raskalov-vit.livejournal.com

Автор YserL, 13.09.2011 15:03:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Блог безбашних хлопців і дівчат які приїжають і місто і вилазать на найбільшу точку і ще спускаються у метро.
Були в Мінську, Києві:

http://raskalov-vit.livejournal.com/117107.html

Зацікавила фраза:
41. 9-метровый тоннель в диаметре, одного из заброшенных Киевский спецобъектов.

Golem

З нетeрпінням чекаю на їх звіт зі Львова. Правда Львів може троха розчарувати. На найвищу споруду в центрі - ратушу - пускають цілком вільно. Як і на найвишу гору. Хіба шо на Успенську церкву залізти. Знайомий це робив, просто поговоривши з панотцем і пожертвувавши на храм велику купюру. Але я якось не наважувався.

Хіба шо з Роєм зконтактують.


Фото є в контакті
Дігери всіх країн єднайтеся!

Drusja

А як на рахунок телевізійної вежі? Чи там все дуже строго?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Roy

На телевізійну можна, правда охоронець може полякати гумовими кулями. Там здається Deadmeat до вершка долазив.

Ну і +вишка на Любінській
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Можна, але не без шкоди для свого здоров'я. Це навіть значно гірше ніж лазити на робочу вишку мобільного звязку. Нагадаю як коло 10 років тому малювали телевежу - передавачі вимикали і всі виходили на вулицю гуляти, бо телевізор не працював :) А потім ввечері вмикали. аби фарба швидше підсихала :) Вимикали не тому що фарба могла пошкодити передавачі, а щоб уникнути опромінення малярів.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

От читаю його журнал, і слюнкі капають. Цікаво що він показує своє обличчя на фото, причому йому світить купа статей у Білорусії, Україні, Росії. 18 років йому всього)

Golem

Відео зі Львова з даху будинку між Єзуїтським і Ратушею в центрі.

І з Єзуїтського

Зачот Хлопакам! Ше едсь вони казали шо на Оперний лазили. Цікаво було б відео і фотки. І взагалі тема прикольна. Тільки бардзо небезпечна.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

А те як взламали сторінку Дурова то лахушка:
http://vkontakte.ru/video3122636_160672228

YserL

Новий запис у журналі Раскалова: Висотний Львів










Dima_Bear

а як же охорона, міліція ітп?!

Yuriy

Відважна група, з такими і у розвітку можна йти.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Roy

Цитата: Dima_ber від 26.09.2011 15:55:20
а як же охорона, міліція ітп?!

Dima_ber, яка міліція!  :)  Скажу тобі так: як писала колись Huliganka, "спонтанність і чуйка друг кожного енкавериста". В мене наприклад, більшість цікавих інсталів/залазів колись відбувались саме за таким принципом, та й не тільки в мене.
А в них що? Бачуть наприклад дріт громовідводу, і вперед по ньому. Головне не озиратись.  :)

Фотки зі Львова супер, особливо мене приперла та що з вокзалу, там де перон. Хотів б і я туди якось.

Неприємна сторона медалі діяльності raskalov і ко полягає в тому, що, на ці об'єкти в наступний раз буде вже важко потрапити, або взагалі нереально. Особливо після такого розголосу в неті.

Meine Ehre heißt Treue

gribkoff777

Жесть! Мегозачот! Ні грама акрофобії!!!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

linuxoid

Останнє фото ну просто бомба!

Drusja

Переглядав щойно цей ЖЖ і наткунвся на ось таку "маленьку" герму


фото з цієї теми
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Drusja

Хлопці добрались і до Китаю.

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

259 Гості, 0 Користувачів