Недобудова коло нового Цуму

Автор Akella, 31.05.2009 17:41:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Цитата: zelja від 04.05.2010 16:38:17
;D а ми про тракт глинський говоримо?  ;D
Провесінь то базар - барахолка стоїть впритик до споруди, і якщо вискочити із одного з вікон на територію провесня і там шаритися то можуть впалити Охранніки...
я ж не знав що так той базар називається ;D,але менше з тим.
головне не напоротися на міліцію.Через якийсь час створю тему в планах-може хтось дійсно піде на вилазку-відовідно потім нормально опишемо все.і фото будуть

Akella

ну,коли ми там з Зелею лазили то нічого і нікого окрім трупака Бобіка в підвалі не бачили,було правда таке що раз напоролись на охоронців з "провесня",але нас відпустили,ментів я там вже роки 4 як не бачив,і то вони зазвичай сиділи в уазіку зі сторони укртелекому,там більше треба не на нарків,алкашів чи лягавих дивитись а під ноги
Akell me nice!

Lesyk

ну-ну.а мене "у моліді роки" там двічі палили.до речі - один раз 2 спецзагонівця з собакою..і сьогодні від нічого робіння я розсікав в себе по району і в 17.45 я проходив повз укртелекому до цуму і там таки стояв пост, потім коли повертався у 18.05 цей самий автомобіль стояв вже біля провісня, після того я там "нєнавящева "проходив кожні пів години аж до восьмої і вже ніяких мєнтазаврів не зустрічав...

STALKER

Цитата: Lesyk від 04.05.2010 20:18:19
ну-ну.а мене "у моліді роки" там двічі палили.до речі - один раз 2 спецзагонівця з собакою..і сьогодні від нічого робіння я розсікав в себе по району і в 17.45 я проходив повз укртелекому до цуму і там таки стояв пост, потім коли повертався у 18.05 цей самий автомобіль стояв вже біля провісня, після того я там "нєнавящева "проходив кожні пів години аж до восьмої і вже ніяких мєнтазаврів не зустрічав...
отже треба десь після 18,00 йти туди

Lesyk

а, і я величним словом "пост" називав купку ментозаврів шо сидять в мєнтурському ланосі, розвернутому задом до філліпін..а що до того коли іти - мені здається шо зранку буде краще...

STALKER

Цитата: Lesyk від 04.05.2010 20:30:09
а, і я величним словом "пост" називав купку ментозаврів шо сидять в мєнтурському ланосі, розвернутому задом до філліпін..а що до того коли іти - мені здається шо зранку буде краще...
коли саме зранку?

zelja

Ці ментозаври охороняють Фоткстрот...

Lesyk

сумніваюсь, бо в один момент вони стояли біля входу в провесінь (зі сторони району) під таким кутом шоб там всьо було нормально видно.

zelja

Ну хз біля мене тож така машина стоїть між домами всю дорогу.
Колись Охороняла рулетку яка була біля мак дака,тпер рулетки нема а вона далше стоїть  ???

Lesyk

а їх є 2 різні види - одне "патрульна служба" інше "охоронна служба"(державна охоронна, а не приватна) і вони відрізняються лише малим натписом внизу емблеми - в мене теж в районі таких 2 чергує...

:-)

Млін, кіпіш підняли хз ьз чого, останні кілька місяців час-до-часу доводилося проходити ззаду по кілька разів на день, ну стояли, ну хтось ходив в кінотеатр відлити, але всім пох. Але це ж так романтично: "там пасли баклажани, а ми вичислили коли вони не пасуть і пробралися і ваще які ми тру-дігери".
Це не військовий чи інший стратегічний об'єкт, це не державна чи фінансова установа, навіщо стільки тринду розводити?

Ну зайшли. з ліхтариками і фотоапаратами, ну зустріли вас, нівкого ні алкоголю, ні наркоти, ні колючо-ріжучих предметів немає, ніхто до баклажанів не наривається, ну то й відпустять з миром, якщо сказати їм правду, про дослідників архітектури. Головне йдіть виспаними і не після алкоголізму, а то мене так не хотіли впускати до поїзда в Києві на днях. 8)
І менше нарваності в голосі, але й без зляканості, і все буде як фен-шуй каже.
Декольтем своїм мене манила.

STALKER

Цитата: :-) від 04.05.2010 23:00:17
Млін, кіпіш підняли хз ьз чого, останні кілька місяців час-до-часу доводилося проходити ззаду по кілька разів на день, ну стояли, ну хтось ходив в кінотеатр відлити, але всім пох. Але це ж так романтично: "там пасли баклажани, а ми вичислили коли вони не пасуть і пробралися і ваще які ми тру-дігери".
Це не військовий чи інший стратегічний об'єкт, це не державна чи фінансова установа, навіщо стільки тринду розводити?

Ну зайшли. з ліхтариками і фотоапаратами, ну зустріли вас, нівкого ні алкоголю, ні наркоти, ні колючо-ріжучих предметів немає, ніхто до баклажанів не наривається, ну то й відпустять з миром, якщо сказати їм правду, про дослідників архітектури. Головне йдіть виспаними і не після алкоголізму, а то мене так не хотіли впускати до поїзда в Києві на днях. 8)
І менше нарваності в голосі, але й без зляканості, і все буде як фен-шуй каже.
ладно-але за ментами треба подивитися трохи-особливо якщо є можливість.Бо якщо нормальні можуть трапитися-то ти пояснив і по-всьому а якщо неадекватні якісь-то самі розумієте...

STALKER

Побували ми з Лесиком в розвідці на філіпінах-міліції не бачили.Отже я скоро розблокую тему в планах зберемо людей і обовязково туди сходимо.А поки що кілька фоток які ми зробили там(якість не дуже) :(

inkognito

 :) і ше візьміть із собою людей із сорок, буде цікаво, чекаю на звіт. А тема із планів у Смітнику(тм) доречі... Не є ніц до розблокування
Resistance is futile

zelja

Сталкер не в обіду но "Розвідка" Мене розсмішила.

STALKER

Цитата: zelja від 10.05.2010 00:37:34
Сталкер не в обіду но "Розвідка" Мене розсмішила.
я не ображаюсь.дійсно обідно буде коли ми прийдемо туди а там всюди менти будуть і нереально влізти буде.А ця розвідка для мінімального ознайомлення-так для себе ;D

Helena_linda


Golem

Фото, звісно, добрі. Але дай мені, будь-ласка, відповідь. Яке інформаційне навантаження несе твій пост? Я б попросив доробити його до загальноприйнятого рівня, як звіти в інших користувачів. Думаю інші учасники форуму зі мною згідні.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Helena_linda

Вибачаюсь, просто я тільки недавно зайшла на форум...
Зрештою цікавого можу розказати не так багато. Цей будиночок я ще давно памя'таю, правда залізла туди не так давно. Спочатку пішла туди сама (в мене там дід недалеко живе, тому це було по дорозі), пофоткала...
На наступний раз привела туди Юліану (це моя подруга, наразі вона ще тут не зареєстувалась) Ми тоді ще на дах полізли по драбині, правда страшнуватенько було вилазити, бо драбинка досить висока :). 

Akella

відносно тої будівлі так її вже шо я шо Зеля знаємо як свої п"ять пальців,незважаючи на відсутність сходів можна забратись на любий з трьох ярусів,ну і на дах по драбині(хоча ніфіга вона невисока,метрів там 6-7 від сили),нічого цікавого та будівля з себе не представляє,так ,чергова недобудова-"бомжарка"
Akell me nice!

255 Гості, 0 Користувачів