Де можна списати стару комп"ютерну техніку?

Автор RedShift, 16.09.2011 11:52:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RedShift

Мені для списання обладнання потрібно довідку, що обладнання дійсно амортизоване і не підлягає подальшій експлуатації. Де це можна зробити, в якій конторі?

ЦитуватиСтандартна процедура списання та утилізації техніки
Стандартний процес списання техніки та утилізації комп'ютерного обладнання включає в себе наступні кроки:


  • Компанія, перед якою стоїть мета списання техніки, створює спеціальну внутрішню комісію. Її основним завданням буде ухвалення колегіального рішення про те, яку саме техніку вже настав час списувати.

  • Рішення про списання комп'ютерів та оргтехніки даної комісії неодмінно має базуватися на експертному висновку. Експерт може бути як штатним співробітником компанії (обов'язково мати підтверджуючі документи з освіти в сфері обслуговування та ремонту цієї техніки), так і залученими ззовні незалежним фахівцем. Обов'язково потрібен акт технічної експертизи комп'ютерів або оргтехніки, що проведена компанією-виробником або іншою компанією, яка має дозвіл на обслуговування та ремонт цієї техніки. Такий акт технічної експертизи комп'ютерів і обладнання документально підтверджує, що техніка несправна, її  ремонт недоцільний і їй пора на спокій. Можна списувати і утилізувати стару техніку.

  • Щоб остаточно завершити списання оргтехніки і комп'ютерів і забути про них, Вам доведеться надати ще й документальне підтвердження того, що він дійсно був правильно утилізований, а не продовжив знищувати нашу екосистему, розпадаючись на важкі метали та отруйні сполуки.
Darts matters!

Drusja

Є така фірма, називається Меліка вона якраз займається утилізацією комп'ютерної і офісної техніки. Знаходиться на Патона, 22, тел. 032 2-400-400
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

Легше подарувати якомусь інтрнату чи благодійній організації.
На рахунок переробки, знаю які приймають мукулатуру і пет, не знаю чи займаються утилізацією?
ТОВ "Вторма-Львів"   м.Львів, вул.Городоцька, 280   (0322) 62-65-33
ВАТ "Львів-торресурси"   М.Львів, вул.Ковельська, 73   (0322)52-01-83

RedShift

Цитата: YserL від 16.09.2011 12:34:31
Легше подарувати якомусь інтрнату чи благодійній організації.

ти шо хочешь шоП мене там діти засміяли з цим гімном?  ;D
Darts matters!

Drusja

Цитата: RedShift від 16.09.2011 12:55:48
Цитата: YserL від 16.09.2011 12:34:31
Легше подарувати якомусь інтрнату чи благодійній організації.

ти шо хочешь шоП мене там діти засміяли з цим гімном?  ;D

А що це взагалі за брухт? Може його за пиво простіше пороздавати що кому треба а решту в утіль, чи там все офіційно має бути?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

Все має бути охфіційно...У мене також на роботі така проблема, певно нею ніхто і не буде займатись поки купа старої техніки наглухо не перекриє вхід в офіс.  :)
Resistance is futile

YserL

Цитата: RedShift від 16.09.2011 12:55:48
Цитата: YserL від 16.09.2011 12:34:31
Легше подарувати якомусь інтрнату чи благодійній організації.

ти шо хочешь шоП мене там діти засміяли з цим гімном?  ;D
Хай краще на комусь висить а не на тобі, я би бавився ))

:-)

Як часом там є планка пам'яті на 256-512 мб для новта, DDR, то з мене пиво чи ще щось там.
Декольтем своїм мене манила.

RedShift

Вияснилось, що таку довідку дають не фірми, що займаються утилізацією. А фірми, які безпосередньо займаються ремонтом комп"ютерної техніки.
Darts matters!

lesyko

О і мене цікавить память 256-512 DDR але для компа.
Доречі як варіант можна звернутись в Соціальні служби, їм такі речі будуть не зайві і вони зможуть дати потребуючим або тим хто хоче. наприклад В ЦСССДМ, головний офіс на МЕНДЕЛЕЄВА, або знаю телефон в Шевченківський відділ.

159 Гості, 0 Користувачів