Скасували перехід на зимовий час

Автор Golem, 20.09.2011 14:42:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

читаємо тут

Не знаю як кому - я з того тішусі. Перехід на зиму завжди мені заважав. Тому шо завжди заважало коли взимку о 5 темніло. Не вистачало часу на лижах кататися, в горах як ходив треба було на це звертати увагу, не кажучи про постійну їзди потемки з роботи додому. А вранці коли світає не так важливо. О 9 все рівно буде світло :) ну і якось завжди той тиждень був некомфортний, коли треба було переходити з години на годину. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Я ще 25 жов 2010 створив групу в контакті проти переведення годинників, мене це тоже бісило, особливо GMT+02 із вказанням літнього і зимового часу, + корисгування техніки яка автоматично не переходитла, а служби коли за 03:59:59 йде 03:00:00 і крон в той проміжок спрацьовує 2 рази :)

Golem

Цитата: YserL від 20.09.2011 15:13:06
Я ще 25 жов 2010 створив групу в контакті проти переведення годинників, мене це тоже бісило, особливо GMT+02 із вказанням літнього і зимового часу, + корисгування техніки яка автоматично не переходитла, а служби коли за 03:59:59 йде 03:00:00 і крон в той проміжок спрацьовує 2 рази :)

Є нині привід випити :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

linuxoid

100% є за що! Перехід на зимовий час для мене був не такий напряжний, а от на літній то.. Корови, кози та доярки, певно, взагалі в захваті!))

Golem

Є правда і контр аргументи які для мене особисто не важливі, але для обєктивності думаю є сенс їх навести

- Ми по суті стаємо де факто UTM +3, а не +2 як було раніше. Тобто стаємо жити по московському часу. Правда москалі теж на +1 посунулися, ну але тим не менше
- Всі хто працює з іноземцями матимуть ще на годину більший відрив. Для прикладу, якщо раніше наша 6 година вечора відповідала 8 годині ранку в Сіетлі, то тепер взимку, коли вони свій час переведуть а ми ні - відповідатиме їх 7 годині ранку. тож якшо раніше можна було годину з ними потрендіти, засинхронізуватися. То тепер відрив взимку буде довшим і сидіти на роботі прийдеться мінімум до 7.
- Іноземцям двічі на ірк прийдеться перестроювати свої графіки під наш час
- Що робити з вже написаним софтом і девайсами, які переходитимуть з години на годину?

Переводити час - винахід 20-го століття. Мені він завжди заважав і я радий що його відмінили. Впевнений шо знайдуться люди які сумуватимуть за старим часом чи їм навпаки, підходив зимовий час і файно шоб був тільки зимовий. То ж всіх не задовольниш. Але в нас, бачу, всі за :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dima_Bear

то все добре, я теж за,  але наш дірявий бютжет за словами Литвина збідніє на 300млн, на що ж їх потратять?!

linuxoid

Цитата: Dima_ber від 20.09.2011 16:40:44
то все добре, я теж за,  але наш дірявий бютжет за словами Литвина збідніє на 300млн, на що ж їх потратять?!

Взагалі, перехід на літній чи зимовий час був придуманий для збільшення світлового дня, а отже економії електро-енергії, напевно тому. Проте, вчені кажуть, що витрати зростуть не набагато.

:-)

Єдиним дискомфортом для менее  це було коли модулі, і треба здати розрахи а у Тебе на голдину менше часу вноі.
Зараз - це якщо якраз в той час їхати поїздом, та ще й зпересадками. От минулого, весняного, переведення співробітник так поїзд провтикав.

І це значне додаткове енергоспоживання, не лише на освітлення, але й на нагрівання виробничих приміщень. Кароч пацани придумали як розвести вас на бабки, а ви радієте.

Переведення годинників, це свого роду регулювання. Регулювання впроваджується у систему із метою підвищення ефективності функціонування.

Цитата: Dima_ber від 20.09.2011 16:40:44
то все добре, я теж за,  але наш дірявий бюджет за словами Литвина збідніє на 300млн, на що ж їх потратять?!
Додаткові витрати бюджетних установ на освітлення-опалення в зимовий час.

Це лише бюджетні установи на таке бабло попадуть, а ви тепер про інші подумайте, та й про домівки свої - кароч будете ще більше грошей алігархам приносити. А потім нитимете звідки вони стільки мають і таке інше. Навіть незнаю яке слово підібрати відповідне.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Цитуватибудете ще більше грошей алігархам приносити. А потім нитимете звідки вони стільки мають і таке інше. Навіть незнаю яке слово підібрати відповідне.

А ти, перепрошую, поїдеш на Аляску і нікому нічого платити не будеш?
Най жиє Гуцулія!

YserL

Цитата: :-) від 20.09.2011 17:05:49
І це значне додаткове енергоспоживання, не лише на освітлення, але й на нагрівання виробничих приміщень. Кароч пацани придумали як розвести вас на бабки, а ви радієте.
При використання енергозберігаючих ламп збільшення буде на одне житло невелике витрат електроенергії. Зара енергозберігайки в районі 20-40 грн. Чекаю коли появляться світлодіодні лампи з цоколем Е27 в продажі за доступними цінами.
Зимою в мене котел підтримує стабільну температуру на вході води як вдень так вночі, так що на ціну нагрівання приміщень це не вплине. На виробництві при використанні склопакетів коливання буде не значне.

:-)

Цитата: Bottlehunter від 20.09.2011 17:30:25
Цитуватибудете ще більше грошей алігархам приносити. А потім нитимете звідки вони стільки мають і таке інше. Навіть незнаю яке слово підібрати відповідне.
А ти, перепрошую, поїдеш на Аляску і нікому нічого платити не будеш?
Проведені в царині енергоспоживання місць мого проживання дослідження і переглянуті зараз, в силу законодавчих нововведень показують, що:
- на "енергетичну" статтю моїх витрат це ніяк не впливає (якщо принципи та час енергоспоживання будуть такими ж), в силу певних особливостей використання енергоресурсів та енергозберігаючих технологій, які впроваджені вже і будуть впроваджуватися надалі;
- подальше зменшення витрат на оплату енергоносіїв можливо внаслідок встановлення трьох-зонного лічильника, експлуатація більш енергоефективної техніки ніж наявна зараз та впровадження системи "розумний будинок", або хоча б таймерів для певної побутової техніки.

Також варто було б від централізованого опалення вімовитися, але якби не на газі, то я б ще подумав, а то авось таки виділять гроші і певні люди вправлять мозок місцевим можновладцям і можна буде вугілля, або ТПВ як паливо використовувати на ТЕЦ-1, 2, і можливо великих районних котельнях. Тоді теплова енергія буде дешевшою, ще й від способу, чи то пак циклу виробництва залежить на скільки.

Якби й впливало, то я принаймні не радію цьому і не є прихильником. Доречі така поведінка населення, коли змінам радіють хоча вони їх ставлять буквою "П" состерігається у цих широтах постійно.

Цитата: YserL від 20.09.2011 17:45:13
Зимою в мене котел підтримує стабільну температуру на вході води як вдень так вночі, так що на ціну нагрівання приміщень це не вплине.
Житлові приміщення на то й житлові, бо там людина перебуває більшу частину доби, якщо не всю. Тобто там температурний графік не коливається, є базовим.

Цитата: YserL від 20.09.2011 17:45:13
На виробництві при використанні склопакетів коливання буде не значне.
На виробництві справи трохи інші, виробництвом назвемо не лише заводи-фабрики, але й магазини, базари, школи тощо - їх же також наче економісти називають, там обігрів/освітлення з метою економії вмикають лише коли є працівники. Хоча часто лише чиеерз те що їм вбіса холодно. Це в перехідний період виражене яскраво, коли вдень температура достатньо висока, щоб обійтися без обігріву.
Ще є така річ як теплові завіси, двері/ворота не закриті, а в приміщені тепло навіть коли -20*С за бортом, зараз вони більш автоматизовані часом трапляються - чують температуру на пів-градуса нижче уставки і самі собі вмикаються. Є такі що і потужність/продуктивність собі регулюють. Знову ж таки в перехідний період це виражено яскраво.


P.S. Хочу наразі собі скрізь поставити трьох-зонні лічильники, буду пральку вночі включав - ото сусіди щасливі будуть. ;) Тільки все немає коли розібратися із тим. Треба до Львівобленерго на авдієнцію сходити.

P.P.S. Vsyfceq? ,fxe gtdybq cbylhjv pfhfpybq/))))))
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Тема переростає із обговорення переведення часу на обговорення зменшеня енергопостачання.

Від себе додам:
Двозонні налаштовані так, що ділять добу на день (з 7.00 до 23.00) і ніч (з 23.00 до 7.00). Денні витрати світла вони рахують по 24, 36 коп. (мовою енергетиків — ,,за коефіцієнтом 1", або 100% від діючого тарифу). А нічні — по 16,8 коп. (за коефіцієнтом 0,7, або 70%).
Тризонні лічильники виділяють години-пік (з 8.00 до 11.00 та з 20.00 до 22.00), напів пікові (з 7.00 до 8.00, з 11.00 до 20.00 та з 22.00 до 23.00) та ніч (з 23.00 до 7.00). У напівпіковий час платиться звичайний тариф. За споживання електрики у час пік нараховують 150% тарифу. Тоді, як нічне світло коштує 40%.

:-)

Цитата: YserL від 20.09.2011 18:16:24
Тема переростає із обговорення переведення часу на обговорення зменшеня енергопостачання.
Дописувачів певних цікавило де я буду і кому та скільки буду платити. Я розгорнуто відповів.
Але про всяк випадок висновок зроблю: буду там де є і платииму стільки ж, скільки й зараз. Або опинюся у більш привабливому місці, там оплата за енергоносії може змінитися в ту чи іншу сторону.

Цитата: YserL від 20.09.2011 18:16:24
Від себе додам:
Двозонні налаштовані ... світло коштує 40%.
Дякую, що навів дані.
Декольтем своїм мене манила.

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

YserL

Думаю ніхто не забув, сьогодні вночі перевели годинники на годину раніше. Сподіваюся в останнє в Україні.
Віндовс автоматично перевівся.
Нокіа ні.

linuxoid

Лінукс  теж перевівся автоматично. Кварцовий годинник на стіні - ні ;D

Sunkatalano

ЦитуватиЛінукс  теж перевівся автоматично. Кварцовий годинник на стіні - ні ;D
Форум теж, ще на зимовий час не переведений...
P.S 19:38

291 Гості, 0 Користувачів