Останні "секрети" Лощини

Автор inkognito, 03.06.2009 17:59:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

да, суперово було! особливо консервні фільтри до противогазів вагою 50 кг! :))

Akella

добре шо є лощина,а от цікаво чи є у Львові така підземна лікарня як тут   http://deepdig.ru/exp/bbunker.htm         :)
Akell me nice!

Dexter

Цитата: Akella від 05.06.2009 22:31:32
добре шо є лощина,а от цікаво чи є у Львові така підземна лікарня як тут   http://deepdig.ru/exp/bbunker.htm         :)
Ехххх класне місце аж слюнка потекла.надіюся шо є.=)

cdromchyk

Цитата: zelja від 05.06.2009 20:46:58
Уххх сьгодні злазили посто калсс..:)
Ух, от добре вам!!! Ану розказуйте!!!! А ще краще, фотки в студію!!!
Як там довбання? Скільки вас було?? Ну скажіть, хоч щось...
діггер "любитель" - cdromchyk

zelja

Нас було пятеро фотки викладе Інкогніто і звіт теж напише він!

zelja

Буквально в двох словах Прийшли роздовбали знайшли нове місце для пянки пішли в воздуховодною дунули піваса і в*йо ламати фільтри ;D(ну не ламати а вскрити один)Довбав я його довго намучився але я і Стінгер набрали по 2 кіло вугілля .Повні штани радості :)

Stinger

а шо, який не який, але хабар!  :D таки вдало сходили ;D

inkognito

    Звіт Панове читаємо тут, соррі за невелику кількість фото.
Resistance is futile

inkognito

    Ми так си подумали зо Зелею = маємо затоплену кімнату у ЛОщині із трубою нагору. Невідомо де йде і що то було. Є пропозиція надути димом ту кімнату і зверху пильнувати де вийде дим (звісно працюватиме тільки тоді, коли труба незабита - в чому я і сумніваюсь). Є кільо калійної селітри, є непридатне для пороху вугілля із Лощини, є сірка від Немирова - це саме те, що потрібно щоб зробити багато диму, але не вогню (низька швидкість згорання - тут нам якраз на руку). Проблема в тому, що дим від такої біди зникає за 5-7 хв. не більше.
 
  У три рази більше часу можна отримати купивши рідину для дискотек(для генераторів диму), а ще здається коло 180 грн. за 5 чи 6 літрів. Її фактично просто треба розпиляти через якусь форсунку на розігріту до 180-200оC поверхню із видуванням диму аляктричним (чи будь-якним іншим) гвентилятором.

  Пропоную спочатку заюзати мою селітру, а якщо дослід покаже недостатню к-сть диму на прийнятний час його існування - тоді вже братись за реалізацію більш "димних" та "коштовних" ідей.

   Хто-шо на то?

  Р.S. Також чекаю варіянтів від вас колєги!
Resistance is futile

zelja

я ше можу підмутити димовуху з газети і селітри яку я вже кидав в лощині ,і так нічо дим стояв довго
десь (15-20 густий) Тіко во не знаю чи моя селітрагодна для димовухи (лежала в підвалі 2,5 місяці в кульку)

inkognito

  у тебе також калійна? чи натрієва або аміачна?
Resistance is futile

zelja


inkognito

    себто нітрат амонію, тра його із дизельним пальним (3-5% по масі) + троха стружки Al --> спресувати у цилідрики діаметром більше 11,5 см та щось сильне купити як ініціатор...буде чистий амонал практично
Resistance is futile

inkognito

а взагалі-то я ступив - подібні рецепти - в приваті - Великий Брат індексує та чекає сайт.
Resistance is futile

Dexter

хДДДД в мене сьогодні таке відкриття було=)))

Лазив сьогодні в Лощину з знайомими і дівчатами...кароч засіли там де сумки лишали перед тим як довбали двері.перед тим при вході десь годину стояла наша полійія(тому трошки були налякані шоб вона до нас не добрела.ну просто якби не було дівчат я б ше шось видумав.а з дівчатами зась).емммм ну сидино ми там піфко попиває і чуєм шот шурує і то так досить голосно(ми двері хлопнули на всякий.)тут чуєм крики  мати ну стандартно.вивалися з одним чуваком і кричимо свої????з другого боку відгукуюся Свої.там було десь людей 5-7(гопота непонятна) ..вони мені з великими очима і на повному серйозі розказали як вони декілька днів тому свалювали від кімнати з фільтрами через те що там були якісь амбали(їхні слова) з ломіками і тип того.я думав я там вмру з сміхом..(вони чи поняли шо там був я чи просто подумали шо я дурний але факт того шо я всештаки бачив тих хто тоді дував на тапки)

zelja

Амбали з ломіками
Ми такі :D

Akella

хлопці,я під столом!!!!)))))))оце так зустріч)))))))) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Akell me nice!

Dexter

Цитата: Akella від 11.06.2009 22:20:40
хлопці,я під столом!!!!)))))))оце так зустріч)))))))) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ти мене не бачив коли я почув про амбалів..хлопаки напевно подумали шо мені пряма дорога на Кульпарківську.бо скоро свалили=)))

inkognito

   да  :) амбали  :) скоро чекайте від гопів нових історій  про "абмалів-зомбі, що з'явились в Лощині та масово вбивають людей ломами та кувалдами, після чого жруть їх мозги"  :)
Resistance is futile

Akella

ага,і спеціально шоб розслідувати справу з амбалами-зомбі з Москви приїде ВадМих  ;D
Akell me nice!

131 Гості, 1 Користувач