Полтва 13 вересня в вечері

Автор Stinger, 13.09.2011 10:17:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Сьогодні в вечері планується вилазка в Полтву, приблизно 23.00 - 00.00, збори біля Оперного, вже зголосилися Рой, Эдуард та я, прошу всіх бажаючих приєднуватися ;)

Lesyk


Stinger

маршруту як такого немає, але збираємось дослідити частину колектора під пл.Ринок та інщі, які трапляться :)  Нажаль через небезпеку Полтви та складність пересування під землею, неповнолітні особи, та особи з невизначеним психічним станом - НЕ ЗАПРОШУЮТЬСЯ!!! ;)

Lesyk

Ура, я потрапляю в категорію людей, яким можна. Через пару годин скажу точно чи буду.

Stinger

нажаль не потрапляєш :P

Zaval

Я теж підписуюсь. Напишіть в приватні повідомлення годину, на яку збираємось.

Roy

Трохи назбиралось народу - Stinger, Едуард, Romchick, Alter+1, Zaval, Roy. Буде вєсєло.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Хотів приєднатися, але
Цитуватитебе ніхто не бере
© Roy

Roy

Цитата: Lesyk від 13.09.2011 22:30:43
Хотів приєднатися, але
Цитуватитебе ніхто не бере
© Roy

Типу у цьому винен Рой?
Краще зроби висновки чому так сталося і не переводь стрілки на інших (на мене).
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Цитата: Roy від 13.09.2011 22:43:12
Типу у цьому винен Рой?
Краще зроби висновки чому так сталося і не переводь стрілки на інших (на мене).
А ще всі мені говорять що я холіварю, сруся на форумі, пишу тонни офтопу і всіх бісять мої дописи. А усе починається з чого - з браку (точніше повної відсутності) поваги до мене. Як видно, я вирізняюся від усіх інших, тобто на банальну вилазку у вседоступних "планах" в мене має бути особисте запрошення, адже коли його нема - у телефонній трубці чую лише здивування і фрази про те що мене ніхто не кликав.
МАЛО ТОГО зараз я ще отримаю 3-4 мінуса.

Як я прочитав в дописі когось-там на форумі "Овоч вам в поміч, або хрін з вами"

Stinger

Повагу тре заслужити спершу, але ти останнім часом здебільшого проявляєш неповагу до інших, ну то як аукнеться...

Roy

Славно гіменце помісили у бокових притоках. Відео/фото звіт скоро буде. Всім дякую за компанію!
Meine Ehre heißt Treue

Zaval

Також всім дякую за компанію та за те, що взяли новачка.  Було прикольно побачити та відчути все не на фотографіях, а  вживу, тільки тепер на роботі  спати дуже хочу.

Stinger

Та, вилазка була реально ТРУ!!! Особливо те відчуття, коли йдеш майже по коліна в воді, проти течеї, по вузькому яйцеподібному тонелю, який тягнеться як клоака якогось доісторичного динозавра кудись, невідомо куди, коли за спиною вже не одна сотня метрів шляху і так хочеться зазирнути за ще один поворот, щоб дізнатись що ж там є, і ти лізеш, лізеш, лізеш далі і далі, дійсно нестримне бажання :) 
Дякую всім учасникам, всі були молодці, всім респект і уважуха! ;)

Alter

Ех, хотілося йти все далі і далі. А може то якась сирена там живе? ;D ;D ;D Не хотів би я з нею зустрітись :) Але вилазка однозначно супер! Всім аццки плюсую!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

426 Гості, 0 Користувачів