Порада щодо світча

Автор YserL, 20.09.2011 19:08:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Я тут вибираю світч на 16 портів і вибираю між:
Asus FX-D1162 (36$) і D-Link  DES-1016A (34$)

Я більше схиляюся до асуса, хто з ними стикався?

GreenLION

Чомусь всюди стоять Д-Лінки, і всі їх хвалять, в т. ч. і в магазинах, але можливо це лише через те що дешевше. ІМХО між ними великої різниці немає.
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

VeNick

в мене в мережі стоять Asus вони практично не нагріваються навіть при цілодобовій роботі
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

YserL

В мене зара стоїть gembird ns-8pm, як включив так і працює. теж не гріється.

:-)

Просять написати що д-лінк сакс. І глянув Ти щоб на TP-Link. Я от через через свій ТП-лінк ровтер сиджу і нічьо норм, правда лше одне гніздо юзаю з 4-х на десктоп, ну і віфі. Щойно пішов помацав - таки теплий. Ну але віфі на ньому - може воно гріє?
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Ти маєш на увазі роутер. В мене коли був длінк DSL-2540U роутером, то при забивці було таке: загрузка торентів 10мбіт, падіння всього включаючи dns запитів, потім розгін швидкості і знову падіння. І так по порядку. Щодо нагрівання то до 70 градусів не критично. Крім того вони використовують твердоплавні сплави при пайці.

А ми обговорюємо світч)

:-)

Цитата: YserL від 21.09.2011 00:21:36
А ми обговорюємо світч)
Ну я написав, що попросили, а попросили звернути увагу Твою на ТП-Лінки. За
http://tp-links.com.ua/catalogue/kommutatory/upravlyaemye-na-baze-tehnologii-web-smart-gigabit/tl-sl2218web/ Воно?

Ну і принагідно типу що стоїть тплінківський ровтер, і я ним давольний, хоча таки так, я не ітішник вимогливий.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Цитата: :-) від 21.09.2011 00:30:22
За
http://tp-links.com.ua/catalogue/kommutatory/upravlyaemye-na-baze-tehnologii-web-smart-gigabit/tl-sl2218web/ Воно?
Це керований комутатор, вартість 74$ мені по бютжету не вписується) І в принципі мені вистарчає некерованого)

inkognito

  А яка до кулєри різниця? ціна питання в $2? певно в асуса корпус буде метальовий, в D-Link'a пластмасовий, а ТP-Link'a ще шось. А всередині усе те саме від дядечка Цяо. І паше, і пахати буде.
  Все фуфло, цицьки рулять!
Resistance is futile

YserL

Дякую, за поради, замовив асус, як на мене перевага живлення +12 екстернал і компактний розмір.

А якщо дивитися на cisco SR216 за 78$, теж не вписується в бюджет)

inkognito

Цитата: YserL від 21.09.2011 01:40:37
Дякую, за поради, замовив асус, як на мене перевага живлення +12 екстернал і компактний розмір.

А якщо дивитися на cisco SR216 за 78$, теж не вписується в бюджет)

Тільки то не Цицька, а LinkSYS. Звичайно by Cisco  :) Asus буде чудовим рішенням!
Resistance is futile

Drusja

Цитата: inkognito від 21.09.2011 01:22:46
  А яка до кулєри різниця? ціна питання в $2? певно в асуса корпус буде метальовий, в D-Link'a пластмасовий, а ТP-Link'a ще шось. А всередині усе те саме від дядечка Цяо. І паше, і пахати буде.
  Все фуфло, цицьки рулять!

Погоджуюсь з паном inkognito шо то шо то одна й таж сама залізяка по ТТХ. Правда металевий корпус теж в D-Link'a є. І дійсно працює і працювати буде, в самого на роботі на тих D-Link'aх вся мережа висить і поки 5 років політ нормальний.

А на рахунок роутерів D-Link чи ТP-Link - то воно гімно гімна варте якщо повезе то буде працювати а так то в 98% глючить страшенно і здихає теж періодично.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

Куплено і запущено в експлуатацію FX-D1162/G. Дякую усім за пораду, нагрівання майже немає, кріплення використав 4 дирки із відстанню між ними 15мм.

Ще таке питання чи є десь у львові металевий(сіткою) кабель канал, бо хочу замінити пластиковий, і підняти над газовою трубою.

YserL

16 портовий некерований світч: FX-D1162/G
U3 IP1717 16+1 ports Ethernet Switch Controller with Octal-PHYs
U1 IP108A  Octal 10/100 Fast Ethernet Transceiver
U2 24C04N 4 Kbit Serial I2C Bus EEPROM
Тут http://forum.nag.ru/forum/index.php?showtopic=13997&st=0 народ перетворює Длінківські  некеровані у керовані світчі.


293 Гості, 0 Користувачів