Explorer IF

Автор ehter, 17.10.2011 17:58:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ehter

Як ви ставитесь до запуску аналогічного проекту по Івано-Франківській області...
Хочемо частково використати вашу структуру і кілька статтейок з посиланнями на оригінал... питання можна???
Домен зареєстровано: explorer.if.ua
Виділений сервер встановлено у провайдера...

Як на перспективу ви можете реалізувати ВсеУкраїнський експлорер:) Вже дві області буде:)

Golem

Я дивлюся дуже позитивно! Бажаю побільше користувачів і нових цікавих вилазок. З свого боку поможу чим можу. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

ehter

Дякую за добро:) Все - тепер з чистою совістю починаю роботу:)

Bottlehunter

А чим експлорер в Івано-Франківську буде відрізнятися від львівського?

В Франківську вже є низка сайтів подібної тематики, серед них www.digger-if.at.ua, http://velo-stalker.if.ua/ і т.п.
Най жиє Гуцулія!

ehter

http://www.digger-if.at.ua/ - пустий
http://velo-stalker.if.ua/ - там в мене дуже багато друзів, так як сам затятий велосипедист:) Не такі вони вже і сталкери:)) Скоріше в гори покататись, або в гонках участь взяти:)

Практично нічим - лише львівський здебільшого направлений на Львівську область, а у мене буде моя Франківська.
Відразу виникає запитання чому на Львівському не писати про ІФ об'єкти???
Ідея крутилась вже давно, і все небуло часу це реалізувати... Справа у тому що Вам тобто хлопцям зі Львова не так зручно досліджувати нашу область, так як і мені (про нас не говорю бо нема ще про кого) їздити до Львова:) А два форуми на одну мету цілком можуть працювати:) Ну і навряд хто буде проти великих спільних вилазок у майбутньому:)

Скажемо так аналог цього сайту лише виключно на Івано-Франківську область

Alter

ЦитуватиНу і навряд хто буде проти великих спільних вилазок у майбутньому:)

Ну звичайно що ні! Але де гарантія що цей новий ресурс буде мати більш довговічне та яскраве життя, ніж його ІФ-попередники?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Цитуватипро нас не говорю бо нема ще про кого

Чому ж нема про кого, експлорерів у Франківську може і небагато, але вони зато "затєті", є з ким край боронити :)
Та я і сам з Долини, так що приймайте в сім'ю :)

ЦитуватиСкажемо так аналог цього сайту лише виключно на Івано-Франківську область

Дайош Бурштинську станцію зсередини!!!
Най жиє Гуцулія!

ehter

ЦитуватиЧому ж нема про кого
Мав на увазі що на формуі нікого ще нема

ЦитуватиТа я і сам з Долини, так що приймайте в сім'ю
Та без проблем:)

ЦитуватиДайош Бурштинську станцію зсередини!!!
Фотки є, так як практику там проходив, і багато відео є:)

За тиждень знову буду на екскурсії, от і буде перший звіт для нового сайту:)
у цей (поза 10) раз буду уважно слухати:))))))))

Bottlehunter

І сайт буде не просто тільки українською мовою, пропоную просунутися в тому питанні ще дальше і писати звіти тільки на бойківському діалекті :D :D :D
Най жиє Гуцулія!

ehter

Ну то закруто:)))))) Хоча заканає як шифорвка від москалів:)))))))))))))))))))))))
Жартую:) Просто хочеться зробити проект який буде просто нормально працювати на свою мету:)

Mike

Обов'язково буду відвідувати час від часу :)
Можна й трохи інтегруватись обмінявшись посиланнями.

Цитата: Alter від 17.10.2011 19:16:07Але де гарантія що цей новий ресурс буде мати більш довговічне та яскраве життя, ніж його ІФ-попередники?
Ну якщо спіткає - не важко буде перекопіпастити цікаві теми звідти сюди.

VIRUS

digger-if.at.ua - працює, тіки для перегляду звітів треба зареєструватися, там здається навіть скрипт присобачили. але не думаю, шо сайт буде оновлюватись  :D
А форум то добре, пригодиться та зараз не бачу в ньому необхідності. нас мало, і звіти про вилазки можем спокійно писати тут)

Alter

Цитуватиі звіти про вилазки можем спокійно писати тут

ЦитуватиНу якщо спіткає - не важко буде перекопіпастити цікаві теми звідти сюди.

Гм, а смисл тоді в копіюванні зліва направо? Якщо є сайт, то на ньому мають бути свої учасники, які мають його підтримувати. Якщо з  тим дефіцит і в підтримку використовуються лінки з інших сайтів замість власного розвитку, то нащо тоді оте переливання з пустого в порожнє? Бажання розвивати рідного краю лише вітається, але якщо це лиш амбіції типу
Цитуватиа у мене буде моя Франківська
, то ІМХО це лиш тимчасове явище. Хоча повторю, особисто мені приємно, що люди хочуть організовувати такі речі.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Mike

Цитата: Alter від 17.10.2011 22:37:27
Гм, а смисл тоді в копіюванні зліва направо?
Ну, я так розумію автор хоче реалізувати щось що потребує більших можливостей ніж просто користувач форуму. А тут йому поадмінити зрозуміло ніхто не дасть. Тому сприймаю такий вихід доволі нормально.

Щодо "а у мене буде моя Франківська", то якщо він реалізує хороший сайт куди я зможу зайти й побачити багато цікавого матеріалу, то мені буде байдуже зробив він це з альтруїстичних мотивів: "Тут так гарно, нехай і у інших буде можливість полюбуватись", чи егоїстично хотів похвастатись в стилі: "Подиви де я був і який я крутий, нехай вам шановні Mike та Alter слюна з рота тече".
Тому я спробую підбадьорити топікстартера в надії що це додасть йому натхнення :)

А якщо ж засудити автора і він ще передумає цим займатись та мутити кучу цікавих звітів... Я щось сумніваюсь що від цього він залишить бодай щось цікаве на цьому форумі. В результаті ні тут ні там.

Alter

Короч успіхів Вам, шановний ehter! Буде цікаво полазити по ще одному тематичному сайті.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

223 Гості, 0 Користувачів