Останні "секрети" Лощини

Автор inkognito, 03.06.2009 17:59:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

inkognito

ну якщо серйозно, то як на рахунок "задимлення" Лощини? комусь цікаво?
Resistance is futile

zelja


Dexter


Chuhaystur

2 stinger: ХААААААхаха!)))))))))))) ;D Не можу! Амбали з ломками!11))) ;)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Stinger

О, так! страшні амбали! особливо я, тоді з ломом :) доречі, Інкогніто, виклади ту фотку, де я такий страшний з ломом, в капюшоні ;)

inkognito

  постараюсь до кінця дня, бо ніде не можу знайти кабель до телехфону, а "Синього Зуба" під руками немає...
Resistance is futile

inkognito

   УВАГА! Як би хто бавився із популярними рецептами "димовухи" із цукру(сорбіту) + калієвої(натрієвої) селітри + гідрокарбонату натрію (сода в народі) +- барвники - котрі у інеті зараз популярні - ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ГОЛОВНЕ!!!  (рукавиці+окуляри як мінімум і не вдома експерементувати), все на водяній бані і не більше!!! Дуже важливо якщо самі не хочете кармелізуватись! І спочатку цукор розплавити(краще пудру + декілька столових ложок води), тоді сода --> а вже потому селітра, повільно, порціями до консистенції густої сметани!
   А ще краще не робіть ніц якщо ви непевні у своїх знаннях (навиках)!
Resistance is futile

Stinger

 Так, дійсно, ті хто не вміють можуть і на сірниках підірватися та покалічитить, там треба досвід, краще починати з пороху, там багато досвіду не треба - мели та змішуй ;)

Dexter

Інкогніто кажи коли йдем???задимлювати Лощину ;D

Akella

Цитата: inkognito від 24.06.2009 22:35:24
  УВАГА! Як би хто бавився із популярними рецептами "димовухи" із цукру(сорбіту) + калієвої(натрієвої) селітри + гідрокарбонату натрію (сода в народі) +- барвники - котрі у інеті зараз популярні - ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ГОЛОВНЕ!!!  (рукавиці+окуляри як мінімум і не вдома експерементувати), все на водяній бані і не більше!!! Дуже важливо якщо самі не хочете кармелізуватись! І спочатку цукор розплавити(краще пудру + декілька столових ложок води), тоді сода --> а вже потому селітра, повільно, порціями до консистенції густої сметани!
   А ще краще не робіть ніц якщо ви непевні у своїх знаннях (навиках)!



золоті слова,а то нині пробував робити димовуху,так реакція пішла в процесі приготування,в результаті-вся квартира в диму,який вивітрювався при всіх відкритих дверях і вікнах десь близько години,спалена фіранка на кухні,попалений підвіконник,столєшниця кухонної стінки і обсмалена права кисть

чесно кажучи бажаня робити димовухи відпало    :(
Akell me nice!

Dexter

Цитата: Akella від 24.06.2009 23:31:47
Цитата: inkognito від 24.06.2009 22:35:24
   УВАГА! Як би хто бавився із популярними рецептами "димовухи" із цукру(сорбіту) + калієвої(натрієвої) селітри + гідрокарбонату натрію (сода в народі) +- барвники - котрі у інеті зараз популярні - ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ГОЛОВНЕ!!!  (рукавиці+окуляри як мінімум і не вдома експерементувати), все на водяній бані і не більше!!! Дуже важливо якщо самі не хочете кармелізуватись! І спочатку цукор розплавити(краще пудру + декілька столових ложок води), тоді сода --> а вже потому селітра, повільно, порціями до консистенції густої сметани!
   А ще краще не робіть ніц якщо ви непевні у своїх знаннях (навиках)!
ого злосна в вас димовуха вийшла=)))а дивного запаху в хаті не лишилось???



золоті слова,а то нині пробував робити димовуху,так реакція пішла в процесі приготування,в результаті-вся квартира в диму,який вивітрювався при всіх відкритих дверях і вікнах десь близько години,спалена фіранка на кухні,попалений підвіконник,столєшниця кухонної стінки і обсмалена права кисть

чесно кажучи бажаня робити димовухи відпало    :(

Akella

та не залишилось,але кажу,хату я провітрював близько години,і доречі,дим чомусь неприємно дер в горлі,тому я свій зоопарк(кіт і тушканчик) швидкенько закинув сусідові,а сам в респіраторі(горло дерло від диму немилосердно) виганяв рушником дим з квартири через всі вікна(прийшлось рушником,бо сквозняка толкового не було)
Akell me nice!

Dexter

Тобі пощастило шо сосіди пожарку не викликали=)

zelja

тре в підвалі мутити або на дворі :)

Akella

Цитата: Dexter від 24.06.2009 23:42:54
Тобі пощастило шо сосіди пожарку не викликали=)



а сусід,коли йому свій зоопар давав на зберігання  таки подумав шо пожежа,бо дим був аццкій)))
але я сказав шо я поганий хімік,от і все)
Akell me nice!

zelja

Цитата: Dexter від 24.06.2009 23:42:54
Тобі пощастило шо сосіди пожарку не викликали=)
Ага то точно бо я  раз сам чуть на таке не наткнувся кинув в себе в підвалі паперову із селітри димовуху і не зміг затушити а як мій підвал знаходиться близько до вихідних дверей то дим валив не погано ;D

Akella

Akell me nice!

Dexter

ГГгггг шкода мені ваших сосідів=)

Stinger

Ггг, від моєї синьої димовухи досі сліди на цитаделі, а то було роки 3 тому :)
До речі для гарної ініціації горіння карамельки, можу дати стопін (гніт) та електрозапал зі своїх старих запасів ;)

Dexter

Ехххх шось я відчуваю шо ми не задимемо а підірвем Лощину=)

270 Гості, 0 Користувачів