Полтва на ЗІКу, сьогодні ввечері

Автор Bottlehunter, 30.09.2011 11:13:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Вчора рано-вранці я, Лесик, журналістка ЗІКу Мар'яна, і оператор Юра ходили в Полтву. Щоб переконатися, що вона не смердить :) І що на Зеленій, наприклад, воняє зовсім не Полтва :)
Сюжет має бути сьогодні в програмі "Особистий прийом", о 22:00 на каналі ЗІК.

До речі, львівські журналісти також за те, щоб Полтву викопати. Це не тільки зі слів Мар'яни, Христина казала, в них на факультеті всі пафосні особистості і багацько викладачів підтримують думку "Ах як було би гарно, якби Полтва текла на поверхні". *Смайлик б'ється головою в стіну*
Най жиє Гуцулія!

Golem

:)  дякую! І як, не смерділа їм? Кудою ходили? Шо знімали?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Та казали, що не парфюм фром франс, однозначно! Але на камеру: "Нічо не смердит, всьо пучком!"

Ходили від Міленіуму і поза оперний по правому березі. Всього були під землею біля 40 хвилин. Самого сюжету, наскільки я розумію, буде хвилин півтори.
Най жиє Гуцулія!

Dima_Bear

бачив 5 сек. слави Лесика.  :) +

То хтось звідси написав питання?

Ну і фігню несе той депутат..  :o(стоїть на тому шо то винні підприємства, а не якийсь там мул, а також каже про висококваліфіковану комісію шо то постановила).

Lesyk

Подивився передачу - кажут же смердит "ЖирКом", "Ензим" та "Світоч" - інієпьот. І най будують нові очисні (закакакати шо на "Світочі" і так найновіше обладнення - МАЄ БУТИ НОВІШЕ БЛ**ТЬ!1!!!1!!11). А якшо не поможе - шукати будем далі  ;D

А, ну і на себе 5 секунд подивився) Ше і голос в мене був якийсь...ну не дуже схожий на мій  ;D ;D ;D

Після відео перше питання, де спитали про промивання бічних приток і про хабарництво влади - той Олександр - то був я  8) Звісно, однозначної відповіді не було  ;D ;D ;D

Так що...з подібним ставленням влади до ситуації - смердітиме в нас далі)

YserL

Ось відео:
Про полтву із 24:20

:-)

Таке враження складається, що звинувачені підприємства мають дах вище ЛМР, відповідно нічого їм не платять, от і наїжджають "батьки міста". Питання чому верх не притисне сих кліщиків. Може не розбирається в питаннях цих.

Або звинувачені підприємства просто не платять хабарів, будучи законослухняними, виконануючи норми та правила, тицькаючи інспекції мордою в букву закону, і аж такого даху не мають. А тут є привід до них доколупатися.

Останній варіант більш ймовірний.

І чому не розказали про "комісію", яка проводила експертизу? Можна вказати хоча б назву організації. Тоді приходиш, питаєш де міряли, шо міряли, що наміряли, якщо збереглися проби арбітражні - перевіряєш ще раз, методику перевіряєш, а так нема кого і як перевірити.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Блджад, Лесик, викиди перманентно, а сморід постійно??? Поустидавсі би!!! То ж слова-синоніми!

І мене показали на пів секунди. А журналістам респект, сюжет моцний, облазили і назнімали пів міста, гарні кадри. І вказали, що Лесик з Експлорера. Дякую за професіоналізм.
Най жиє Гуцулія!

Golem

Важко шось додати до вже написаного. Всім +1, а міська рада най думає :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Mike

Цитата: YserL від 01.10.2011 14:17:18
Ось відео:
Про полтву із 24:20

Мені сподобалось запитання на 20:30. Таке враження що він сам його собі задав. Навіть звати автора запитання так само ;D

Golem

Знову дзвонили і вгадайте звідки? Правильно, з ЗІК-у. В них там різні відділи, між собою не контактують :) За три тижні третій раз :) Звати Василина. Хто має бажання допомогти - юуду вдячний. Телефон вишлю в ПП.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Mike

Цитата: Golem від 03.10.2011 16:30:26
Знову дзвонили і вгадайте звідки? Правильно, з ЗІК-у. В них там різні відділи, між собою не контактують :) За три тижні третій раз :) Звати Василина. Хто має бажання допомогти - юуду вдячний. Телефон вишлю в ПП.
Наскільки мені пригадується ЗІК  пов'язаний з Садовим, чи ні? Така увага це уже явно замовленням пахне...

Мені здається, що основна проблема лежить явно не на викидах підприємств. "Світоч" не може бути причиною смороду в центрі банально із-за свого розташування. Ензиму судячи з усього приховувати нічого.
Просто якщо не звалити вину на підприємства, то получається винна міська влада. І получається треба ремонтувати, модернізовувати т.п. і т.д. А на це треба грошей... Грошей ніхто виділяти, зрозуміло, не хоче. Краще знайти крайнього.

Stinger

Ну смердить так само і на Науковій-Стрийській, ранком на роботі добре чути, ходять слухи що дуже жорстко смердить біля Першої приватної блюварні, чи то не воно так пиво паскудить там?

inkognito

Цитата: stinger від 03.10.2011 20:56:57
Ну смердить так само і на Науковій-Стрийській, ранком на роботі добре чути, ходять слухи що дуже жорстко смердить біля Першої приватної блюварні, чи то не воно так пиво паскудить там?

Но-но-но! Не гнати ту на ППБ (вона в 400 метрах від мну роботи), явно у цій забаві участі не приймає! Здається мені, що то якийсь заговір проти нашого усіма улюбленого (чи ба "олюбленого") мера. Або порча  :)  :)  :)
Resistance is futile

Mike

Цитата: stinger від 03.10.2011 20:56:57
ходять слухи що дуже жорстко смердить біля Першої приватної блюварні, чи то не воно так пиво паскудить там?
Цитата: inkognito від 03.10.2011 22:41:06
Но-но-но! Не гнати ту на ППБ (вона в 400 метрах від мну роботи), явно у цій забаві участі не приймає!
Один раз(з тиждень-два тому) відчув неприємний запах у цьому районі Майорівки власним носом. Проте постійного характеру тут це явно не має. Чим був викликаний запах не знаю.

inkognito

ЦитуватиОдин раз(з тиждень-два тому) відчув неприємний запах у цьому районі Майорівки власним носом. Проте постійного характеру тут це явно не має. Чим був викликаний запах не знаю.

Так, останнім часом не має. Але якщо не останнім, то смерділо моцно, гонорово, порядно та по-годи-нах. Що є дивно у цьому місці, категорично дивно.
Resistance is futile

194 Гості, 0 Користувачів