ем..люди,потрібна допомога

Автор Akella, 29.05.2009 15:09:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Akella

відомо,що на території заводу телеграфної апаратури знаходиться бомбосховище,дуже хочу потрапити САМЕ ТУДИ,але для залазу потрібен досвід,а досвіду в мене катма(((((
хтось згодиться допомогти?)))))))
Akell me nice!

inkognito

    Працював колись там на території, запуск на територію був жостко по пропусках. Зараз то вже все куплено і здається в оренду, який рівнень контролю там зараз не знаю...
Resistance is futile

Akella

а до території нових корпусів заводу прохід був лише через вахту?
бо бомбарь знаходиться під новими корпусами,в мене там батько працював ше за совєтів,від нього про бомбік і взнав,і доречі,за його словами в 1981 бомбосховище обновили(в смислі замінили протигази,аптечки і.т.д.  він сам брав участь в обновленні)
,а через рік його законсервували,і все,далі його доля невідома,є надія що воно ще так і лишилось законсервованим
Akell me nice!

zelja


zelja

Цитата: inkognito від 29.05.2009 15:18:24
який рівнень контролю там зараз не знаю...
Можна зроби ти розвідку ;)

Akella

дякую)))а коли в тебе буде час?
Akell me nice!

zelja

ну наприклад я не проти завтра а
2 Інкогніто Ати шо думаєш?

Akella

мені також вийло б завтра))
тоді чекаємо на відповідь Інкогніто))
Akell me nice!

inkognito

   Ше не знаю друзяки, але із ймовірністю 90% піду за кумпанію, уточню увечері - десь до 21-30 максимум постом на форум.
Resistance is futile

Akella

Akell me nice!

inkognito

  Готовий йти зраня, пропоную зустрітись коло Скрині і обійти завод проти годинникової стрілки. Час зустрічі мені не критичний, прошу висувати власні побажання. Правда із фотоапаратом у мене на завтра кепсько - жінка конфіскувала, бо має важливі фотки робити. У Зелі також із фотиком зараз скрутно. Аkella, а у тебе фотоапарат якийсь є можливо?
Resistance is futile

zelja

ми з Акеллою домовилися на 8:30 біля аквапарку

YserL


zelja

Значить так Я і Акелла стрелкаємся біля аквапарку в 8:30 і рулим до Інкогніто біля скрині

inkognito

ну то я вже вас коло Скрині зустрічатиму - мені туди легше добратись - від 09-05 скажімо якщо всіх влаштовує
Resistance is futile

inkognito

Цитуватиа до території нових корпусів заводу прохід був лише через вахту?

  Коли я працював заходи були два - через вахту на Тургенєва та із Федьковича (Поліщука) із сторони, що ближча до Привокзального. Всі входи із сторони Шмаль-Стоцького були закриті (а паркан там ой який високий). Ймовірно був ще однин вхід із сторони Городоцької, власне через ту будівлю, що зараз "Скринею" зветься  :) Там гарна столовка була на другому поверху...
Resistance is futile

Akella

от фотіка нема ,нажаль :(
Akell me nice!

inkognito

    Буде ще Negative_Creep, мильничку обіцяв захопити. Проблема в тому, що там картка xD на 256 метрів всього. Якщо би хто мав захопити із собою аналогічну >= розміру, було б супер.
Resistance is futile

Akella

хз,у мене тільки М2 є карта на 256
а хіба тої буде замало?там же не фотосесія має бути))
Akell me nice!

inkognito

..туди лізе тілько хD нажаль...
Resistance is futile

194 Гості, 0 Користувачів