Колонки для паровозів

Автор RedShift, 01.09.2011 18:23:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RedShift

Водонапірні колонки для паровозів  у нас в Червонограді  збереглося дві штуки (був ще й паровоз - але він бідолаха мав в собі дуже багато чорного металу - тому пішов спати!), то напевно вони ще з того часу як прокладалась колія Львів - Сокаль (1914 р.). Я на них не звертав уваги, а виявляється це вже досить рідкісна штука.

Є ще взагалі такі водонапірні вежі для води паровозам.
http://steampunker.ru/blog/2170.html

Одну з таких здається можна бачити на станції ім. Т. Шевченко. Там ще й паравоз на постаменті є.
Darts matters!

linuxoid

Паровоз використовується як котельня поряд в депо меневровиків. Ще була коло бувшої шахті №1 "Червоноградська" станція заправки паровозів мазутом і така сама колонка для заправки водою. Який же був "багатий" Нерушимий, маючи слилу силенну вугілля заправляти паровози мазутом))

RedShift

Цитата: linuxoid від 01.09.2011 19:44:59
Паровоз використовується як котельня поряд в депо меневровиків.
А Ти його бачив? Я малим по ньому лазив, але його вже нема. Йому прийшов кінець. На тому місці зараз приватна власність, запитали в сторожа він підтвердив шо "паравоз в надійних руках"!  ;)
Darts matters!

VeNick

Ще є дві в мене в депо, правда одна з них ледве дихає і ще одна є в депо Стрий
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

linuxoid

Цитата: RedShift від 01.09.2011 19:53:25
А Ти його бачив? Я малим по ньому лазив, але його вже нема. Йому прийшов кінець. На тому місці зараз приватна власність, запитали в сторожа він підтвердив шо "паравоз в надійних руках"!  ;)

Бачив, але на початку тисячоліття, тобто в 2001-03 роках. Сумно, паровоз то як живий організм і різати його шкода, але всьому металевому рано чи пізно шлях один...

Bottlehunter

В цій темі http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,2193.msg16869.html#msg16869 є якраз фотка колонки в Стрийському депо. Я її тоді випадково зловив в кадр, не знаючи, що то щось круте і рідкісне :)
Най жиє Гуцулія!

VeNick

паровоз марки Л той що стояв на приміському вокзалі зараз на реконструкції і по задуму керівництва Львівської залізниці повинен їздити своїм ходом в день залізничника який свядкується 4-го листопада
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

US5WEO

Якщо мені память не зраджує -подібних декілька колонок стоять неподалік станції Підзамче :)

220 Гості, 0 Користувачів