Недобудована Стрийська ГЕС та водопад

Автор Mike, 22.10.2011 00:31:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Mike

Хочу відвідати ось цю місцевість: http://wikimapia.org/#lat=49.1583585&lon=23.3601093&z=14&l=37&m=b

Конкретніше 2 об'єкти:
- недобудована ГЕС радянських часів на річці Стрий;
- водоспад Лазний.

Поїздочка на 1 день, з собою гумаки для розширення можливостей експлорингу(якщо нема - 1 пару можу позичити). Час поїздки в стадії вирішення, але хотілось б щоб це був будень наступного тижня(якраз погода ок).

Шукаю 1-2 співучасників дійства.

Фото:











Alter

я можу приєднатись хіба що в п'ятницю. і то хз. але ж цікаво! добиратись чим?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Mike

Цитата: Alter від 22.10.2011 16:48:16
я можу приєднатись хіба що в п'ятницю. і то хз. але ж цікаво! добиратись чим?
Маршрутки їздять за 2 км від ГЕС кілька разів на день, далі пішки.  Споруди знаходяться по обидва боки річки, тому в гумаках надіюсь її перейти, ато обходити 6км.

Я можу в будь-який день починаючи з вівторка, в вихідні гірше. + транспорт в вихідні теж рідше ходить.

Skip

Подивіться..  http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,210.msg2778.html#msg2778
Якщо виберетеся..цікаво що там залишилось, бо рік тому зрізали майже весь метал.

Stinger

а мені більше на вихідні годиться, так як весь тиждень на праці :(

Mike

Їдемо в суботу з знайомим. Якщо хтось хоче приєднатись то саме час ;)

Mike

Поїздка відбувлася і вдалася  :P
Цитата: Skip від 22.10.2011 23:23:55
Якщо виберетеся..цікаво що там залишилось, бо рік тому зрізали майже весь метал.
Монументальність споруд не сильно від цього пострадала. Та й заліза висить там ще повно, включаючи досить великі кавалки.

Поскалолазили по бетонних громадинах, побродили по підземеллях, обнишпорили закинуті будівлі (знайшли, наприклад, голову статуї, яка так розумію мала споглядати на ГЕС), наприкінці правда, вдало скориставшись моментом, нас пограбували мєсні... ворони ;D

Звіт буде найближчими днями.

214 Гості, 0 Користувачів