Чорногірський марафон: по всім двохтисячникам України

Автор RoMeL, 04.10.2011 15:36:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

Golem

Що ж, чекаємо з нетерпінням. Знаючи твою вдачу беруся прогнозувати що це знову буде встановлення рекорду швидкості та витривалосі :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

AHD

ОУ, круто, та ще й соло похід, респект і уважуха))). Два тижні тому ходив аналогічним маршутом з друзями, правда виходили по восьмій, і відповідно дойшли тільки до несамовитого, від якого падали в Заросляк. Краєвиди супер.
А і ще на хребті зустріли крутого чувака на кросовому мотоциклі, ото в нього спуск мабуть був ніхілим.
Режим харчування порушувати не можна

explorer

Ріспект! Ходив таке ж соло (але Кваси-Шибене), тільки з всім барахлом і відповідно з 2 ночівлями (перемичка Петрос-Говерла, та Бербенескул:) третя ніч вже у Шибеному.

RoMeL

Всьо, тепер я "закодувався" : якщо в гори, то в найблищі півроку тільки "матрасні" походи. ;D
Така класна погода була, що мені аж шкода стало, що то не матрасний похід...   ::)
Fruere vita, dum vivis

GreenLION

Дійсно крутий похід вийшов. По-доброму заздрю. Я як тільки в гори виберусь то погода "на любителя": дощ, болото, туман, холод і це незалежно від прогнозу. А, як на Говерлу лазив взагалі температура 0, видимісь 10 метрів, і 5 см льоду на флагштоку!
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

242 Гості, 0 Користувачів