Зміни ніків

Автор ZED, 19.10.2011 15:55:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ZED

Думаю, не зашкодить така тема. Пропоную тут лишати інформацію щодо змін нікнеймів серед користувачів, аби не плутатися.

ZED

Отже, буду першим. Вчора був Эдуардом а сьогодні вже самі бачите - ZED
Дякую Golemу за те, що виправив мою неуважність під час реєстації  :)

Golem

Завжди раді. Прохання лише не надто зловживати цим аби не запутувати інших.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dima_Bear

відповідно Dima_ber  на  Dima_Bear
Дякую inkognito за маніпуляцію.

Golem

Змінив Korguk на Korgyk :) А то якийсь Корґук прямо получався :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

В мене на форумі два профілі - Bottlehunter_ (старіший і зараз закритий) і Bottlehunter (з якого власне зараз і пишу). Хочу пояснити чому їх два, щоб надалі такі дурні помилки не повторювалися.

Ще в травні з'явився в мене дивний глюк - інформація в нижній частині сторінки (про присутніх на форумі, статистику і т.д.) зникла. Причому коли заходив на форум як незареєстрований користувач - все було нормально. Я трохи помучився, потім написав в тему "Скарги", Golem замутив новий профайл і переніс туди особисті дані. А старий затер, визначивши причиною баг в базі даних.

Мені це ніяких незручностей, звичайно, не принесло. Вибрав собі нову файну аватарку та й забув. Причину нещодавно випадково побачила Христина. Виявилося, що справа, на кожній зеленій панельці, що розділяє розділи форуму, є маленька трикутна стрілка. Якщо на неї натиснути - інфа знизу приховується. Тиснемо ще раз - о чудо!!! - з'являється. Причому ця інформація записується в профіль, тобто з якого б компа ти не залогінився, сторінка буде налаштована однаково.

Тому перепрошую адміністрацію за безпідставну скаргу. Причина, як то часто буває, виявилася в зовсім простій речі. :-\

Най жиє Гуцулія!

Golem

Нічо страшного. Добре шо причина знайшлася. Справді просто, убдемо знати на майбутнє :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

92 Гості, 0 Користувачів