Запуск дирижаблю v2.0

Автор ZED, 18.09.2011 20:53:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ZED

Застібки потрібні на кінцях стабілізаторів, щоб швидко вставляти та витягати з них трикутні каркаси з планочок. Ну й для простоти складання всієї конструкції і компактності теж непогано буде.
Можна, в принципі, і скотчем заліпити, але не солідно вже якось після такої роботи, адже дирижабль все ж багаторазовим робиться ;D

PS. Одна бабка на Краківському казала, що пакетів із зіп-локом ширше 35 см не буває в природі. Тож купив їх, аж 7 шук  :)

РРS. На цих вихідних багато хто не зможе прийти та й з конструкцією не варто поспішати, тому дата запуску переноситься на наступні (1-2.10)

Dima_Bear

Я +1, якщо на ці вихідні.

zelja


inkognito

+1 якщо в суботу по обіді(сраня буду збирав гриби, котрих не є по словах Зелі) або усю неділю. Але тут думаю варто орієнтуватись на погоду, від неї ж і танцювати.
Resistance is futile

ZED

Отже, 90% роботи вже позаду :), лишилася одна серьозна проблема - напис!

В суботу теж можна було б, але вітер 5-7 м/с... Тому остаточна дата запуску - НЕДІЛЯ 2.10.11. Трохи прохолодніше, ніж в суботу, але вітер вже 2-4 м/с. Підтягуємось на 16:00 до мене у подвір'я (навпроти юрфаку універу Франка) а звідти вже по маршруту на Цитаделі.

inkognito

Цитата: Эдуард від 29.09.2011 23:59:38
Отже, 90% роботи вже позаду :), лишилася одна серьозна проблема - напис!

В суботу теж можна було б, але вітер 5-7 м/с... Тому остаточна дата запуску - НЕДІЛЯ 2.10.11. Трохи прохолодніше, ніж в суботу, але вітер вже 2-4 м/с. Підтягуємось на 16:00 до мене у подвір'я (навпроти юрфаку універу Франка) а звідти вже по маршруту на Цитаделі.

Газ не вийде за той час?
Resistance is futile

ZED

Цитата: inkognito від 30.09.2011 00:09:19
Цитата: Эдуард від 29.09.2011 23:59:38
Отже, 90% роботи вже позаду :), лишилася одна серьозна проблема - напис!

В суботу теж можна було б, але вітер 5-7 м/с... Тому остаточна дата запуску - НЕДІЛЯ 2.10.11. Трохи прохолодніше, ніж в суботу, але вітер вже 2-4 м/с. Підтягуємось на 16:00 до мене у подвір'я (навпроти юрфаку універу Франка) а звідти вже по маршруту на Цитаделі.

Газ не вийде за той час?

Ні, дирижабль втрачає приблизно 0,5% об'ему за годину. Та й між "фотосесіями" можна його спустити і підкачати легенями кілька разів, аби форму тримав.

ZED

Шановне панство, напис краще всього зробити плоттерною порізкою Оракалу за зразком нашої нашивки але без рамочки по периметру та на білому (прозорому) тлі. Самі лише букви. 2 поля по 120 х 25 см. Вартість вже буде на кілька порядків нижчою. А я без поняття як то робити і де замовляти. Тому прошу посприяти.

Приблизно так я собі уявляю цей напис:

YserL

найдешевше на фірмі біля міста, тарифи назива

Mike

Цитата: Эдуард від 30.09.2011 15:09:25
Приблизно так, я собі уявляю цей напис:
На мій погляд, напис без ".lviv.ua" має значно менше сенсу, оскільки для посторонньої людини, яка нічого не знає про цей сайт, не несе жодної інформації.

Особисто я зробив би напис так:
1. роздрукував принтером на А4 паперові кольорові букви. Папір слід брати не звичайний, а такий...  глянцевий, забув його назву(красивіше виглядатиме).
2. вирізав їх ножницями.
3. наклеїв на внутрішню клейку сторону полоски прозорого скотчу.
4. за бажанням, можна зовсім трішечки клею на букви. А можна і без клею.
4. приклеїв полоску до поверхні дирижаблю.

Єдина проблема, що широкий скотч-ізолєнта не усюди продається, але в господарських магазинах вона є.

Букви будуть надійно "зашиті" між дирижаблем та полоскою скотчу. ІМХО дешево, швидко, доволі якісно і без гіморою.

zelja

Эдуард А шо то за бутилка там прикріплена?  ;D

ZED

Цитата: Mike від 30.09.2011 16:15:10
На мій погляд, напис без ".lviv.ua" має значно менше сенсу, оскільки для посторонньої людини, яка нічого не знає про цей сайт, не несе жодної інформації.
Та ми і з 2ма наборами по 8 літер розібратися досі не можемо. От хіба Sunkatalano та Roy щось завтра придумають.

Цитата: Mike від 30.09.2011 16:15:10
Особисто я зробив би напис так:
1. роздрукував принтером на А4 паперові кольорові букви. Папір слід брати не звичайний, а такий...  глянцевий, забув його назву(красивіше виглядатиме).
2. вирізав їх ножницями.
3. наклеїв на внутрішню клейку сторону полоски прозорого скотчу.
4. за бажанням, можна зовсім трішечки клею на букви. А можна і без клею.
4. приклеїв полоску до поверхні дирижаблю.

Єдина проблема, що широкий скотч-ізолєнта не усюди продається, але в господарських магазинах вона є.

Букви будуть надійно "зашиті" між дирижаблем та полоскою скотчу. ІМХО дешево, швидко, доволі якісно і без гіморою.
Уявляешь, що з тими паперовими літерами на скотчі станеться підчас скручування дирижаблю у трубу після польотів. На наступний раз все знову робити не хочеться. А Оракал відносно легко растягується, має кращий адгезивний шар, ніж в скотча, та й в ньому після наклеювання швидко знімаються остаточні напруження. Коротше, Аракал ідеально підходить для полієтиленової оболонки.
Цитата: zelja від 30.09.2011 16:23:01
Эдуард А шо то за бутилка там прикріплена?  ;D
Це баласт, вагу якого можна просто регулювати. На великих дирижаблях спеціальні баки для води передбачені ;)

zelja

Вот фото з запуску в2.0













Dima_Bear

Класні фото, викладіть ше, і ведео з нього якщо можна
Але може в нову тему.

ZED

Політ над Цитаделлю та epic fail

Як розберуся з роботою (якої набралося :o багатсько), спробую зробити нарізку відео.

zelja

На наступний раз повішаєш мою камеру JVC GC-FM1 яка має більше плюсів , Важить 95грам + знімає відео у ХД  ;) Ще бибуло добре тудилінзу якусь прикалхозити щоб кут огляду збільшився..

285 Гості, 0 Користувачів