Коломия + польська вугільна копальня,24.09

Автор Bottlehunter, 19.09.2011 20:59:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

В цю суботу, 24 вересня, планується поїздка до старої польської вугільної шахти, що знаходиться між селами Новоселиця і Джурів біля Коломиї.

http://wikimapia.org/#lat=48.4189481&lon=25.2266693&z=12&l=37&m=b

Також хотілося би відвідати саму Коломию, а саме:

- ВАТ Коломиясільмаш (працюючий)
- аеродром недалеко від нього
- Керамічний завод
- Ще на карті є щось промислове і закинуте отут - http://wikimapia.org/#lat=48.5442281&lon=25.0653076&z=14&l=37&m=p
- вокзал і локомотивне депо
- спробівати знайти залишки коломийських трамваїв (юзайте вікіпедію)
- просто погуляти містом

Звичайно, всього за день встигнути нереально, але їхати є по що.

Зі Львова планується виїжджати поїздом вночі, щоб наранок бути у Франківську. Розклад руху завтра закину, подальшу логістику в найближчі дні продумаємо більш детально.

Поки що щиро зібралися їхати я і Onyx, швидше за все, ще хтось з франківських експлорерів приєднається.

Поїздка не відбудеться, якщо раптово і дуже-дуже погіршиться погода, тобто підуть проливні дощі, що малоімовірно.

Гостріть лижі!!!


UPD пізніше: ще до теми закинутих об'єктів міста  http://derybanu.net/2011/01/24/u-kolomiyi-ruynuyut-dobrotnu-istorichnu-budivlyu-chasiv-avstro-ugorschini/
Най жиє Гуцулія!

Roy

Дуже цікаво, але як на один день об'єктів забагато. Вже зараз б скоротив список вполовину, щоб якісно дослідити зазделегідь вибрані найцікавіші об'єкти.
Ну і, якщо б були бажаючі, можна потягнути й на два дні, з ночівлею.
Наразі 50/50
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Якщо здоровля дозволить, то +1 і з ночівлею, тобто може спальничок прихопити з кариматом.

Крім того нах на Франківськ? Нє ну чя за тамтешніх пацанів звичайно, в плані хай би до нас підсіли, от поїзд 604 http://www.uz.gov.ua/index.php?m=services.transppl.ScheduleOra&f=ScheduleOra.Train&T1=1384&lng=uk
Дата та час відправлення:   23.09.2011 - 23:10 (час Київський)
Дата та час прибуття:   24.09.2011 - 06:02 (час Київський)
Категорія                          Вартість
вагона                              проїзду, грн
Плацкартний (П)     41.21
Сидячий (С)               16.42

А от 668 http://www.uz.gov.ua/index.php?m=services.transppl.ScheduleOra&f=ScheduleOra.Train&T1=3780&lng=uk
Дата та час відправлення:   23.09.2011 - 23:44 (час Київський)
Дата та час прибуття:   24.09.2011 - 03:48 (час Київський)
Категорія                          Вартість
вагона                              проїзду, грн
Купейний (К)                   55.76
Плацкартний (П)     39.57
Загальний (З)     15.40

Я звичайно ж за найдешевші бидло-вагони - там чудово можна поспати.
Декольтем своїм мене манила.

onyx

Якщо їхати поїздом то можна виходити в Заболотові, звідти до Джурова недалеко. Там ше є тютюново-ферментний завод заснований у 1872 році, думаю зараз він не працює, хоча хз.

Bottlehunter

Мені такий варіант найкрасивіший виглядає - їхати до Заболотова 604-м поїздом. В п'ятницю о 23:10 виїжджати тобто, а хто з Франківська - по дорозі підсядете.  Давайте завтра ввечері йдем по квитки.

Цитуватиякщо б були бажаючі, можна потягнути й на два дні, з ночівлею.

Я особисто в суботу ввечері планую вертатися, або до Львова поїздом або в Долину.


Цитуватияк на один день об'єктів забагато. Вже зараз б скоротив список вполовину, щоб якісно дослідити зазделегідь вибрані найцікавіші об'єкти.

Я й не кажу, що всюди треба потрапити, просто написав, що на карті цікаве побачив. Спочатку на вугілля, а далі як карта ляже. Із Заболотова до копальні 8 км, можна пішки, а може підвеземося чимось. Ще карту хтось друканіть по можливості.

Про завод в Заболотові:

ЦитуватиКрасиві будинки, дорога викладена бруківкою. Відкритий в 1872 р., тютюново-ферментаційний завод, переробляв не лише місцевий тютюн, а й імпортований з Куби, Пуерто-Ріко та Бразилії.
За часів німецької окупації було закуплене обладнання для виробництва цигарок, однак змонтувати не встигли... В кінці 80-тих - на поч. 90-тих, поряд із заводом діяв міні-звіринець. Тепер завод практично недіючий.

78315, Україна, Івано-Франківська обл., Заболотів, Млинська вул., 12


Цікаво, нє? Мене тільки насторожує, що завод той в протилежному від вокзалу кінці міста. Але коли то нас спиняло?

Най жиє Гуцулія!

onyx

ЦитуватиМене тільки насторожує, що завод той в протилежному від вокзалу кінці міста. Але коли то нас спиняло?
Ну нам всерівно прийдеться туди йти, бо там недалеко від нього поворот на Іллінці, та й автостанція теж.

mitncik


Bottlehunter

Хто їде, підходьте завтра на 19:00 до входу на Головний вокзал. Купимо квитки.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Квитки взяли сьогодні. Їдуть поки що Lesyk, Roy, Alter, AHD і я, Bottlehunter.

Виїжджаємо о 23:10 Чернівецьким поїздом, загальним вагоном (ололо, весела нічка буде! А ви думали, в казку попали?). В Заболотові будем в 6:34.

Назад квитки з Коломиї, 17:09 (може трохи зарано, то звиняйте. Зато плацкартом, можна горілки взяти і курку) виїжджаємо. в 22:02 у Львові.

Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Завтра о 23:10 від'їжджаємо, хто їде прохання прийти швидше, щоб зайняти собі вигідні місця. Варіант "а давай ти всім заб'єш місце" не канає, я не годен буду відбитися від натовпу бабок і студентів.

І ще прохання - запастися провізією заздалегідь, щоб ми не тратили час ще на походи в супермаркети, як воно деколи буває. І стаканчики пластвасові не забудьте ;)
Най жиє Гуцулія!

Alter

Ситуація з розряду "всралось". Не зможу поїхати, а значить звільняєнься одне місце з кумпанією і готовими білетами. Хто надумає - їдьте замість мене.

2 Bottlehunter. В разі чого - за гроші не переживай.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Fenriz

якшо ше ніхто не зголосився, то за мною бронь на місце  до 10.00 ранку пятниці !!!

Fenriz

їхаю!!
до зустрічі на вукзалі. а хто має білєта мого?

Roy

Цитата: Fenriz від 23.09.2011 09:30:17
їхаю!!
до зустрічі на вукзалі. а хто має білєта мого?

Фляшкохантер
Meine Ehre heißt Treue

Alter

то типу питання про лишеій білет, я так розумію, зняте?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Цитуватито типу питання про лишеій білет, я так розумію, зняте?

Ну ти по любому на пиво попав ;D
Най жиє Гуцулія!

:-)

Я все ж не їду. Здоровля каже що вчора-передвчора, та й сьогодні занадто повийожувався. От. Інтірєсної мандрівки.
Декольтем своїм мене манила.

Alter

ЦитуватиНу ти по любому на пиво попав
Питань нема! ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

230 Гості, 0 Користувачів