Автор Тема: Полтва  (Прочитано 139611 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Nick_c3

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 66
    • Перегляд профілю
Re: Полтва
« Відповідь #80 : 30.11.2009 15:34:14 »
вот і я нарешті побував в полтві) Фенріз провів нас з Марічкою від білої скелі спочатку до притоки зі Стуса, потім в іншу сторону аж до водоспаду за оперним і назад. Коли починали іти до оперного, то рівень води трохи піднявся, це трохи насторожило, але пішли далі і десь до проспекту Шевченка ішли по затопленому, сантиметрів на 5, тротуарчику - видно народ вдома массово поліз купатися)) але потім рівень впав і решту часу просто ненапряжно прогулялися туда і назад)) Саме кльове - це наскільки високий і просторий тонель під проспектом Свободи, після тих низеньких біля скелі там взагалі шикарно було))

Фоткати звичайно там не дуже зручно, краще ходити з чимось попростіше, бо цифродзеркалка там себе не дуже почувала))

http://picasaweb.google.com.ua/nickolay.kravtsov/Poltva?feat=directlink

Розшарити F VK G+

RIDER

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #81 : 06.12.2009 13:57:05 »
  Усім привіт! Це знову я
Я це ось подумав, якщо б на гумовому човні по тих місцях де пройти неможливо.
Було б зачотно! Декілька кілометрів канату щоб не забрала швидка течія і веперед.
Можливо літом, коли я буду у Львові спробуємо?
Хто за?

;; Переклав ручками чисто із-за поваги до минулих твоїх дописів. Усі наступні дописи
;; недержавною мовою автоматично викидатиму до Смітника!
;; Проблеми із українською розкладкою? Ти ж "вільно" говориш українською? Cам так
;; писав, не пригадуєш?
;;
(c) Inkognito
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 546
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #82 : 07.12.2009 11:08:15 »
Йо! Тема про сплав Полтвою - далеко не нова. І нічого тут складного нема в принципі, гірська річка з порогами набагато складніша. І канату не треба. Просто випливеш на очисних і всьо. Питання інше: хвилі, бризки, човен весь в гамні. Шо з ним потім робити?

ну і до теми. Спускатися краще на екомаранах конструкції Бориса Гори, які складаються з пустих пляшок під оболочкою. Такий сплавзасіб зовсім не боїться проколів. Шо досить важливо.
Розшарити F VK G+
курча

interit3

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #83 : 16.12.2009 22:44:23 »
Без прив'язі ризиковано, а раптом є місця де вода сягає самого склепіння тунелю?
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #84 : 16.12.2009 23:02:33 »
  старожили кажуть же так буває іно за несприятливих гідрометеорологічних обставин  :D
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 546
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #85 : 17.12.2009 10:41:42 »
Без прив'язі ризиковано, а раптом є місця де вода сягає самого склепіння тунелю?

Можу з впевненістю сказати шо за відсутності дощів, таяння снігу і промислових аварій всюди над головою є мінімув півтора метри стелі. А місцями і всіх 5 метрів.
Розшарити F VK G+
курча

RIDER

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #86 : 20.12.2009 12:35:32 »
ну так я думаю шо... буде с кем ту ідєю перевірети в реалі.
Курва як ти пичіпився до мене с тою мовую...
яка нафіг різниця на які мови писати якшо всі розуміють и ту и ту...
=)

Вот так вот я жестко пишу на украинском языке проверяйте на ошибки...
только не смейтесь
=)
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #87 : 21.12.2009 09:44:16 »
 Вже краще, видно титанічні потуги  :) .Такі правила форуму, котрі поки-що ніхто не відміняв. За курва маєш попередження!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 470
    • Перегляд профілю
« Відповідь #88 : 22.02.2010 20:34:53 »
перепрошую в нашої адміністраціі, але де поділись з форума старі фотки та схеми полтви? ось наприклад як ось ця, котра зберіглась в мене на компі розом зі сторінкою ще початку минулого року. З теми про лощіну попрападало теж багато фоток, особливо генератора. ???
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 546
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #89 : 22.02.2010 21:07:57 »
Ці фото ше колись були викладені Яремою на Бескиді. Звідти ти їх і скачав. В анс на форумі не перевикладалися. Але дійсно мають цінність тому ось пеерпощую його:

"
Накачавши старих польських і австрійських карт львіва намалював більш-менш достовірно місце де протікала Полтва. Взагалі-то в своїх витоках Полтва ще існує на поверхні. Так, наприклад тиждень назад лазячи по вранішньому недільному Львову дослідив русло невеличкого потічка, який на картах нігде не був намальований. Він витікає з місця продовження вулиці Яроми (бічна від Лазаренка). Русло древнє і автентичне, але закидане сміттям. Його перетинає колія в 2-х місцях. Попри яр потічка іноді такі дикі місця трапляються що сидячи там ніколи би не міг подумати що знаходишся в Львові. Потік зливається з тим що спливає вниз від кінотеатру на В.Великого, і десь в дуже моцних заростях кропиви і ожини тікає під землю в колектор. Побачити то не видів бо дуже вже зарослі були страшні, але чути -- чув. Зразу ж він перетікає поряд, або під залізничним переходом в насипі колії і на другому боці було знайдено 3 колодязя, які закриті бетонною кришкою, але де були дірки і було чути звідти течію потоку. Ось так річки потрапляють під землю.
"

ут -- потік Сорока і Вулька, які течуть по Сахарова, Кн.Ольги і Вітовського. Кружочки -- то місця де річка розливалася ставами.
http://picasaweb.google.com/KryvenJarema/NRpauB#5247072997506597074
Це Снопківський потік, в який впадає внизу потічок із Стрийського парку. Річка тут текла або між Снопківською і Свенцицького (якраз там найнижчий рівень ґрунту, або між Снопківською і Кубійовича (довга зелена алея між будинками, що заставляє задуматися)
http://picasaweb.google.com/KryvenJarema/NRpauB#5247072995603622594

Центральна частина міста де зливаються всі потоки в одну купу і утворюється власне Полтва.
http://picasaweb.google.com/KryvenJarema/NRpauB#5247072994122713778

Ну а це -- усе місто разом з річкою (роздуми на тему як би воно було, як би було по інакшому ніж є зараз...  )
http://picasaweb.google.com/KryvenJarema/NRpauB#5247072994154608914
Розшарити F VK G+
курча

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 546
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #90 : 24.02.2010 00:44:00 »
Був нині в Полтві. Водив "туристів". Сухо, нормально. З цікавого:

Закинув шнурок в люк біля самого входу в Оперний. Шнурок дістає води. Відповідно дуже хороша привязка до поверхності для майбутніх вилазок. А також індикатор рівня води. Прохання не показувати його "туристам" як місцем інсталу Golem-а. :) Залазили і вилазили біля памятника Шевченку, обійшлося без інцидентів.

Висновки:
- Оперний починається зразу за другим виходом назовні з люком, після першого повороту течії направо;
- 20 метрів далі з правого берегу є злив Зеньковецької, оранжеві труби. + 2 люки назовні. Це рівно посередині оперного театру але через дорогу. Люки на автопідйомі до парковки, відкривали - хороший спуск з драбиною.
- То шо ми вважали фундаментом опери - просто якісь стіни, значно далі.

Також я згубив свою палицю. Скотиласі вниз коли передівавсі. Певно відслужила своє і пішла на спочинок. Вічна їй память, амінь :(
Розшарити F VK G+
курча

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 546
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #91 : 24.02.2010 08:36:03 »
Ні, як це не дивно - був таким як завжди. Напевно тому шо все пропримерзало. Та й ходили дуже матрасний кусок.

Прохання до всіх з розумінням поставитися до моїх соло вилазок. Майже зайжди нема можливості ше когось взяти. :(
Розшарити F VK G+
курча

ДЖЭКСОН

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
    • Подземный и заброшенный мир Одессы
« Відповідь #92 : 08.03.2010 12:29:45 »
Декілька років мріяв потрапити в Полтву і ось нарешті моя невеличка мрія виповнилась.
Ваш колектор дуже сподобався, але все ж засмутив постійний пар, через який неможливо було зняти нормальні фото. До речі, я вперше в житті побачив велику кількість пацюків в колекторі)
Виникла ідея наступного разу приїхати за байдаркою, попробувати сплавитись. Хтось намагався зробити це раніше?

Декілька фоток.

.

.

.

.

.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 546
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #93 : 08.03.2010 13:37:15 »
МОлодці. Пара так, це проблема. Але якось народ робить фотки, довга витримка, відповідний час доби...

Про байдарки всі говорять, але є проблеми:
- як її туда спустити?
- Зупинитися реально аж на очисних
- А Якшо перевернешся?
- Скільки часу вона потім штинятиме :)
Розшарити F VK G+
курча

:-)

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #94 : 08.03.2010 14:18:17 »
МОлодці. Пара так, це проблема. Але якось народ робить фотки, довга витримка, відповідний час доби...

Про байдарки всі говорять, але є проблеми:
- як її туда спустити?
- Зупинитися реально аж на очисних
- А Якшо перевернешся?
- Скільки часу вона потім штинятиме :)
Може краще камеру від колеса? Якщо змайструвати якісь підстилку, щоб зад не мок, то цілком навіть зручний спосіб пересування потоком. Керувати за допомогою тих же весел.
- спустити не проблема,
- за правильного використання не перевернеться,
- викинути не шкода, або в клульок і хай десь в підвалі валяється до наступної атракції.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

ДЖЭКСОН

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
« Відповідь #95 : 08.03.2010 15:56:15 »
В мене просто вже є невеличкий опит сплаву на горноводних байдарках в тому числі в колекторі. Спустити це не проблема. Інстали у вас досить великі, а ще її можно надути під землею.
Мене більш цікавить дно. Хоча б сантиметрів 80 від води до дна є?
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 546
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #96 : 08.03.2010 17:04:03 »
Вдень може бути але не у всіх місцях. Там де водопад точно нема, але там зїдеш і без байдарки. Назагал я міряв глибину лижною палицею - рідко де в центрі було більше як з півметра. А от поріг троха далі по течії прийдеться якось долати, думаю там прийдеться переносити байдарку вручну. Недолік надувних байдарок - можуть пробитися. Ну і стабільність. Катамарани 2 або 4 з пустими пластиковими бутилками в тому плані значно надійніші, і менше вимагають глибини.

Але все можливо, головне хотіти.

Кинь лінк на якісь фотки зі свого сплаву, цікаво подивитися.
Розшарити F VK G+
курча

ДЖЭКСОН

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
« Відповідь #97 : 08.03.2010 18:00:33 »
Дуже дякую. Глибина дійсно мала, але я ще буду думати. Мені просто здалося, що метр десь є.
Фоток сплаву нема, тому що не ризикнули брати с собой фотоапарати на цей захід, щоб не втопити їх.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 546
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #98 : 15.03.2010 12:34:27 »
Був в пятницю в Полтві. Дивився на шнурок - білий, курча. Хоч на стінах видно нові відкладення брудних ниток. Ну не зовсім чистий - видно чорні позначки в двох місцях, значно вище голови. Але загалом білий. Тобто вода текла, але чому така чиста???

З цікавого - знайшов ше один напис 1931, по лівому березі 50м перед водопадом.
Розшарити F VK G+
курча

Mauser

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #99 : 24.03.2010 23:01:36 »
Усiм привiт!
Дякуемо тов. Explorer"у за допомогу. Рiальне крутой мэн, респект до гроба  ;)
декiлька фото з походу:

Далi були в Киевi та знову в Одесу, але то вже iнша тема
Розшарити F VK G+