Останні "секрети" Лощини

Автор inkognito, 03.06.2009 17:59:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

    Плануємо методом локального неінвазійного дестроя відкрити останню закриту кімнату в "Лощині", поки що нас тілько двоє - Зеля та я. Потрібна додаткова сила у пятницю в обід! Прохання зголошуватись друзі!!!
Resistance is futile

Golem

Можу помогти ломиками. Хоча думаю найбільш ефективно взяти ручну лебідку від автомобіля, там 3 тонни і довжина кілька метрів, є як зачепити за сусідні труби-двері.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  Було б супер-файно! А сам будеш?
Resistance is futile

YserL

можна за трубу що знизу йде ачепитми лебітку, як не відкриєм двері, то здамо металолом :)

inkognito

Цитата: YserL від 03.06.2009 18:14:01
можна за трубу що знизу йде ачепитми лебітку, як не відкриєм двері, то здамо металолом :)

  ой зламається та прогнивша труба і буде металолому багато, серце моє чує...
Resistance is futile

Akella

нічого,здасте металолом,буде на пиво))
Akell me nice!

Golem

Таде, мені в робочий час це нереально :( та й на вихідні теж купу роботи назбиралося, останніх три тижні хіба то й робив шо подорожував. Нічо, я ваш звіт почитаю :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

    Як на мене (і думаю Зелі також - оскільки волонтерів нас тілько двоє зараз), тему і посунути можна було б на після-робочий час. На 19-00 скажімо
Resistance is futile

YserL

Шкода з вами не зможу піти, захворів >:(, комусь щось з польщі привести?

zelja

 2 Golem шо ти на то я нарахунок 177 год в пятницю? ;)

inkognito

Цитата: YserL від 03.06.2009 18:32:13
Шкода з вами не зможу піти, захворів >:(, комусь щось з польщі привести?

  Мені ніц не треба, дякую дуже за пропозицію YserL... Хіба-що гарних полячок,
я їх дуже люблю (особливо брюнеток із синіми очами)...сорі за оффтоп
Resistance is futile

inkognito

   Йой, то недобре і YserL'a, і Akell'у якась прикра болячка скосила. Кепсько...скучаємо за вами і бажаємо швидкого одужання

  2zelja: може то чорна пліснь про яку ми говорили?
Resistance is futile

zelja

Цитата: inkognito від 03.06.2009 18:43:21
   Йой, то недобре і YserL'a, і Akell'у якась прикра болячка скосила. Кепсько...

  2zelja: може то чорна пліснь про яку ми говорили?
Стала вже біла ;D

zelja

Але реально скільки ходив туди напротязі року розміри плісіні не збільшувалися
а тут бац майже вся кімната в ній :o

YserL

Цитата: inkognito від 03.06.2009 18:43:21
   Йой, то недобре і YserL'a, і Akell'у якась прикра болячка скосила. Кепсько...
Я думаю то вологість і вітер в лощині - продуло, зара така погода, то тепло то жарко... і купа людей в аптеках, пзд... Скоріш за все то фарм фірми час від часу випускають всяку гидоту в місцях скупченя людей...

Akella

Цитата: YserL від 03.06.2009 18:46:58
Цитата: inkognito від 03.06.2009 18:43:21
   Йой, то недобре і YserL'a, і Akell'у якась прикра болячка скосила. Кепсько...
Я думаю то вологість і вітер в лощині - продуло, зара така погода, то тепло то жарко... і купа людей в аптеках, пзд... Скоріш за все то фарм фірми час від часу випускають всяку гидоту в місцях скупченя людей...

дійсно,це більш схоже на правду ніж якась там плісінь)))
Akell me nice!

inkognito

   без образ чоловіче пліз, я просто так до тупо до жарту сказав
Resistance is futile

zelja

а про ту білу плісінь я серйозно що вона щось дуже активно починає збільшуватись
внаслідок чого ???

inkognito

  внаслідок сприятливих умов до розмноження... тра те чудо фоткати, поки бомжі не поїли. може хто зазичить макро-обєктив до Olympus E-500 чи якийсь сумісний через перехідник?
Resistance is futile

zelja

Цитата: inkognito від 03.06.2009 19:18:29
 внаслідок сприятливих умов до розмноження... тра те чудо фоткати, поки бомжі не поїли. може хто зазичить макро-обєктив до Olympus E-500 чи якийсь сумісний через перехідник?
Блін був би мій фотег Я би замутив з штативчиком були би фоти просто зачот :)

302 Гості, 0 Користувачів