Недобудова коло нового Цуму

Автор Akella, 31.05.2009 17:41:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Akella

нині зЗелею лизили по недобудові коло нового цуму,під трибунами в концертному залі знайшли лаз вниз,глибиною метра 3-4,+ ще і в раноні північної сходової клітки є аналогічний лаз глибиною 5 метрів,мо хтось там був і підскаже шотам?підвал чи просто комунікаторна шахта?
Akell me nice!

SOC

Там досить цікавий підвал, можна перевірити себе на клаустрофобію і просторову уяву. Також 3й поверх специфічний- сходів немає, лізти або з 2го або з даху і досить екстремально в обох варіантах. Через прилеглий ринок об"єкт являє собою суцільний туалет, іноді досить платний, платити дядям в синьому ;D Також не дивуйтесь якщо натрапите десь в підвалі на наркоманів чи токсикоманів, але то дуже весело, вони в паніці такі кумедні. Гірше якщо вас приймуть за них. Роках в 1994-2001 там лазив, повторити не сильно тягне через вищевказане і сильну аварійність- цегла 15 зим уже пережила і просто розвалюється. Ну і з обох 9-ти поверхівок дуже проглядається.
Я не тормоз- я повільний газ

Akella

сходи-то фігня,на дах я без  проблем вилажу і без екстріму))),на верхні яруси-також)))
а підвал-це вже цікаво)))
Akell me nice!

Pruvud

Ця споруда це мав бути будинок культури від ЛАЗу. колись там міліція постійно ганялась за наріками 
На біса хрест
На ворога ніж

Lesyk

мені друг розказував шо сам то всьо досліджував і казав шо там є походу 2 підвали (може навіть один під іншим - точно не пам"ятаю), а от про нариків - там досі так...і майже постійно чергує біля будівлі наряд в бобіку - але вони постійно стоять з одного боку - такшо непопально шастати там можна, лиш би не натрапити ня якусь банду наріків чи алканафтів...

:-)

http://www.wikimapia.org/#lat=49.8091227&lon=23.9990035&z=19&l=37&m=b
цікаво, що це таке.
На теплокамеру не схоже.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Пожежне водосховище Цуму.

Pruvud

ага точно збоку ще колодяць має бути колись звітам дітвора воду набирала щоб машини мити
На біса хрест
На ворога ніж

Gefaus

Я там був) Ця споруда називається Філіпини:)незнаю чого так.
А там далі підвали одним словом є де полазити)))Знаю колись там було багато наркомів.
Можу провести туда)))

zelja

Цитата: Gefaus від 04.05.2010 11:26:19
Я там був) Ця споруда називається Філіпини:)незнаю чого так.
А там далі підвали одним словом є де полазити)))Знаю колись там було багато наркомів.
Можу провести туда)))
Ну там і надалі нарікі водяться :)
Проводити не треба самі облазили все навколо :)

STALKER

Цитата: Gefaus від 04.05.2010 11:26:19
Я там був) Ця споруда називається Філіпини:)незнаю чого так.
А там далі підвали одним словом є де полазити)))Знаю колись там було багато наркомів.
Можу провести туда)))
створюй тему в планах-можна сходити

Lesyk

живу в 500 метрах від філіпін, нічого цікавого там нема.тільки дах...і мєнтазаврів там повно шляється, і нарики з бомжами.одним словом - якшо іти - то грунтовно, на цілий день, бо так за годинку-дві там всього не облазиш.і ше перед тим треба дослідити коли пости там змінюються - раніше (років 5 назад) було їх 3 - з 13.00 до 14.00, з 17.00 до 18.00 і з 20.00 до 21.00

STALKER

Цитата: Lesyk від 04.05.2010 14:56:51
живу в 500 метрах від філіпін, нічого цікавого там нема.тільки дах...і мєнтазаврів там повно шляється, і нарики з бомжами.одним словом - якшо іти - то грунтовно, на цілий день, бо так за годинку-дві там всього не облазиш.і ше перед тим треба дослідити коли пости там змінюються - раніше (років 5 назад) було їх 3 - з 13.00 до 14.00, з 17.00 до 18.00 і з 20.00 до 21.00
досліди що там з постами і напиши-цей обєкт мені не сильно горить,але побувати там можна(так щоб міліція не зловила звичайно)

Lesyk

вок, пошастаю, подивлюсь.і раджу всім хто живе в цьому районі за цим подивитися (ну ж не буду я цілий день в кущах сидіти і спостерігати за мєнтазаврами)  :)

STALKER

Цитата: Lesyk від 04.05.2010 15:04:55
вок, пошастаю, подивлюсь.і раджу всім хто живе в цьому районі за цим подивитися (ну ж не буду я цілий день в кущах сидіти і спостерігати за мєнтазаврами)  :)
супер.даш знати як там і що там

zelja

Ахах шпійони.
Скільки раз ми там з Акеллою бухали і лазили ні разу патруля не бачили ! :)

STALKER

Цитата: zelja від 04.05.2010 15:35:09
Ахах шпійони.
Скільки раз ми там з Акеллою бухали і лазили ні разу патруля не бачили ! :)
краще бути обережними з міліцією.зайвий раз перестрахуватися нікому не завадить

zelja

Вас скоріше хапнуть бухі ахраннікі з провесня якшо не тудою вилізете  ;D (основано на реальних фактах)

STALKER

Цитата: zelja від 04.05.2010 16:24:37
Вас скоріше хапнуть бухі ахраннікі з провесня якшо не тудою вилізете  ;D (основано на реальних фактах)
маєш на увазі агрофірму провесінь що на тракті глинянському?

zelja

 ;D а ми про тракт глинський говоримо?  ;D
Провесінь то базар - барахолка стоїть впритик до споруди, і якщо вискочити із одного з вікон на територію провесня і там шаритися то можуть впалити Охранніки...

275 Гості, 0 Користувачів