Покрови, День Народження УПА

Автор inkognito, 12.10.2011 22:00:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

   Слава Україні!!! Шановне Панство - за бортом 12 жовтня, а 14-того маємо Покрови - себто день створення УПА. Як то у нас повелось (маю надію уже втретє) було б незле покласти квіти до пам'ятнику Героям, у Лисиничах скажімо як минулого року. Зранку, до роботи. Бажаючі?
Resistance is futile

gribkoff777

Героям слава! +1, зпікаємося.
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

linuxoid

Героям Слава! +1, але в своєму місті, бо нема змоги поїхати.

inkognito

шойно балакав із Royєм -просив дописати казав, що 100% буде.
Resistance is futile

swordlord

Героям Слава!

Як не буду де в лісовій криївці зустрічати, то приєднаюсь.
Si vis pacem, para bellum.

Alter

Героям слава! Сходив би, але завтра їду додому...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Romchick


inkognito

Цитата: swordlord від 12.10.2011 23:57:00
Героям Слава!

Як не буду де в лісовій криївці зустрічати, то приєднаюсь.

Як не приєднаєшся, то точно будеш у лісовій криївці зустрічати. Один причому, бо усі інші підуть із нами. І ради на то не є.
Resistance is futile

YserL


inkognito

      ВОтож, завтра о 07-45 здибаємось коло Галицького у центрі, купуємо цвіти & свічки, шуруємо в Лисиничі. Буде Gribkoff777, Romchick, Roy, BottleHunter, YserL та Ваш покірний слуга. Усіх желающіх прошу приєднуватись на власному транспорті, бо наш перевантажений (хтось пошурує у багажнику). Cлава Україні!

       З.І. Запізнення >= 5 хв караються self-добиранням на місце. Майте совість, більшості тра на 09-00 встигнути до праці.
Resistance is futile

gribkoff777

А дафайте, на зло москалям, о 7.40! ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

inkognito

Цитата: gribkoff777 від 13.10.2011 20:38:09
А дафайте, на зло москалям, о 7.40! ;D
Давайте, але то хіба жидам на зло. Буду о 07-40  :)
Resistance is futile

Roy

Зібрались раненько, inkognito,  Gribkoff777, Romchick, Roy, BottleHunter та YserL. Купили квіти та свічки.



Приїхали на місце. Поставили квіти та запалили свічку. Помолились за полеглих оборонців батьківщини.














Вічна слава героям УПА!
Meine Ehre heißt Treue

Ritmas

Я розумію розумом...

236 Гості, 0 Користувачів