Останні "секрети" Лощини

Автор inkognito, 03.06.2009 17:59:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

inkognito

...передбачає наявність відповідного посуду і якогось газового пальника, ви ж знаєте - "я усегда готофф"
Resistance is futile

Stinger

найкраще таке варити на електроплитці :) надійніше!

inkognito

   По словах колєги у котрого зичили зачотного лома та тру-кувалду = на СКА  посилили охорону і тепер там зараз майже завжди бобік стоїть недалеко входу...Дивно зпівпало по часу із репортажем ТРК "Люх"...а мені чесно кажучи ложити на це...
Resistance is futile

Stinger

Мені однаково теж, документи я беру з собою, можу їм навіть відеорепортаж на мобільному показати, щоб питань не було, тай і взагалі, ми
в законі, а отже маємо право! та і взагалі сумніваюся що будуть якісь проблеми з міліціянтами...

Dexter

 ;D
Вхід на СКА закритий.нє..вхід в Лощину закритий .нє.якась табличка є?.нема.то які проблеми можуть бути???

inkognito

    Так си подумав, же треба повернутись до цієї теми. Отож, треба "отраву зварит", для чого у мене у загашнику лежит KNO3 (калійна селітра, нітрат калію, дописував вище) у кількості єдного кілограму. Категорично проти приготування отрави у побутових приміщеннях(питайте Аkella-у чому, думаю він докладно пояснит --> сам відтестив це зілля на собі, але у значно меншій кількості).

   Може хто має файний підвал із світлом, а ще краще гараж + електроплитку з гарним регулюванням нагріву, наявністю H2O недалеко, старі (проте чисті баняки до 2,5 літрів), заюзаний термометр до 150о Цельсію. Звісно також будут потрібні індивідуальні засоби захисту - вогнестійкі рукавиці, захисні окуляри та протипожежні засоби у вигляді як мінімум автомобільного вогнегасника.
 
   Також буде потрібний гідрокарбонат натрію, бікарбонат NaНСО3, він же харчова сода, він же популярний додаток E-500 - беру на себе звісно :)

   
Resistance is futile

Golem

Маю гараж і світло. І автомобільний вогнегасник. Але кажуть вони донічого. Все решта відсутнє.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   Супер, тра буде тіко знайти електроплитку, баняки, спецзахист. Термометр то факультативно, але дуже бажано для точного контролю процесу варіння зілля. Таож треба буде провести попердні тестування зілля у малих дозах для визначення найбільш оптимального складу
Resistance is futile

wanderer

а якжеж місцева фауна ? там жеж бомжі всякі можуть бути, місцеві, і т.п...

inkognito

    Задля відсутності "нещасних випадків на виробництві " треба дотримуватись ТБ, і звісно усе перевірити на наявність відсутності homosapiens довільної форми.

   А також до кожного входу по дописувачу форуму поставимо (на час проведення задимлення). Буде іно багато доволі токсичного диму, але за 30 хв. від нього і сліду не залишиться. Може троха павуків вимре (мені щиро їх жаль), але що тут поробиш...
Resistance is futile

288 Гості, 0 Користувачів