Хрестовий похід

Автор ZED, 05.10.2011 17:00:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ZED

Скарги, відгуки, пропозиції лишаєм тут:
Основна тема там

Stinger

Прогулянка була просто бест оф зе бест!!! ;D особливо вразила та кількість пацюків що навколо бігали, та інша цікава живність)) Наступного разу підемо вже досліджувати витоки Полтви 8)

Alter

Ось вони, бідні, мокрі та перестрашені :'(
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Чекаю фоток!
Всім дослідникам по +
Meine Ehre heißt Treue

ZED

Про жабку забули згадати ;)
Я от думаю, варто було б вбити в стіну з обох боків 4-го колектора щось тіпа альпіністських шлямбурів і натягнути між ними мотузку на майбутнє (шоб із дошками не тягатися кожен раз). Лівий берег реально лише до ПЗК пройти, а от правий дозволяє пройтися далі.

Stinger

на правий берег можно потрапити троха далі, заінсталившись через короб серед городів між Лінкольна та  Липинського :)

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Альтер, а чого твої фото в обговоренні?
Пасувало б звіт ними доповнити...
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Овер 50 фото, наразі до десктопу не приступитися, а на новті стіко картинок заставляє бравзер падати, завтра може.
Декольтем своїм мене манила.

Alter

Гм, ото дядька Смайла на абревіатури в звіті прорвало! І де ж то вчать так ЕПІЧЕСКИ викладати події (же би самому підівчитись :) ) А за те що помагав вилазити - то вже соррі, арійська кров, знаєте. На наступний раз обов'язково утримаюсь ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Ну Смайл, ех маладец! Вельми цікавенький та нестандартний опис львівської каналізації очима молодого енергетика.
Мусово ще один + ставити.
Meine Ehre heißt Treue

ZED

ХЯС сі потішив описом, сі намилував фотками, віддячив +

Bottlehunter

Я всім поставив плюса, бо мені подобається те, що ви зробили. А Смайлу (хлопчику-молодому-але-персептивному-енергетику, ХМАПЕ) поставив факторіал, бо мені сподобалося, як він то описав.
Най жиє Гуцулія!

Stinger

Смайлу за гарний веселий звіт окремий великий +  натішився з того ;D

Stinger

хлопці, а закиньте, будь ласка, фотки аномалії в Полтві, та того місця, де троха невтопився Едік, але з лівого берега, ви там ще стояли фоткали :)

Student

Добрий день.
Ще б фоток підкинули би, а то зовсім мало.

Alter

http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,4814.msg28393.html#msg28393

Осьо звіт у всіх його красках.

П.С. Полтву треба із середини дивитись, а то були вже журналісти, які її досліджували-досліджували, а як взяли їх під землю, то очі на викоті були допоки на світ Божий не вилізли. Журналісти вилізли. Не очі)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

Мало? Смайл десь 50 виклав, плюс Альтер теж достатньо, ми туди не на фотосесію ходили...

Alter

Цитуватими туди не на фотосесію ходили

Пан напевне не потрапив на звіт, так як лінка для непосвячених в даній темі нема. Йно одна фотка.

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

206 Гості, 0 Користувачів