Де Дешево і Смачно пообідати у Львові

Автор Golem, 26.08.2011 14:39:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Сьогодні обідали у столовій від фабрики Маяк що на Промисловій 27, по наводці Дедміта.

Як же я хотів попасти в таку олдскульну столовку, а ще от насолодитись смаком минулих літ не думав взагалі. Про смак я в позитивному плані :)

Трохи інтер'єру




Підноси китайські, а от вилко/ложко ще совєцькі


Як і гранчаки


І ціни теж, ще з тих часів  ;D




Холєра, але смачно! Капусняк мегабомбезний, з кислинкою, ех, аж досі слинка тече!
До другого претензій ніяких, все дуже смачно.





За той піднос заплатив трохи більше восьми гривень.


До такого обіду пасує саме такий хліб


Смачного!


По завершенні трапези, посуд можна поскладати на конвеєр, а там працівниця за допомогою своїх рук та електромотору перетягує його на кухню.

Обідали такі персонажі як Декстер, Марічка, Руфус і Рой.

Дякуємо за увагу. Старатимемось надалі інспектувати вітчизняні харчевні.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Estel_Shmidt

Кормушка в НУЛП...на першому поверсі доволі непогано...можна смачно поїсти взявши перше друге та десерт за помірну ціну в 15грн

_BuR_

+до їдальні "Маяк" - частенько там обідаю. Працює якщо не помиляюсь з 11 00 до 14 30, хоча інколи і в 15 00 можна поїсти.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

Alter

Столовка на Лазаренка. Жруть не лише студіки, а і солдати, податківці, менти, даішніки, та і просто робочий люд, чия робота знаходиться неподалік.

Плюси - шикарний (без перебільшень) вибір - від компоту і картопляного пюре до плову, пельменей, відбивних та чанахів. Ще один плюс - все дуже смачно. Ще - інтер'єр нормальний, незабичено ,чисто.
Мінуси - з 12.00 до 14.00 йти туди безпреспективно, так як черги в 40-50 чоловік не радуюь, а після 15.00 60-70%асортименту вже заточено(((

http://maps.yandex.ua/?ll=24.013346%2C49.816991&spn=0.047078%2C0.004554&z=15&l=map%2Cstv&ol=stv&oll=24.01334587%2C49.81699131&ost=dir%3A35.363688220802636%2C0.5371542834131138~spn%3A90.03053332169311%2C29.21936778503809

Ото вона там за деревом)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

gribkoff777

Фабрика музінструментів "Трембіта", вул. Пасічна. 20-25 грн., смачно і поживно  :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Prizrak

Колишнє ВАТ "Прогрес" на вул. Жовківській невелика їдальня в стилі совдеп, через центральну прохідну зправа на другому поверсі.
Готують смачно, ціна в середньому за повноцінний обід 25 грн.
Локомотивне депо Львів-Захід на вул. Таллінській їдальня для машиністів та працівників депо, працює щоденно з 9.00 до 18.00, неділя до 16.00.
Ціна в середньому за повноцінний обід 20 грн.

Блондинка в кедах

     Сьогодні мала нагоду провести обідню перерву в їдальні "Львівського заводу штучних алмазів і алмазного інструменту" по вул. Богдана Хмельницького, 116

     Скажу вам так: Совок forever, але смачно там, як у дитинстві, дешево і затишно.
Атмосфера в їдальні досить приємна, інтер'єр набагато бідніший ніж на швейній фабриці «Маяк», але всюди чисто, нема мух, відсутній неприємний запах чи запах смажених котлет. Посуд ще з радянськими клеймами, гранчаки, алюмінієві прибори, підноси...
Меню з цінами нажаль не знайшла, але вибір вкусняшок досить великий.
Беру піднос і потихеньку просуваюсь вздовж прилавка вибираючи те, що до душі:
     •   гороховий суп був ну дуууже смачний, густий і поживний
     •   рис з грибною підливою
     •   котлета з м'ясного фаршу
     •   налисник политий згущеним молоком

      Цей бізнес ланч мені коштував 11.50грн  :)
Вхід в їдальню абсолютно непримітний


Щоб побачити цю табличку потрібно піднятись на другий поверх

Їдальня має два зали. Це великий, в якому теж святкують весілля


"Приручена" верба

І таке чудо декору

Стеля плаче

Вхід до другої зали

А тут вузько ;)

Віконечко в кінці тунелю

Друга кімнатка маленька і затишна




Калькулятор  :)

Bottlehunter

"Алмазінструмент" крутий, однозначно. Там недалеко ще була колись їдальня на Хлібокомбінаті, не знаю, чи працює вона зараз.

Непогана їдальня є також на нашому улюбленому "Водоканалі", що на Зеленій, Христина розповіла. На територію ведуть двоє воріт, заходити треба через ті, що далі від центру, якраз навпроти автобусної зупинки. Середня ціна повноцінного обіду 20-25 грн. Дуже смачний і доступний по ціні шашлик. Щоб не обжертися до напівпритомності, треба борщу і салату брати по півпорції  :D Працює їдальня з 13 до 15, хто приходить швидше, застає більший асортимент. М'ясні страви, типу відбивних, не готують відразу багато, а смажать по мірі необхідності. А то плюс, на мою думку.

Як бонус до відвідин - красивий внутрішній дворик зі старими будівлями та зразково-показове бомбосховище на території, яке я колись бачив по телевізору.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Чим ще мені подобається столовка на Промисловій 27, тим, що там є бар. І то такий, як за царя гороха, без змін. Вісімдесяті роки.


Барна стійка з дермантиновими валиками, щоб мягко було спиратись


Інтер'єр з футуристичними трубами на стелі. авторський проект якогось художника.


Вазонок-попільничка, який харчується окурками.


Тру-надійна мікрохвильова піч ЛОРТА, котру навіть донедавна випускали. З неї витягали підігріте куряче стегенце, поливали кетчупом і прикрашали листочком петрушечки. До того брався томатний сік і 100 грам горілки


Так взяв б морозива в пластмасовій мисочці, яке посипане тертим шоколадом, чи полите варенням. Якраз середовище відповідне під такі спогади.


А це взагалі круть. Достойний колекційний екземпляр. Цікаво тільки, чи працює досі?
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Вчора обдали в грузинському ресторачику на вул. Волошина, 6 (Паралельна до проспекту Шевченка вулиця). Дві порції відмінних хінкалі (найкращі, що мені доводилося істи у Львові) і два бокали молодого вина вартували 56 грн. Також в меню є хачапурі, суп харчо та інші традиційні грузинські страви. Власник закладу порівняно недавно переїхав до Львова. Всі страви з меню готує всі страви його мама, кухня відкрита і можна спостерігати за процесом. Всім рекомендую, дуже смачно і по-грузинськи душевно.
Най жиє Гуцулія!

Lesyk

Цитата: Bottlehunter від 14.12.2014 20:56:16
Вчора обдали в грузинському ресторачику на вул. Волошина, 6 (Паралельна до проспекту Шевченка вулиця). Дві порції відмінних хінкалі (найкращі, що мені доводилося істи у Львові) і два бокали молодого вина вартували 56 грн. Також в меню є хачапурі, суп харчо та інші традиційні грузинські страви. Власник закладу порівняно недавно переїхав до Львова. Всі страви з меню готує всі страви його мама, кухня відкрита і можна спостерігати за процесом. Всім рекомендую, дуже смачно і по-грузинськи душевно.

Сьогодні туди з сестрою заходив. Ну шо скажу, пацани і леді, БЕРЕМ КОЖЕН ПО ПАЧЦІ КАРЄШЄЙ І ІДЕМ ТУДИ. САМА КЛЬОВА ХАВКА, КОТРА Є В ЦЕНТРІ. ВСЕ СМАЧНЕ, М'ЯСНЕ. ПОРЦІЯ АФІГЕННИХ ХІНКАЛІ - 20 ГРН, ШЕ ЯКАСЬ 20СМ МЯСНА БУЛКА (ЯКШО МЯСНА - ТО ЗНАЧИТЬ ТАМ МЯСО ПОРУБЛЕНЕ І ДО САМИХ КРАЇВ БУЛКИ РОЗПОДІЛЕНЕ) 15 ГРН. Я навіть і не думав шо десь за такі гроші можна поїсти класного м'яса. Зараз там дуже мало клієнтів, власник не знає чи зможе витягнути цей заклад, тому дружно ідем туди, офігіваємо від якості, рекомендуємо усім довкола і насолоджуємось справжнім класним м'яском з правильними спеціями! Ніколи більше не піду в МакДональдс за чізаками, коли можна пообідати справді смачно та приємно, де ставлення РЕАЛЬНО добре та щире. А з цим у Львові, на мою думку, доволі туго.

:-)

Цитата: Bottlehunter від 14.12.2014 20:56:16
Вчора обдали в грузинському ресторачику на вул. Волошина, 6 (Паралельна до проспекту Шевченка вулиця). Дві порції відмінних хінкалі (найкращі, що мені доводилося істи у Львові) і два бокали молодого вина вартували 56 грн. Також в меню є хачапурі, суп харчо та інші традиційні грузинські страви. Власник закладу порівняно недавно переїхав до Львова. Всі страви з меню готує всі страви його мама, кухня відкрита і можна спостерігати за процесом. Всім рекомендую, дуже смачно і по-грузинськи душевно.
Був там в п'ятницю ввечері, хінкалі правда нам вже не зробили. але оті довгі м'ясні булки і якась сирна було ок.
Декольтем своїм мене манила.

yanktank

Цитата: Bottlehunter від 14.12.2014 20:56:16
Вчора обдали в грузинському ресторачику на вул. Волошина, 6 (Паралельна до проспекту Шевченка вулиця). Дві порції відмінних хінкалі (найкращі, що мені доводилося істи у Львові) і два бокали молодого вина вартували 56 грн. Також в меню є хачапурі, суп харчо та інші традиційні грузинські страви. Власник закладу порівняно недавно переїхав до Львова. Всі страви з меню готує всі страви його мама, кухня відкрита і можна спостерігати за процесом. Всім рекомендую, дуже смачно і по-грузинськи душевно.

Фсьо, вже немає. На тому місцізаклад кримськотатарської кухні. Ціни середні, але не сильно смачно, як на мене.

Soulstorm

Тут вже писалось про вул. Таллінську і їдальну від депо там. Але там є ще одна, по другу сторлну від вищевказаної, як спускатись з моста черкз колії, то треба повернути направо. Сама вона на другому поверсі.
Шо можу сказати -  дешево і досить смачно. За  макарони з підливою, котлєту в паніровці, борщ, хліб, салатік, каву і булку з повидлом заплатив 31,50. Що на 2017 рік досить дешево)
Додаю посилання на карту, де воно є, щоб не блукати


https://goo.gl/maps/AznRp25Sm3p

Roy

+ до Талінської

Смачно, здорово і не дорого





І олдскульно, для тих хто в темі)

Meine Ehre heißt Treue

Блондинка в кедах

Маю для Вас сумну новину. Невдовзі у Львові стане на 1 місце,  де можна  Дешево і Смачно пообідати, менше :(
Заклад з кодовою назвою Алмазка, Алмаз, У баби Галі доживає свої останні дні.

Тому, якщо Ви ще досі не посмакували неймовірно смачною гороховою зупкою (тільки в середу, в інші дні інший, не менш смачний, суп), сирничками, налисниками з сиром, оладками политими гарбузовим варенням чи згущиком, гороховим пюре чи іншими смаколиками, які щодня готує пані Галя, поспішайте! Часу залишилось орієнтовно до 20-30.12.2018
Потім, на жаль, усі гранчаки, алюмінієві прибори, радянські підноси і рахівницю буде безповоротно заховано. На місці, де в будні дні з 11-14.00 смачно пахло їжею планують збудувати комплекс житлових та офісних споруд.

PS: звіт вище

YserL

В районі Героїв Упа 73 можна поїсти у Вишиванка. Комплексні по 60 і 80 грн. Також інші страви на вибір. На фото комплекс за 60 грн.

Розрахунок карта, готівка. ФОП, фіскальний чек.

YserL

В ресторані готелю Гетьман комплексні обіди по 50 грн. Смачно, по домашньому. Тільки з 13:00 до 13:50. Розрахунок тільки готівкою. Рекомендую.

230 Гості, 0 Користувачів