Закопана Воєнна Частина На Тернопіллі

Автор Golem, 18.10.2011 12:59:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Ось такий лист отримав я від TiniGard.

"
Слухай, в Борщ¦вському район¦ ¤ закопана в¦йськова база - на перехрест¦ Товсте-Борщ¦в та Озеряни-Глибочок. Там вже все розграбовано. тим не менше. Я там не був, зате в пад¦нн¦ там м¦й знайомий (Папа з Млинк¦в) отримав компрес¦йний перелом хребта. П¦сля того наш¦ туди §хати не дуже хочуть (в¦н без св¦тла п¦шов,а там яма).

Папа, не слухаючи л¦кар¦в, через два м¦сяц¦ п¦сля почав млинкотерап¦ю ¦ швидко вичуняв.
як закопана - п¦дземна. Але не повн¦стю.
В¦н розпов¦дав, як вони туди лазили рок¦в 20 тому, ще коли §§ не встигли повн¦сю пор¦зати. Казав, що то як в американському ф¦льму - вентиляц¦йн¦ шахти..

Я сам там не був. Об¤кт ¤, але що там зараз - не знаю. Знайти його просто, в нас ж нема¤ проект¦в типу експлорера.
Там ще неподал¦к - к¦лометр¦в 10  печера ¤, водою затоплена, там поступово р¦вень п¦дн¦ма¤ться. Ходи в¦дносно широк¦ - ширш¦ МЛинк¦в, от там я був - але т¦льки в нижн¦й х¦мз¦. Там вх¦д швидше за все добре замулений треба добре копати. 
"

Інформації є всі основи довіряти.  Папа спелеолог з дуже великим стажем.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Вікі каже що це "група каналів С-75"

Хто роз'яснить що воно таке?
Meine Ehre heißt Treue

onyx

Ага, точно щось є. Шо це є я хз, але точно не пускові. Добре видно прикопані ангари... Доречі біля Борщіва є ше закинуті позиції с-200, там теж могло шось цікаве лишитись :)

Bottlehunter

С-75 були і біля Болехова. Зараз там ніц нема. Думаю, і там, на Тернопільщині залишилися у кращому випадку лише кілька підземних переходів.
Най жиє Гуцулія!

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

onyx

Там де були пускові то так і є, нелишається ніц цікавого, але в даному випадку то шось не то. Є сенс заглянути при нагоді.

Alter

Як буду вдома і буде настрій (або лишній бензин :) ), то можу туди і машиною підскочити. Ну або поїздом на Чортків з Тернополя або автобусом Тернопіль-Борщів.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Можна організувати експедицію на два дні, на вихідні.
Також поряд є дві печери. Мушкарова яма та Вертеба
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Поверхнево проштудіювавши Борщів and around  на ВікімаВмії помітив наступне :

В самому Борщові:

   - Тютюнова фабрика! Стара!!!
   - Цукровий завод. Здається, працює. Виглядає крОсиво.
   - Трохи на північ місце, яке називається "Обманна позиція С-75" (http://wikimapia.org/#lat=48.8128551&lon=26.0663509&z=15&l=37&m=b)

На південь від Борщова вже згадувані С200, а ще далі - Кривче, в якому має бути замок і печери

На північ - село з вигадливою назвою Цигани. Справа і зліва від нього в лісі ракетні частини, про які в нас згадувалося тут - http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,681.0.html

Ну і далі Скала Подільська, де. я впевнений, теж є що подивитися.

Залишилося спланувати поїздку, визначити оптимальний транспорт і вйо!

Най жиє Гуцулія!

Alter

2 Bottlehunter. На відвідування, хай навіть і поверхневе, того всього що ти написав, піде днів 2, не менше. А враховуючи графіки місцевих автобусів (що аж ніяк не до порівняння з маршрутками), то саме тільки переміщення по точках займе купу часу.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

ЦитуватиНа відвідування, хай навіть і поверхневе, того всього що ти написав, піде днів 2, не менше
Розділ називається "Я знаю місце" ;)

А я і не планую всюди якби тільки подивитися місто і залишки військової частини, про які писав Голем вище, то й вже добре.

Тільки от чи їде туди якийсь поїзд зі Львова? Я знайшов тільки одну електричку з Тернополя, котра їде більше 3 годин. 
Най жиє Гуцулія!

Mike

В сам Борщів лише 1 електричка. Більше поїздів і електричок їде через Чортків.

:-)

Цитата: Bottlehunter від 19.10.2011 11:25:07
Поверхнево проштудіювавши Борщів and around  на ВікімаВмії помітив наступне :
В самому Борщові:
   - Цукровий завод. Здається, працює. Виглядає крОсиво.
 
Кажися там котли і вугільні, принаймні естакада до котельні від естакади залізничної, і темні плями біля естакади залізничної. Зважаючи на відсутністья кийхось очисних установок напевне шарове спалювання, щось на кшталт ДКВРів.
Декольтем своїм мене манила.

454 Гості, 0 Користувачів