Кінескоп-Сільмаш-5-ий парк

Автор inkognito, 10.05.2009 14:38:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja


inkognito

Бєлки в зачот! Укуреного кота немає? - мій ся десь згубив...
Resistance is futile

zelja


inkognito

    Кіт дійсно чимось ся долбит! Ну неадекватний він був, а окрім того жив у відділенні де тримають тих, хто хоче від слідства, армії чи дружини закосити...
Resistance is futile

Romchick

Супер! Молодці! Хороший звіт, гарно полазили.

zelja

ми ше знайшли на заводі вхід в (Я так думаю) бомбік який був закритий якщо придивитися добре то там ніби є якийсь тунель далі





Golem

Гарно погуляли. На фотці то не жарувка - система відхилення та фокусування від осцилографічної трубки. Вежа водонапірна мені завжди подобалася, шкода шо ви на неї не попали :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

    При нагодіу, на наступні вихідні як буду гуляв, то спробую ще раз зайти у водонапірну вежу - може сторож буде на місці, а відтак із домовитись про екскурсію проблем бути неповинно.
Resistance is futile

Romchick

Сьогодні мені випав Lucky Chance відвідати "Львівський завод залізобетонних виробів №1", що на вулиці Кульпарківській. Екскурсію провів п.Роман - начальник лабораторії заводу.


Заходимо в перший цех. Цех по виготовленні арматурних каркасів. Виглядає якось пусто, але вразив зварювальний апарат на неплавкому електроді, який модже проватити лист металу товщтною в 35 мм.
В цеху акуратно припаркований паровозик. Напевно хтось з робочих на ньому з дому на роботу їздить.




Вийшовши з цеху перше, що кидається в очі - екскаватор на рейковому ходу, який грузить наповнювачі для бетону.


Поряд в формах застиває продукція.


По транспортері подається сировина для приготування бетонної суміші в спеціальній установці.


Бункри для зберігання цементу. Його туди завозять вагонами і всередині постіно перемішують, щоб не злипався і не кам'янів.




Наступний цех- попереднього напруження армптури. В ньому постійно мостові крани тягають то готові плити, то форми, на які натягається арматура. А ця кранівщиця просто ацкі жжотъ. "Носить" декілька тонні кострукції над самою головою.


А це він!!! Апарат, який натягає арматуру за допомогою електронагріву. Тобто пропоскає через арматуру струм високої частоти, від чого вона нагрівається і видовжується.


А на цій фотокартці вібростіл з пресом. На ньому виготовляють пустотні плити перекриття типу ПК. Дві жіночки з шуфлями розрівнюють бетонну суміш рівномірно по формі, потім включають вібрацію. Шум такий, що закладає вуха і підлога вібрує ьак, що здається що це семибальний землетрус.


А виробництво-то без браку!!! Браковані вироби акуратненько підрівнюють бетоном, коли він застине, його неможливо буде замітити. Яка якість в такої плити самі розумієте.


Виходячи з заводу важко не помітити цікави пезаж - старенький вагончик біля Алтайських калюж.


P.S. Завод має бомбосховище на 200 чоловік (як видно з даних, наданими одним з мешканців форуму). Що найцікавіше на даний момент в бомбосховищі !!!Іде ремонт!!!
В нього попасти не вийшло, бо не було ключів.

inkognito

+ без слів, за розкриття техпроцесу. Ми теж виділи бомбік, але був він закритий гарно - а резервний вихід завалений.
Resistance is futile

Golem

Плюс і від мене. Я завжди казав - який вигляд, така і продукція :) Костурбаті плити довіри не викликають. Напевно беруть ціною.
Дігери всіх країн єднайтеся!

VeNick

Це не екскаватор а тран КЖДЕ, Так як дизпаливо обходиться не дешево і те що він їздить приблизно на метрів 50, то з нього зняли дизельний двигун а живлення крана під`єднали до мережі 380 в, таку саму картину можна побачити також з моста над депо Львів-Захід і на заводі ЗБК на левандівці
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

zelja


222 Гості, 0 Користувачів