УФО над Львовом

Автор maxis, 04.10.2011 23:17:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

maxis

Доброго усім!
Певно здаватимусь декому трохи того, але у п"ятницю 30.09 у 21.35 спостерігав цікаве явище.
Чекаючи на таксі в р-ні тракту Глинянського 34, запалив цигарку (тютюн 100%) і почав  "вивчати" сузір"я. Раптово зі сторони ВЗ побачив у небі два вогні ПОМАРАНЧОВОГО кольору, що рухались курсом паралельно вул. Личаківській. Що здивувало:
1. По мірі наближення до мене, виявилось, що курси об"єктів паралельні (один за одним на деякій відстані), причому в деякі моменти були синхронні коливання вліво- вправо
2. Швидкість і розмір (яскравість) - аналоги літака на висоті десь до 200 м, хоча візуально висота виглядала десь поза 2-3 км.
3. Відсутність будь якого звуку.
3. Колір
4.!!! За першою парою вогнів протягом хвилини пройшла друга, аналогічна.
Пробував оце все неподобство зняти на телефон, проте окрім мого сопіння і матюків, ніц не чути і тим більше не видно...
Знайомі спостерігала аналогічні вогники в кількості 5 шт. з вул.Боткіна пру тижнів тому.
Які в кого ідеї? Китайські паперові ліхтарики не пропонувати - на такій швидкості пальник здуло б нафік.

gribkoff777

Ми з Зелею бачили ту шнягу на Боткіна тижня два назад. То якісь свічки на/в кулях, щось таке. Виглядало заворожуюче.
Типу того:
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Lacerta

"Ми з Зелею бачили ту шнягу на Боткіна тижня два назад. То якісь свічки на/в кулях, щось таке. Виглядало заворожуюче." - Цэ і є китайскі ліхтарики. Можє, як нє літак то дельтоплан чи параплан,А які були погодні умови?

yaroslav21

То всьо х-ня,як ми з кумом єдного рази напилисі гурівки,дуже такої файної(від цьотки Маруньки-то є гарантія качества(жиби ніхто не сумнівавси))пішли за стодолу посцєти...Вижу йдут двійка якихсь не наших,очі сі світют,голова як в кумового бика морда,їден такий вулухатий як сусідский вівчур(шоб він кур.а здох)...кум зразу попустив у портки,бо я почув жи смердит паленою гумою- я добре знаю як то буває як закусуєш "Родиннов ковбасков",я си троха наполохав,але тримав в руках то за чим пішли за стодолу і не мав права ним рискувати >:(.Короче підійшли вони близько,кум падає в обмороч,я ніц вже не вижу бо піт мене заливає,палена гума смердит,пробую піднєти кума,бо не годно перед лицем врага так сі поводити.Починає їден шось штиркати на мене,пойняв жи то вони хочут робити експеременти(чи як то сі правильно називає),але вони були білі на писках,то страшне!!!! я сі вже дуже перепудив,кум смердів ше більше,значить тре шось робити,хапнув я борзо свій банясик,та й як не тепліпну тего волохатого по крижох АААААААААААААААААААААААААА! почали вони кричати,тіко за ними курилосі,ше мій мацур по кличці Барсік гнав їх ген аж до клюбу,так йому полюбиласі та забава ;Dдуже потімка тішивси(дав йому за відвагу миску сметани).Вроді ше потім ше троха пили?памїтаю як кум зі штанки цілу белегу витріпав...Але то ше нічо,прийшов зранє участковий,за ним поволі кум плентавсі,а оказія сі трафила така жи то йшли сусідскі дітиска(нєформали чи металісти) на то шо сі називає "хеловін",та й троха від мене дістали по ,а кур.а другий раз будут знали,а тому волохатому я казав жи як штири сутки в криміналі відсижу,то я його пострижу на коліно ;D

Lacerta

Помоэму данне дописування не за адресою. Переплутав з розділом смішне та кумедне. >:(

maxis

ну не може отой китайський папірець на такій швидкості летіти і світити - вогень здує.

Dima_Bear

а що, допис від "ЯРОСЛАВА21" багато що пояснює :),
нормальний допис, а головне в тему :)

inkognito

Цитуватиа що, допис від "ЯРОСЛАВА21" багато що пояснює :),
нормальний допис, а головне в тему :)

    Насамперед, просив би адекватно ставитись до дописів користувачів. Якщо людина таки написала тут про побачене нею, це як мінімум означає, що вона це бачила - неадеквати, нензи та матолки давно побанені. Тому друзі прошу в конструктивне русло.
    А допис Ярослава21 не видаляв, рука не піднімається(це зовсім не означає, що ту довільно креативити подібним чином) - кавалок ґумору нікому ще гет не завадив.
Resistance is futile

Alter

Пан модератор дозволяє викладати дописи аналогічного стилю по темам, які не відносяться до гумору і в якому інформаційне навантаження не є основним?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

ЦитуватиПан модератор дозволяє викладати дописи аналогічного стилю по темам, які не відносяться до гумору і в якому інформаційне навантаження не є основним?

   Фантазії? Пан модератор натякає про це та про ось це. А ще про перше попередження  ;) Подібні питання/вислови слід пхати у приват як мінімум.
Resistance is futile

yaroslav21

Цитата: Dima_ber від 05.10.2011 16:03:34
а що, допис від "ЯРОСЛАВА21" багато що пояснює :),
нормальний допис, а головне в тему :)
тисну руку

Цитата: inkognito від 05.10.2011 16:27:01
Цитуватиа що, допис від "ЯРОСЛАВА21" багато що пояснює :),
нормальний допис, а головне в тему :)

    Насамперед, просив би адекватно ставитись до дописів користувачів. Якщо людина таки написала тут про побачене нею, це як мінімум означає, що вона це бачила - неадеквати, нензи та матолки давно побанені. Тому друзі прошу в конструктивне русло.
    А допис Ярослава21 не видаляв, рука не піднімається(це зовсім не означає, що ту довільно креативити подібним чином) - кавалок ґумору нікому ще гет не завадив.
Саме на це і розраховував,привіт зі Сихова  ;)

Alter

То вже десь піднімалась тема про літаючі зорі в небі, які легко міняють свою траєкторію. Треба шукати...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

233 Гості, 0 Користувачів