Де Дешево і Смачно пообідати у Львові

Автор Golem, 26.08.2011 14:39:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Приходить  довгоочікуваний обід і хто дістає баночки з дому, хто перебивається канапками, хто в найближчий супермаркет а хто йде в старе, добре знайоме місце їсти. Приходиш працювати на нове місце і насамперед розвідуєш що і де є піджерти в обід. Звичайно, можна піти і в ресторан. Але це не завжди швидко і дешево. Зато є багато місць які якраз спеціалізуються на харчуванні в обідню пору. Всякі відомчі столові і кафе. Там зазвичай все вже є готове і коштує недорого.  Місць таких є у Львові є до холєри. Просто їх треба знати, адже ж працюють без вивіски. То ж пропоную ділитися подібними точками, думаю всім стане в пригоді.

Сам працюю на Новому Львові, то ж знаю такі точки довкола:

- Луганська 18. Плиточка. Дуже класне кафе на 1 поверссі коло Кредобанку. Середжня ціна комплексу 30 грн.
-  Бізнес-центр Домінант плаза, вхід позначений табличкою Nestle. Шостий поверх.
- Західенерго. Заходиш всередину і ліворуч. перший поверх. Дуже культурно, але троха довго готують. Середня ціна 30 грн.
- Податкова. Кафе на 1 поверсі. Зовсім некультурно, зате швидко і недорого. 20 грн.
- Рукавичка на Луганській. Є відділ з готовою продукцією, відгороджені столики де сісти. Але часто черги. Ну і шумно та незатишно. Середня ціна комплексу 15 грн.
- "Їдальня" на Початку Сихівського мосту коло Полярону. Істинно пролетарське місце. Їсти там я не ризикував але напевно дешевше за всі попередні варіанти.
- В центрі завжди їм в Пузатій Хаті бо ніц ліпшого не знаю. Комплекс 35 грн.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Drusja

Район біля Електрону на привокзальній:
Кафешка "Для тебе" - готують досить смачно але в обід треба трохи почекати (багато народу), затишно, середня ціна 25грн.
І поряд електронівська столова - менш смачна і ціна 30грн.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

:-)

Столовка ТЕЦ-1 - не був там вже зо 2 роки, але годували смачно і дешево. Принаймні оладки після гайок були саме тим і ще борщ і манна каша, ммммммм... не разом звичайно, але все ж. ;) В обід можливі черги із працівників ТЕЦ - вони позачергово.

В столовку ТЕЦ-1 вхід вільний, топто він поза територією. Якщо йти від податкової, то ліворуч прохідної.

Бістро "Смачні сезони", чи якось так, там їжачок намальований, тому так і ідентифікую, на відрізку Городоцької від Привокальної до біля Ельжбети. Комплекс (Перве+вторе+салатик+кампот) десь в 20-25 грн. вийде. Досить смачно.
Декольтем своїм мене манила.

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

Додам, - в центрі - їдалка Укртелекому , їдалка Укрсоцбанку...
Непогано також харчуватися в студенських їдалках - на Тарнавського (Природничий коледж),  Університетська (Головний корпус  ЛНУ), також Львівська комерційна академія ::)
Fruere vita, dum vivis

Bottlehunter

Як мав пари в центрі, обідав в їдальні Юридичного факультету ЛНУ. На відміну від їдальні Головного корпусу, там чистіше, смачніше і незрівнянно менше людей. Як зайти на факультет, відразу направо і через кілька метрів сходи направо вниз.
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

Цитата: Bottlehunter від 26.08.2011 16:24:10
Як мав пари в центрі, обідав в їдальні Юридичного факультету ЛНУ. На відміну від їдальні Головного корпусу, там чистіше, смачніше і незрівнянно менше людей. Як зайти на факультет, відразу направо і через кілька метрів сходи направо вниз.

Мені там не дуже подобалась їжа, а те що людей мало то правда!

Golem

Дешево: комплекс до 40 грн.
Комплекс: перше, друге, чай/сік/вода
Смачно: критерій дуже персональний. Будемо вважати так: можете не соромлячись зводити туди інших своїх друзів.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Колись (3 роки тому) обідав у їдальні у видавництві "Вільно Україна", радянська столова, але смачно.
Також заходив у їдальню від міліції на дорошенка, навпроти родинної ковбаски, через двір, ціни дужже низькі, але контингент, обслуговування нижче плінтуса. Варто туди тільки сходити на екскурсію "совок")
Раніше в Аквапарку були комплексні 25 грн, зараз стали 32грн.
Також їдальня економічного ЛНУ (пр. Свободи, 18), в підвалі.

linuxoid

Взагалі, найдешевше і водночай найсмачніше серед закладів подібного класу можна поїсти на наших шахтах: 12 грн. комплекс. Дуже доречі, коли йдеш за грибами чи на ягоди навколо Червонограда, бо шахти можна зустріти усюди.

Sunkatalano

ЦитуватиДодам, - в центрі - їдалка Укртелекому , їдалка Укрсоцбанку...
Непогано також харчуватися в студенських їдалках - на Тарнавського (Природничий коледж),  Університетська (Головний корпус  ЛНУ), також Львівська комерційна академія Залицяюся
У всіх їдальнях ЛНУ розрахунок проходить лише банківськими картками, так що без карточки туди можна не йти...

inkognito

ЦитуватиУ всіх їдальнях ЛНУ розрахунок проходить лише банківськими картками, так що без карточки туди можна не йти...
Якраз тиждень тому розраховувався готівкою в ЛКА, дійсно непогано. На вході наліво вниз у підвал, потому направо. Щодо ЛНУ не можу ніц сказати - але скажіть мну: зараз хіба такий час, що у людей не є дебеток/кредиток? Чи то тільки мене така проблема, що їх надто багато?
Resistance is futile

Roy

Пообідати в центрі недорого зараз не проблема. Є популярна тема - бізнес-ланчі. За ціною 25-40 гривень можна пообідати в багатьох недешевих закладах, і головне смачно. Так, доволі смачно за 35 грн. можна пообідати в 4 friends на Дудаєва.

Дуже непогана кухня є в кафе-барі Паляниця, на куті Пекарської - Туган-Барановського.

На вулиці Кривоноса,  на території командування полку ППС, знаходиться простенький заклад харчування під назвою Олюнька. Борщик, бульойнчик, соляночка, піджарочка, гарніри, салати - все свіже й смачне. Будучи голодним в районі ВЗ там можна сміло обідати. Вхід на територію через прохідну.

Для любителів екстріму - їдальня при уМВС на пл. Григоренка. Захід - через прохідну і на ліво. На 3+.

Біля Лощини, на СКА, теж можна пообідати. Є ідальня.

Ну і зовсім екстримально - їдальня при Академії друкарства, на Підвальній.10 гривень. Котлета на двотижневій олії і т.д. Мій шлунок колись це відчув, як то. І без Поляни Квасової їсти це не можна :)

І взагалі,  якщо їсти в їдальнях, то лише  від великих державних установ. Таких як шахти, ТЕС, ТЕЦ, ГЕС, АЕС.  Там порядок і відповідальність. ІМХО.



Meine Ehre heißt Treue

yar-79

В Старгороді можна пообідати-бізнес ланч-35 грн. ;D

deadmeat

Фабрика Маяк на Пролмислові, дешевше зара у Львові не видів ніде.
Столова в радянському стилі, майже завжди є невелика черга, такщо думаю що свіже, набираєш собі їжі, потім підходиш до каси і оплачуєш (система типу пузатої хати)
Отже я взяв:
1)Салат з капусти і моркви
2) Капусняк
3) Подвійну картоплю п'юре
4) 2 печінкових котлети
5) шматок піцци (вони це так називають)
6) стакан компоту
7) декілька шматочків хліба
і мені це заважило на 9 грн 95 коп.
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

explorer

Вул. Кн. Ольги навпроти фокстроту у 9 поверхівці "смачні сезони", здається. Піцерія-бістро. Порядок обслуговування а-ля пузата хата. Працює цілодобово. Обід ~20грн. Мінус: постійна черга.

Ще у мі100 по 30 грн комплексні обіди вдень. Мінус: дивні прохання лишити деякі речі на вході :)

US5WEO

обідній чек. 18-07-11 в їдальні Управління львівської залізниці :)

суп гречаний - 2.03 грн.
хліб біл.кус. - 0.16 грн.
сал.дністер - 1.92 грн.
рис відв. - 1.42 грн.
кнедлі парові - 4.33 грн.
мін вода - 1.05 грн.
пиріжки з вишн. - 1.40 грн.

СУМА 12.31 грн.

Ймовірно без перепустки не впустять))

inkognito

"Смерекова Хата", вул. Бузкова, 2 (бічна Зеленої в Районі "Арсену")


Середній чек - 30 грн. Смачно як в хаті, інтер'єр вражає - все в красивому українському стилі. Кнайпа на мапі позначена червоною цяткою. Протестовано мною (неодноразово), а також Zelja та Gribkoff777

Resistance is futile

maxis

в центрі - на вул. Костюшка - бар "Краків"  всередньому обід 20-25 грн.
то Golem шкода що не пробував обідати під сихівським мостом - дуже багато кредобанківців саме там і харчується. Рекомендую солянку та пельмені. Доречі печуть власний хліб, такий що не черствіє по 3-4 дні.

Golem

Дякую за Сихівський міст. Просто там шиномонтаж, автосервіс і мені і в дукмку не приходило пробувати шось там їсти :) Зазвичай в таких місцях кухня не надто смачна. Але дякую за пораду, обовязково спробую.
Дігери всіх країн єднайтеся!

284 Гості, 0 Користувачів