Хеловін 2011

Автор Stinger, 24.10.2011 17:31:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Народ, наближається хеловін, минулого разу шось в нас ніц не вийшло, тому пропоную зібратися цього разу та шось придумати наприклад почесного маршу до Пивнички в протигазах, ну або з Пивнички ;) А краще пропонуйте свої варіанти :)

Roy

Можна просто зібратися в пивничці, зробити тематичне паті. Пиво, костюми, маски тощо...Ну і звісно зйомка цього, щоб потім прикрасити стенд в пивничці фотками, як цього хотів Яр-79.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Цитуватищоб потім прикрасити стенд в пивничці фотками, як цього хотів Яр-79.

Можна детальніше? Що за стенд? І які то мають бути фотки? В протигазах?

Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 24.10.2011 18:10:14
Цитуватищоб потім прикрасити стенд в пивничці фотками, як цього хотів Яр-79.

Можна детальніше? Що за стенд? І які то мають бути фотки? В протигазах?

Просто гарні фотки дружнього застілля, але прикрашені певним креативом  :) І тут поле для фантазії відкрите, головне щоб ми зібралися.

Стенд, котрий буде висіти в головному залі.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Згадалось, мож має сенс повторити перед основним дійством?
Resistance is futile

Lesyk

Цитата: inkognito від 24.10.2011 22:35:45
Згадалось, мож має сенс повторити перед основним дійством?
+100500. Я абсолютно ЗА шось веселе, незвичайне, рухливе.

Roy

Сьоодні з Яр-79 подумували над деталями відмічання хеловіну в пивничці.
Все таки,  ІМХО краще таки зібратися в старому доброму місці, в різноманітному тематичному одязі. Есесівець, медсестричка та альф вже можуть бути   ;D

ЦитуватиЦитата: inkognito від 24.10.2011 22:35:45
Згадалось, мож має сенс повторити перед основним дійством?
+100500. Я абсолютно ЗА шось веселе, незвичайне, рухливе.
Я теж за. Але в 2009 була гарна причина для таких дій, а зараз її немає. Відповідно просто так влаштовувати подібний флешмоб треба за добре продуманим сценарієм.



Meine Ehre heißt Treue

Alter

А що мішає настрашити людей, вилазячи в загримованому вигляді хоча б із тих же ж самих люків?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Lesyk

ЦитуватиСьоодні з Яр-79 подумували над деталями відмічання хеловіну в пивничці.
Все таки,  ІМХО краще таки зібратися в старому доброму місці, в різноманітному тематичному одязі. Есесівець, медсестричка та альф вже можуть бути   ;D
Випити в Пивничці можна завжди, незалежно від дати. А тут говориться про саме святкування Хеловіну. Це зле коли свято = застілля. І це досить прикро, що більшість людй не розуміють цього.

ЦитуватиЯ теж за. Але в 2009 була гарна причина для таких дій, а зараз її немає. Відповідно просто так влаштовувати подібний флешмоб треба за добре продуманим сценарієм.
В усьому католицькому світі вечір-маскарад - згоден, причина в'яленька. І взагалі для чого рухатися, веселитися, коли можна поситідіти і випити.

Цитата: Alter від 25.10.2011 03:20:00
А що мішає настрашити людей, вилазячи в загримованому вигляді хоча б із тих же ж самих люків?
Якраз це буде весело. Я залюбки приєднався б до подібного.

Roy

Цитата: Alter від 25.10.2011 03:20:00
А що мішає настрашити людей, вилазячи в загримованому вигляді хоча б із тих же ж самих люків?

Непогана ідея, хотілось щоб не заглохла. Підтримую всіляко!


2 Лесик: Раджу не звертати увагу на поняття слова "випивка", та не пропагувати його. Слово "застілля"  в даному випадку не пропагується як випивка.
Тим паче, це  один з найоптимальніших способів  відзначення хеловіну в нашому випадку, зважаючи на практику останніх років, не рахуючи флешмобу присвяченому "грип епідемії" 2009 року.
Meine Ehre heißt Treue

ZED

Цитата: Alter від 25.10.2011 03:20:00
А що мішає настрашити людей, вилазячи в загримованому вигляді хоча б із тих же ж самих люків?
Я всіма лапами ЗА!  :D

Stinger

Думаю що подальше святкування в Пивничці буде найоптимальнішим, вулиця вулицею, але на вулиці довго не полазиш, адже холодно зараз вечорами, а в Пивничці імхо затишно і тепло, та й дружня атмосфера, і не треба все переводити в русло "нажертися як свині", можна просто культурно посидіти, поспілкуватися ;) А на рахунок люків - то це суперська ідея, тільки от треба знайти звідки саме вилазити, адже в центрі не вилізеш з Полтви через люк, ну хіба що біля театру Заньковецької :-\

Alter

    Про люки. Вечір, тиша, мирні жителі Львова походжають вулицею Чорновола (або ще якою, де можна шустро вискочити з-під люка)... Аж тут нізвідки (по команді звісно ж) біля їх ніг із диким скреготом (можна щось на портативній аудіосистемі замутити, альбо ще якась альтернатива) виринає Дух Полтви!!!! Буууу!!!!...

    П.С. У гримі доцільно використати не лише протигаз та хімзу/Л1/бахіли, але можна і повністю замінити
кольоро-графічну схему персонажа. Починаючи розмальовками, навішанням якогось лахмоття (тут воля фантазії щодо вибору аксесуарів), закінчуючи стилістичним амбре від того ж таки персонажу. ІМХО Пивничка рулить лише після отих всіх гонів, а то буде вже накатана колія - засіли, а потім і влом вже кудись йти. Особисто я за креатив, а щоб тупо пролялякати весь вечір, то і теми для того створювати не варто було.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Все таки краще раптово вилазити з круглого люка, скажімо навпроти лівого берега. Можна також на Валовій, де скоби цілі.

Розділитись на дві групи. Одні зверху вичікують на кандидатів на переляк, і зразу ж іншій команді, котра під люком робимо команду фас по рації!  ;D

Так собі я це уявляю. Головне вдалі моменти не забути записати на відео. :)
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Друзі, хто ще буде на хеловін-паті, підписуйтеся нижче! Хотілось б здійснити задумане, за останні 3 роки.

Попередньо план такий: дійство з виходом з каналізаційного люку а далі тематичне паті в пивничці.
Meine Ehre heißt Treue

GreenLION

Йа буду, якщо без  форстмажорів!
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Bottlehunter

якщо що, то я буду Кейт Флінт (той, що з Продіджів), а Христинська буде Кортні Лав (та, що жінка Курта Кобейна), ну бо ми не знаєм хто дівчина Кейт Флінта. Але в люк не підписуємся, прийдем зразу в Пивничку.



Най жиє Гуцулія!

Dima_Bear


ZED

Мну обіцяє собі дозволити не працювати в цей день і приєднатися до почесного залякування мешканців поверхні ;D

inkognito

Цитата: Bottlehunter від 25.10.2011 23:00:13
якщо що, то я буду Кейт Флінт (той, що з Продіджів), а Христинська буде Кортні Лав (та, що жінка Курта Кобейна), ну бо ми не знаєм хто дівчина Кейт Флінта. Але в люк не підписуємся, прийдем зразу в Пивничку.

Ну то мінімум мусиш си проколоти шнобеля, вухи та соски. Про Кортні мовчу, а про Кубейна і то поголов. Наркота є зло!  :) :) :)
Resistance is futile

266 Гості, 0 Користувачів