ем..люди,потрібна допомога

Автор Akella, 29.05.2009 15:09:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

cdromchyk

Цікаво, а чого вона єдина закрита? Я би ще радив як відколупаєте не заходити без "дозіка", а то може там що порозливали чи висипали, і щоб не прибирати за собою - взяли та тупо закрили кімнату, щоб не було якогось "ЧП".
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

 Двері тупо заржавіли + осіла конструкція затиснула їх. А дозика нажаль немає поки...
Resistance is futile

zelja

ми з інкогніто надумали закінчити незакінчену роботу з дверима .Вирішили в пятницю на 14 30 біля входу в ска.Інструмент вже є ;)
Люди згоджуйтеся :)

inkognito

  але на випадок непедбаченої поломки інструменту, просив би усіх учасників взяти із собою все, що можете з інструменту даного класу! і документи звісно.
Resistance is futile

zelja

ну я не думаю що я ще і лом 3 сантиметри розломаю як газовий ключ ;D

inkognito

  "Все невозможное возможно" як співав Тіма Мілан...backup forever GUT!
Resistance is futile

Akella

маю надію що я до пятниці оклигаю і піду з вами,а то в мене щось температура висока(((((
Akell me nice!

inkognito

ТАРЕН брате і все буде ОК
Resistance is futile

Dexter

І я буду=)))ту кімнатку я замітив ще в перший раз але так як там всередині нічого окрім якоїсь перевернутої шафи незаміти...не звернув особисто уваги=(((

P5300520.JPG   то мєсна малишня собі кімнатку забила якраз для того щоб побухати.я їх зустрів коли перший раз в Лощину йшов.вони мені невеличку екскурсію зробили. :)

inkognito

ЦитуватиІ я буду=)))ту кімнатку я замітив ще в перший раз але так як там всередині нічого окрім якоїсь перевернутої шафи незаміти...не звернув особисто уваги=(((
то мєсна малишня собі кімнатку забила якраз для того щоб побухати.я їх зустрів коли перший раз в Лощину йшов.вони мені невеличку екскурсію зробили. :)

Перший раз у Лощину я йшов коли мене туди відвів Dr.Bas, то був 1999 рік здається - честь і хвала йому, навіть коротку дорогу із Політеху показав. Усе було так само як зараз, але підлога із мідним кабелем була ціла та неушкоджена + небуло слідів пожежі.
Resistance is futile

Dexter

Цитата: inkognito від 01.06.2009 23:09:47
Перший раз у Лощину я йшов коли мене туди відвів Dr.Bas, то був 1999 рік здається - честь і хвала йому, навіть коротку дорогу із Політеху показав. Усе було так само як зараз, але підлога із мідним кабелем була ціла та неушкоджена + небуло слідів пожежі.


Еммм ого=)))
А нарахунок пожежі я бачив що деякі стіни погорілі.так само як деякі кімнати.але більшість територіїї не горіло.а що це був за пожар???Бомжі погрітися вирішили???? :)

inkognito

   Скоріше за все то малолітні (чи не малолітні) алкаші і(або) наркомани...Бомжі свою хату не палили б...
Resistance is futile

Dexter

Нда...весело їм там напевно було...наскільки немає вистарчати клепок щоб палити вогонь в повністю закритому приміщенні.

inkognito

  ТАРЕНом халявним із військових аптечок накололись  :)
Resistance is futile

Dexter

Цитата: inkognito від 02.06.2009 16:36:24
  ТАРЕНом халявним із військових аптечок накололись  :)
якби ж там хочаб аптечки лишилися.всьо начисто повиносили і я так бачу вже давно :(А хтось з цього сайту там щось знаходив окрім журналів???

zelja

я знайшов телефон З написом "ЛОЩИНА" свободная военная связь
нажаль тікикорпус від ньго :(

Akella

а в якій з кімнат?????чи ти про той самий що і я надибав?
шкода шо ті апарати роздовбали,ех((((((((я б багато чого віддав за один діючий апарат звідти
Akell me nice!

inkognito

Цитата: Dexter від 02.06.2009 22:03:05
Цитата: inkognito від 02.06.2009 16:36:24
  ТАРЕНом халявним із військових аптечок накололись  :)
якби ж там хочаб аптечки лишилися.всьо начисто повиносили і я так бачу вже давно :(А хтось з цього сайту там щось знаходив окрім журналів???

   Аптечки там власне і знаходив в той час із друзями, жаль що викидав, ще рідину для очистки протигазів, ну і їх самих звісно, прогнивші сумки...До-речі, мушу зауважити, що у той час коли мене в Лощину уперше відвели - там було значно більше води ніж зараз, на око раза у два більше, а ліфтова шахта буда суха-сухенька. Про те, що Лощина була 100% із незруйнованою підлогою та кабелями коли я туди уперше пішов - соррі колєги, троха заговорився. Підлога по довжині була ціла на 90%, 10% вже почали виколупувати. Але було все чисто та культурно, без пожеж. Навіть пригадую як випадково зайшов у кімнатку де сходи наверх і побачив там два очі настрашені не меньше моїх...Чесно кажучи то був мабуть один із перших Cu-hunt`ерів із великою сумкою того саме купруму...
Resistance is futile

zelja

тааа круто я би хотів бути на твоєму містці і побачити лощину майже в ідельному стані :)

inkognito

  апаратури не було - її очевидно забрали разом із відходом військових, дизелька була реально затоплена (і я бачив її вперше вживу як ми ходили в суботу) = було так як і зараз - тілько чистіше та затишніше, підлога ціла, без слідів пожеж та сміття, по сходах можна було безпечно на верх піднятись + купа ящиків із військовим майном (але було видно, що багато вже забрали), залишились практично некондиційні ящики та прогнивші сумки, але вміст був цілим.
Resistance is futile

221 Гості, 0 Користувачів