Великий підземний хрестовий похід

Автор ZED, 03.10.2011 20:40:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ZED

Йа & Stinger хочемо піти під землею від парку Франка до початку 4-го колектора (під вул. Липинського), який іде параллельно Полтві, на пошуки містичного смороду. Саме на 4 коллектор багато наганяють в пресі та ТБ за "аромати" у Львові, оскільки у нього скидають нечистоти деякі великі підприємства.

Шукаємо третього а може й четвертого екстремала для походу 3,5-кілометровим маршрутом туди і назад. Серед пунктів програми екскурсії: інстал через білі міжкімнатні двері ;D, мальовничий 9Б колектор без хідників, граната Ф1, підйом на лівий берег Полтви по скобах, перехід на правий берег через підземний міст, марш-бросок під вул В. Чорновола до з'єднання із 2А колектором, а далі... невідомо. Вилізати будемо біля Лінолеуму.

Дата: вівторок-четвер (далі дощі :( ) з 22:00 до 2:00. Бажаючим прохання написати, хто коли зможе.

Lesyk

50/50, і то лише в ніч з середи на четвер. П.С. - може пізніше?) Тоді зранку можна б було схопити журналістку і з нею пройтися метрів 300-400  :P

Stinger


Lesyk

я мав на увазі час десь від 00.00 до 04.00 або щось десь близько цього

ZED

Я би не проти хоч до ранку, але Stinger не зможе пізніше. Тому і інсталимося через парк Франка, бо там непальний вхід як тільки стемніє.
Журналістка не витримає такий похід, тому не дозволить виконати Священу Місію.

Lesyk

Я мав на увазі щоб ми пройшлися  туди-назад - а вже потім Я (ну або Я і ше Хтось) підібрали журналістку - і провели її метрів 200-300.

:-)

Якщо сьогодні заклею Л1 то +1.
Декольтем своїм мене манила.

Alter

Можна. 2 Стінгер - Л1 обязатєльно, чи там і бахіл хватить?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Цитата: Alter від 04.10.2011 16:09:19
Можна. 2 Стінгер - Л1 обязатєльно, чи там і бахіл хватить?
У мене нічого крім Л1 такого немає. Доречі, рукавиці згризли миші якось. Шукаю щось на заміну. Що б панство порадило? Щоб і міцне і гумове? Тобто де взяти.
Декольтем своїм мене манила.

Alter

Тупо чорні гумові рукавиці. Можна і прорезинені, но то гірше. Є практика використання хірургічних перчаток (досить зручно доречі, але не так моцно). Те все є на любому базарі ,і я тим новину не скажу. Або ще в господарських магазинах є такі прикольні незапальні оранжеві рукавички. Тіпа для миття посуди.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

там максимум по коліна, тому Л1 не обов'язковий, йти будемо по воді, троха слизько, але є мотузка якщо що ;D ну а в Полтві там все стандартно)) одже збираємось сьодні в 22.00 біля памятника Франка перед універом :)

:-)

Рукавиці щойно вже зорганізував.
Цитата: stinger від 04.10.2011 17:11:48
одже збираємось сьодні в 22.00 біля памятника Франка перед універом :)
Содіваюся резиноклейвисохне.
А л1 у мене яклатформа для камери ланується ще.

Фаааак клава здохла.

Декольтем своїм мене манила.

Alter

Хто зможе, захватіть пару сівжих батарейок типу ААА (вони ж мініпальчики), адже на хаті тільки наполовину мертві, що печально ( хз чи встигну десь купити).
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Цитата: Alter від 04.10.2011 19:59:12
Хто зможе, захватіть пару сівжих батарейок типу ААА (вони ж мініпальчики), адже на хаті тільки наполовину мертві, що печально ( хз чи встигну десь купити).
Зарядити зараз спробую 2 штучки рісайко, наразі сам в авральному режимі 700мА заряджаю.

Фаааак, одна  з моїх шкварчати почала, гмгмгм, тому не обіцяю пальчиків наразі але візьму які валяються вже давненько - теж рісайко, мо зафуриать.
Декольтем своїм мене манила.

ZED


Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

287 Гості, 0 Користувачів