це ніколи не забудеться ;)
ггг Вам було страшно))) а прикинь як мені було там самому  ;D

Fruere vita, dum vivis

Chuhaystur

Нууу, перш за все дуже сильно хочу подякувати Romel*ю, за те, що він фактично спровадив мене в таку небуденну пригоду. Я направду скористав із дууже багатьох порад.
Також дуже хочу подякувати Golem*y за його моральну і (що не менш важливо) значну матеріальну підтримку. також в особливий спосіб вдячний Едіку (він...гм... свого роду заміняв Стінгера) за те, що позичив мені дозиметр. Всім велика дяка за поради і рекомендації

ЦитуватиВам було страшно))) а прикинь як мені було там самому
- Тепер я вже розумію, що ти мав на увазі. Респект тобі і уважуха пожиттєво. (побіг ставити +) :)

2Юзер: дозиметр *Прип*ять*, 1991р випуску.
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

Залию сюди лінк на фото Чугайстра:

Перепрошую шановане товариство, же так довго не виставляв хфотографій. Виникли певні непередбачувані труднощі (шнурок USB повівся, як останній мудак і западліст)

Посилання: https://picasaweb.google.com/chuhaystur/Zzz?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNLe9bDf-bOmoAE&feat=directlink
Resistance is futile

137 Гості, 0 Користувачів