Завод "ПресМаш" м. Івано - Франківськ

Автор inkognito, 26.08.2011 12:12:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Resistance is futile

zelja

Хммм інтересний обєкт, є дісно що по фотографувати , нам би туди  зройом заглянути  ;)

:-)

Дивлюся фото і вкурвлює. Якраз сьогодні із франківськими машинобудівниками розмовляв, люди на не найкращій базі матеріальній роблять речі які заставляють забугорні аналоги працювати ротом зворотньо-поступальними рухами. А щоь булдо б на нормальному обладнанні? "Просрали все полимерьі!.." - це не те, що описує повністю.

ЦитуватиL.: черговий приклад як тоталітарний режим паплюжив українську землю. добре що почали то виправляти
L.: коли почистять всі промислові паплюження, приймуться за житлові

Таки інколи незважаючи на самостійницькі (власне самостійницькі, а не всілякі там євро-євразійо-союзно-інтеграційні) погляди, стає стрьомно, коли дивишся як дохазяйнувалися. таки інтеграція відбувається чи то з Европою чи то з Евразією - товари всі тамтешні, мозки в більшості працюють там, фотоапарати теж тамтешні, ходють, фотодрочерствоють. (Останнє не конкретно на когось там, це так умовно назвемо стан населення.)

Цитата: zelja від 26.08.2011 13:04:10
Хммм інтересний обєкт, є дісно що по фотографувати , нам би туди  зройом заглянути  ;)
Додати чистоти землі українській, невільній СВОБОДній землі.

Ви будете лише фотографувати? Невже нічого не похєрите?


Цитата: Delit від 26.08.2011 13:59:12
Ту атмосферу, яка там нажаль не передати фотографіями))
Як же радісно передавати атмосферу розрухи. Ще й розрухи промисловості напевне таки дуже навіть дорогої вам країни. І промисловість успадкована та робоча була.

Цитата: Delit від 26.08.2011 13:59:12
Там на протязі дня проводились зйомки кліпу, і все було офіційно домовлено.
Молодці, ви ж такий співочий та ніжний та творчий народ. Один таякби академік називав це кардіоцентризмом, в плані голова під проводом серця. ГГ
Декольтем своїм мене манила.

Roy

ЦитуватиЦитата: zelja від 26.08.2011 13:04:10
Хммм інтересний обєкт, є дісно що по фотографувати , нам би туди  зройом заглянути 
Додати чистоти землі українській, невільній СВОБОДній землі.

Ви будете лише фотографувати? Невже нічого не похєрите?

Перепрошую, а є що хєрити?   :)

ЦитуватиЦитата: Delit від 26.08.2011 13:59:12
Ту атмосферу, яка там нажаль не передати фотографіями))
Як же радісно передавати атмосферу розрухи. Ще й розрухи промисловості напевне таки дуже навіть дорогої вам країни. І промисловість успадкована та робоча була.

Не завжди радісно - як правило сумно. На те є фотографії та фотографи, щоб доносити це людям, які можуть аналізувати побачене та робити з цього висновки на майбутнє.

Так погоджуюсь, ситуація сумна. Щось знищили, а щось продали - відійшло закордонним інвесторам. Нашого практично нічого. Але не слід опускати голову, є ми, наше покоління та майбутнє, яке має всі шанси змінити ситуацію на краще.




Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Всі радянські заводи потрібно було ще в 90-х пустити під бульдозери і на їх місці збудувати нові, як це зробили країни балтії і Східна Німеччина! Якби хоч один завод випускав щось путнє і новітнє... Толк з тих заводів один - то пофоткати їх і полазити по них, ось і все.

:-)

Цитата: linuxoid від 27.08.2011 09:52:52
Всі радянські заводи потрібно було ще в 90-х пустити під бульдозери і на їх місці збудувати нові, як це зробили країни балтії і Східна Німеччина!
Не рівняйте себе до європейців. Ви не гірші і не кращі, ви просто інші. Тому для вас їхня модель розвитку не підходить. Для вас необхідна не краща, або гірша, а ІНША. А якщо вже так подобається їхня - змінюйте свою ментальність. Ставлення до роботи, сім'ї, різноманітних відносин та процесів. Але всьому тутешньому населенню.

Це як казати - "От класно тому юзеру лінукса, у нього немає вірусів, я теж хочу, щоб на моїй машині не було вірусів але у мене вінда і вона чудова". Сподіваюся зрозуміло висловився, і прошу не капітанити про віруси на лінух і антивіруси для вінди.

Цитата: linuxoid від 27.08.2011 09:52:52
Якби хоч один завод випускав щось путнє і новітнє... Толк з тих заводів один - то пофоткати їх і полазити по них, ось і все.
Для того щоб було щось путнє і новітнє, треба його розробити, випробувати, довести і впровадити у виробництво. Таке таки можливо - читай в моєму пості вище про франківських машинобудівників, і їхню продукцію. Для цього позиція має бути не "чи мені за це заплатять і скільки", а "є проблема, її треба вирішити оптимально".
Декольтем своїм мене манила.

linuxoid

Скажу так: коли йдемо на базар ми обираємо поміж прилавків з однотипною продукцією те, що краще, чи, у всякому разі те, що нам більше подобається. Такі ж прилавки ті заводи. Чому наші прилавки покупці оминають? - в нас же такі інженери, такі розробки? - просто на іншому прилавку стоїть якісніша, дешевша і більш симпатична продукція, а нашу ніхто не купуватиме, бо вона неякісна, стара і дорога.

П.С. Про лінукс: я переконаний, що користуючись програмним забезпеченням ми вовинні його купувати, а якщо нема як чи шкода грошей - то є безкоштовні, гірші чи кращі, аналоги. Ми не будем жити добре, поки не розівчимось красти. А мій пост в відповідній темі був більше жартом з нахилом до поради ніж панацеєю від вірусняків чи іншого, як і не пропагування ідеї про відстійність Віндовс (я так не вважаю - це хороший, якісний продукт, але його треба купувати).

:-)

Цитата: linuxoid від 27.08.2011 12:57:09
Скажу так: коли йдемо на базар ми обираємо поміж прилавків з однотипною продукцією те, що краще, чи, у всякому разі те, що нам більше подобається. Такі ж прилавки ті заводи. Чому наші прилавки покупці оминають? - в нас же такі інженери, такі розробки? - просто на іншому прилавку стоїть якісніша, дешевша і більш симпатична продукція, а нашу ніхто не купуватиме, бо вона неякісна, стара і дорога.
Чому раціоналізація якогось товару рідко доходить до масового виробництва? Писав про ментальність вище, тепер повертаємося і аналізуємо. Хоча, яке аналізуємо, відповідь наведена нижче.

Цитата: linuxoid від 27.08.2011 12:57:09
П.С. Про лінукс: я переконаний, що - бла-бла-бла -  його треба купувати).

Ви засмучуєш Бернарда, Мені і Френ. Але таки так, я ж не просив не капітанити щодо  холіварів лінухо- та віндоюзерів. Ага, всі умови не прописані детально.
Вчора порадили провести тест на наявність абстрактного мислення в населення. Я попросив методику. Відморозилися, сказали що це таки просто і сам можу розробити. Ну перші кроки роблю, хтось вже тест не пройшов. Тобто пройшов, але абстрактне мислення його не стосується. Ну це таке, нафіга на особистості переходити, вони ж вважають себе самодостатніми. ;D

Цитата: linuxoid від 27.08.2011 09:52:52
Всі радянські заводи потрібно було ще в 90-х пустити під бульдозери і на їх місці збудувати нові, як це зробили країни балтії і Східна Німеччина!
Про НДР-івські заводи я знаю, що їх законсервували, потім продали інвесторам ФРН-івским та забугорним. Більшість обладнання радянського вир-ва було вирізано через відсутність запчастин, бо ж розвал і тут відбувся, або просто зносилося. Дещо працює досі, замовляється на заводах пострадянського простору. Все ж таки не думаю, що прагматичні німці фуфло б собі брали, якби було щось краще на умовах відповідних. А ще були значні труднощі із східняками, які не так ревно ставилися до роботи, до обладнання і т.п.

А от про країни Балтії інформацією не володію. Гугл видав лише якісь статті про іноземних інвесторів та використання промислових потужностей для первинної обробки сировини із активним гробленням екології тих же самих країн Балтії. Як на мене не найкращий варіант розвитку/відновлення/реорганізації/реконструкції/оптимізації промисловості. Хоча я не економіст, їм видніше. ГГ.
Тому прошу пана навести конкретні приклади тих позитивних зношень бульдозерами та побудовою нових. Із передумовами та наслідками. Це вже із розряду аналітики, але гугл спрощує дану операцію. ;)
Декольтем своїм мене манила.

linuxoid

Цитата: :-) від 27.08.2011 21:59:24
Чому раціоналізація якогось товару рідко доходить до масового виробництва? Писав про ментальність вище, тепер повертаємося і аналізуємо. Хоча, яке аналізуємо, відповідь наведена нижче.

Є універсальна оцінка всього, що виробляють - це скільки грошей воно принесе. Якщо раціоналізація чогось не купується, значить вона просто непотрібна на даний момент.

Цитувати
Тому прошу пана навести конкретні приклади тих позитивних зношень бульдозерами та побудовою нових. Із передумовами та наслідками. Це вже із розряду аналітики, але гугл спрощує дану операцію. ;)

Писав в попередніх постах. Від тих заводів залишилась лише інфраструктура, яка, в більшості, була знащена 90-ми і будівлі з грибком.

А які ви маєте позитивні приклади?



Негативний приклад: завод "Зміна" - випускає тру-військову техніку, тримає оригінали і власні розробки і є єдиним виробником на теренах колишнього СРСР певної військової продукції. Махіна ще та - цех, в лабораторії котрого я працював, має площу 12 Га. Половину займає токарне виробництво (доречі, всі станки японські і там знаходятьс з 83-го року), іншу чатину займає... великий білий коврик з грибка, через котрий я з того заводу свалив, бо недавав ради дихати через кашель, рятувався цигарками (дійсно помагало)... Були там капіталісти-інвестори зза бугра, подивились походили і сказали: "Ну вас нах..", прийшли кіпріоти (а точніше фанінсово-промислова група Приват) і, о рети, купили! Продають росіянам спецтехніку, а нашому селу бурякорізки і ручні сівалки.

П.С. Інший тескт з ілюстрацією не зрозумів, видно не дано.

:-)

Цитата: linuxoid від 27.08.2011 22:25:45
Є універсальна оцінка всього, що виробляють - це скільки грошей воно принесе. Якщо раціоналізація чогось не купується, значить вона просто непотрібна на даний момент.
Цитувати
Тому прошу пана навести конкретні приклади тих позитивних зношень бульдозерами та побудовою нових. Із передумовами та наслідками. Це вже із розряду аналітики, але гугл спрощує дану операцію. ;)
Писав в попередніх постах. Від тих заводів залишилась лише інфраструктура, яка, в більшості, була знащена 90-ми і будівлі з грибком.
А які ви маєте позитивні приклади?



Негативний приклад: завод "Зміна" - випускає тру-військову техніку, тримає оригінали і власні розробки і є єдиним виробником на теренах колишнього СРСР певної військової продукції. Махіна ще та - цех, в лабораторії котрого я працював, має площу 12 Га. Половину займає токарне виробництво (доречі, всі станки японські і там знаходятьс з 83-го року), іншу чатину займає... великий білий коврик з грибка, через котрий я з того заводу свалив, бо недавав ради дихати через кашель, рятувався цигарками (дійсно помагало)... Були там капіталісти-інвестори зза бугра, подивились походили і сказали: "Ну вас нах..", прийшли кіпріоти (а точніше фанінсово-промислова група Приват) і, о рети, купили! Продають росіянам спецтехніку, а нашому селу бурякорізки і ручні сівалки.
Я мав на увазі країни Балтії. Ех, не вийде з мене програміста чи юриста - я постійно покладаю на читача надто великі надії.
ЦитуватиСмена, ЗАВОД
80100, Львовская обл., г. Червоноград, ул. Промышленная, 1
Цк не Балтійська країна, це на північ від Львова кільканадцять км. Так капітаню.

Позитивні приклади на території України:
НКМЗ - http://www.nkmz.com/
Краматорський завод важкого верстатобудування - http://kzts.com/
СКМЗ - http://www.skmz.dn.ua/
Харцизький трубний завод - http://pipe.metinvestholding.com/ua
Никопольський кранобудівельний завод - http://nkz.dp.ua/
Червона зірка - http://www.chervonazirka.com/
Чернігівський завод радіоприладів (ЧеЗаРа) - http://www.chezara.com/ - із їхнім обладнанням я працював - варте уваги, зважаючи на ціну і якість - безальтернативне.

Ще краще - відкрити оце посиланян і погуляти тамтими просторами  - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F:%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B8%D1%8F_%D0%BF%D0%BE_%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BC_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B

Це лише кілька кліків мишею. Інакше ночі не вистачить. А мені завтра ще працювати, щоб такі підприємства мали роботу, впроваджували свої розробки, продавали свою продукцію.
Оце думаю, як це всі такі тупі, не здогадалися відразу все похєрити. Так, на тих підприємствах інколи стоїть зарубіжне обладнання, але це тому, що нашого наразі не випускають або рівень його наразі недостатній - внаслідок загального депресивного стану в станкобідувельній галузі, який триває досі, зхоча місцями відновилося і розвивається.
Навіть на Львівщині щось є. Наприклад Дрогобицький Автокрановий Завод. Хоча відсутність у нас такого промислового розвитку зараз можна охарактеризувати меншою концентрацією підприємств за часів СРСР, це якщо опустити ментальність.
;)

А ще деякі спочатку успішні підприємства зараз активно хєряться і продаються. Потім вони нічого не виробляють або якусь фігню, в кращому випадку. Конкурентів на ринку немає, забугорні кантори кидають фуфло яке роблять за ціну яку хочуть. Та  йтак.
Декольтем своїм мене манила.

linuxoid

Казочка про те як шахтарям життя покращили

На три-дев'ятій шахті три-десятого об'єднання трудились бабці-коногонки СГГ-5. Трудились славно, тільки лампочки перегорали часто, але їх успішно випускали заводи геройськи перевиконуючи плани. Але так трапилось, що заводи перестали робити лампочки і на складах вони закінчувались.
І тут появилось буржуйсько-капіталістичне диво - світлодіод. Дивний він був: енергії їв мало, не грівся і не перегорав і зробили на ньому диво-коногонку - маленьку, але вдалу. Шахтарям-трудягам не треба було більше тягати лишніх 3 кг. акумуляторів на поясі, а лише 1,5 кг. Диво тай годі, така маленька, а світить ген до гори-терикону, і це все силами заводів-героїв, що успішно їх почали виготовляти замість стареньких СГГ-5.
Була лише одна біда в цих коногонках - світлодіодам потрібен був богатир-драйвер, під корий теж успішно заточили виробництво з китайських деталей. Та слабким та хворобливим і зовсім не богатирем виявився драйвер і горів ще частіше ніж лампочка в старенькій СГГ-5.

Мораль така - завод успішно виготовляє, ніби, чудову раціоналізовану продукцію, проте продукція аж ніяк не варта заплачених за неї грошей і ламається від любого чіху.

Roy

Ставити працюючі підриємства сходу у приклад, перед західним регіоном, попросту смішно. Знаючи притому, їхню перевагу, в корисних копалинах та природних ресурсах.
А заводи, приклад котрих навів Смайл, можливо таки вносять велику частку у бюджет країни, але позитивним прикладом я б це не назвав. На жодному сайті не представлена державна мова. Якщо назвемо це "пустяком", пам'ятаймо, великі неприємності починаються з маленького.
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Цитата: Roy від 28.08.2011 02:50:15
Ставити працюючі підриємства сходу у приклад, перед західним регіоном, попросту смішно. Знаючи притому, їхню перевагу, в корисних копалинах та природних ресурсах.
Мені в приклад поставили країни Балтії та колишню НДР. І сказали що варто було все під бульдозер, бо інакше схема непрацездатна. Я показав, що таки працездатна, про регіони України нічого не говорилося.
Тут також є підприємства, які не порозбирали - із керівництвом їм не повезло, інакше ще місце для дестрою одне було б.
І я б ставив не на копалини, а на людський ресурс - не на мільйони того бидла , а на невелику кількість ІТР-івців, які це все змогли зорганізувати у щось путнє. Більшість шарящих із ЗУ просто звалили забугор, не прикладаючи зусиль щоб зробити щось тут. Тобто вважали що тут нічого путнього у них не вийде.

Цитата: Roy від 28.08.2011 02:50:15
А заводи, приклад котрих навів Смайл, можливо таки вносять велику частку у бюджет країни, але позитивним прикладом я б це не назвав. На жодному сайті не представлена державна мова. Якщо назвемо це "пустяком", пам'ятаймо, великі неприємності починаються з маленького.
Ну чому ж жодного. От СКМ-івський метінвест, має українську мову. Тобто Харцизський трубний, ЧеЗаРа також має вкладку, немає дороблених сторінок, це говорить про те що вони не мудаки і не заганяють текст в якись там лінгво абощо, як це робить багато інших кантор, і вже працюють над цим. ДАК от теж українську має. Тут говорилося про прилавки і тому подібне, от сайт і є прилавком, зручним для покупця, а з ЗУ там мало що купують, більше на Росію і СНД працюють, та ще деякі країни, мовою яких у нас володіє мало хто, а от вони російську розуміють. А наявність української мови лоише щоб якийсь західняк фапав на промисловість схожу і казав - "Да ми круті", їх нафіг нада.  Та й юлє я Вам все це пояснюю - асвіти ж паатримували,
Декольтем своїм мене манила.

Golem

Перекажу історію яку мені розповів мій америкоський начальнєг.

Колись він працював Радником президента Бразилії з питань розвитку власної електронної промисловості. Бразилія, до слова, це країна яка постачає дуже багато с\г продукції Китаю, виробляє свої автомобілі і так далі. Далеко не бідна. Ну і от, вони захотіли мати своє виробництво еелктроніки, мікросхем. В основному аби потім то всьо пхати в свою зброю. Так от, америкос наполягав що абсолютно недоцільно будувати свої заводи на території Бразилії і потрібно користуватися заводами підрядників. Того ж Китаю, наприклад. Аргументів багато, і то шо на момент будівництва завод застаріє, і то шо ніхто сучасної технології не продасть, і то шо на внутрішній ринок воно не окупиться і багато чого ще. Його не послухалися бо військові всьо хотіли мати в своїх залізних руках :) До речі, Сайпрес, який колись мав заводи в Штатах, відмовився від них і переніс виробництво в Китай до підрядників. Є дуже багато відомих фірм які випускають і продають мікросхеми, але мають лише офіс з компютерами.

Як в цій темі всіма писалося - в нас є люди та інтелектуальний потенціал. В сучасному світі не потрібно мати свого локального заводу аби його реалізувати. І наші інженери цілком успішно це роблять.
Дігери всіх країн єднайтеся!

163 Гості, 0 Користувачів