Останні "секрети" Лощини

Автор inkognito, 03.06.2009 17:59:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Та ти знаєш, в мене вдома трохи пороху завалялося, я давно думав його використати... Шкода що в мене гранату РГД-5 забрали...

inkognito

Цитата: stinger від 24.06.2009 23:13:20
Так, дійсно, ті хто не вміють можуть і на сірниках підірватися та покалічитить, там треба досвід, краще починати з пороху, там багато досвіду не треба - мели та змішуй ;)

    Порох так роблять тільки у дитячих книжках. Якщо цікаво, то як вийду із відпустки викладу книгу як він власне у промисловості витотовляється. Просто перемішавши три компоненти, навіть якісно подрібнені ти необхідної потужності не досягнеш, то швидше за все буде "димовуха", що швидко згорає.  :)
   
    А нарахунок задимлення думаю домовимось починаючи із вівторка, в ідеалі (принаймі для мене) можна б було б через вихідні - у суботу зранку, 4-го липня. Я тему створю у вівторок мабуть.
Resistance is futile

inkognito

йопт, та у тебе у хаті справжній арсенал! Фауст-патронів та "стрибаючих" мін не залишилось?
Resistance is futile

Stinger

Нє, брехати не буду, чого нема - того нема :) були патрони від АКМу та СКСу, але з часом роздав на сувеніри, залишилась тіки відкривачка для пляшок з патрона 7,62, та пара десь розібраних 7,62 та 5,25... В батька є снаряд з корабельної гармати 10 дюймовий, на чорноморському флоті подарували...

inkognito

   Музей можеш відкривати то точно! А снаряд 10-дюймовий важить скільки, які розміри приблизно? Або ще краще фото.
Resistance is futile

Генератор Зла

а нахрена її взагалі задимлювати?

inkognito

почитай тему із самого початку і точно знати будеш! :)
Resistance is futile

Stinger

Цитата: inkognito від 25.06.2009 13:23:42
   Музей можеш відкривати то точно! А снаряд 10-дюймовий важить скільки, які розміри приблизно? Або ще краще фото.

Нажаль фотку не зроблю, бо батько живе на півдні України в херсонській області, а снаряд вагою десь 15-20 кг, довжина приблизно 60-80 см, точно не скажу - не міряв, але в неті на фотки натрапляв...

Генератор Зла

Хтось з вас був в лощині цієї неділі? десь годинка 7-8 вечора...

inkognito

  Неа, мене, Golema, Зелі та YserL'a там точно у цей час небуло...А що здибав амбалів-зомбі?  :)
Resistance is futile

Romchick

Ні в якому разі НЕ ЗАДИМЛЮЙИЕ Л:Ощини!!! Бо ше потравитесь до бісової мами, дим з селітри надзвичайно токсичний!!! А якшо цікавить та труба (ро яку я думаю) то я вам скажу куда вона веде. Просто піднімайтесь по тій шахті шо засипана зверху і в самому верхньому приміщенні та труба буде стирчати з підлоги. По цій трубі йшли кабелі. Тілько не травіться в тій Лошчині.

to Генератор Зла а що було в неділю в годинці 7-8 вечора?

inkognito

   а то ми думали так і потравитись!  :) ! нема дурних! Зрештою, де ти видів нетоксичний дим? Хімії ще в школі вчили... (а по шахті, що засипана зверху ну ніяк дядько не піднятись, сходів бракує реально - та і не вірю я, що це та саме труба - сам прикинь відстань від сходів до кімнати із трубою, не вона це. На сходах зверху дійсно труба виходить, але вона йде строго паралельно-вертикально донизу шахті із сходами наверх - це був кабельний ввід - і його залишки внизу видно у кімнаті, де сходи починаються, зліва вище)
Resistance is futile

zelja

Цитата: Romchick від 01.07.2009 22:06:31
дим з селітри надзвичайно токсичний!!!
Я вже кидав димовуху і нічо живий ;D

Romchick

Ще одна людина народилась в сорочці ;D ;D ;D ;D

zelja

Цитата: Romchick від 01.07.2009 22:46:14
Ще одна людина народилась в сорочці ;D ;D ;D ;D
та де :P
Ми кинули і свалили зразу

inkognito

ТБ і точний розрахунок! Не більше, і не меньше...
Resistance is futile

Stinger

та шо там зойкати без діла, у всіх є протигази, одягнули, підпалили, (або ще краще підпалили на відстані 10 - 15 метрів, в мене є електрозапали, не проблема) ну і вийшли звідти з ліхтариками, не скупчуючись щоб все як треба! принаймні я буду приймати в тому участь, і труїтися я там не збираюся, ми ж не малі діти...

zelja

ну і файно зараз основне діло то зварити димовуху ;D

inkognito

тра місце для сього варева...моя кухня не канає ніяк...
Resistance is futile

zelja

Цитата: inkognito від 01.07.2009 23:29:33
тра місце для сього варева...моя кухня не канає ніяк...
а впідвалі ааа

226 Гості, 0 Користувачів