Хеловін 2011

Автор Stinger, 24.10.2011 17:31:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

Нє, ну реально якщо організовувати, то якийсь креатівчик з гримом і диким БУУУУУУУУУУ!!!!!!!!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Давайте трохи більше конкретики! А саме про зовнішній вигляд кожного присутнього на паті а також деталей процесу "з каналізаційним люком".
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Берем за основу протигаз, бахіли, Л1 і хімзу. (То щоб віддати данину діяльності). Потім за допомогою клею/скотчу/шнурочків/надпровідних кріогенних елементів прив'язуємо стилістичне доповнення у вигляді старих та/і/чи умисно подертих шмоток/кульків/мусору (і так далі) до нашого Чупакабри, далі методом балончика або ще чогось підводим образ до стану готової кондиції.

П.С. Хлопаки, я щось не розумію. Дерижабль заклепати вийшло на ура, а замутити ходячу купу мусору фантазії бракує? ???
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

А я пропоную відійти від образу класичного дігера. Пропоную зробити зомбі, повністю перемотатися бинтом, та зробити кровяні сліди.
А далі відповідні рухи і голосове супроводження.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Можна і так. Та і з гримомо простіше. О, а мож замутити такий собі міні флеш-моб аля "зомбі аттак"? Зо 5-6 чоловік перемотуються отими бинтами і відповідно гримуються. Накидають на себе щось балахоноподібне і з капюшоном, вибирають собі жертву, а потім, підійшовши/оочивши її, роблять всі відповідні дії із серії "зомбі".
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Можна. Але без насильства.  ;D

Зомбі, котрі вилазять з каналізації, думаю будуть виглядати ефектно.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Ну на то власне треба буде певний час, і втратиться ефект несподіванки. Треба якось підмутити, щоб люк бігом відкривався, а "зомбяк" бігом випригував. мож все ж краще, щоб він виходив із підворітні? Благо таких багато, та і проблем із входом-виходом менше. Хоча люк ефектніше...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ZED

Гарна ідея! А-ля тру-зомбі-дігер дайректлі фром Полтва 8)
Ті ж бахіли/Л1/протигази частково обмотати шматками подертих бинтів де-не-де закривавлених червоним харчовим барвником/кетчупом/аджикою і т.д. Також можна додати червоні світлофільтри до ліхтарів, елементи іржавості. Дуже єфектно виглядатимуть ГП-5 із потрісканим склом! Можна навіть їх (протигази) підсвітити слабкими червоними світлодіодами зсередини!

Alter

О, то ідея! А що якщо у варіанті з люком при його відкритті та виході зомбі на поверхню організувати підйом пари (димовуха не канає, тра щось менш дієвіше), підсвіченої тими ж фонариками із червоними світлофільтрами?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ZED

Як варіант може бути одночасний напад і з люка і з розташованої поблизу брами підчас димової завіси.

Alter

Ну а сама димова завіса з чого зробиться? Білі димовухи то зажорстоко. Є ідеї?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Чуваки, ви ж не думаєте серйозно вискакувати з підворітні та лякати людей? То нефайно і навряд чи буде весело комусь крім нас, ІМХО. Крім того, традиції Хеловіну в нас поки не дуже поширені, навіть серед молоді. А старші люди часто зовсім не знають, що то таке...
Най жиє Гуцулія!

zelja

Фантазія це харашо , но прікол злюком не практичний. палюбасу. грим-грим -грим хехх аа хто буде його наносити? є якийсь спеціаліст в даній сфері? Тре шось цікавіше придумати бо даний сценарій щось мені не дуже довподоби  ::)

gribkoff777

Zelja, палюбасу ліпше навалитися в соплі ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Lesyk

Імхо краще якимось покоцаним передертим угрупуванням шастати де попало, відкривати все що попало, вдавати з себе неодекватів. Тим не менше, знаючи ментальність наших учасників - наврядше підбне буде підтримане. Тому навіть Я схиляюся перед ідеєю костюмованої п'янки


ЦЕ БУЛО 500 ПОВІДОМЛЕННЯ! Я ТЕПЕР ГУРУ! ХЕХЕ

Alter

Печальні ви. Тому на п'янку не пристаю. Хай навіть і костюмовану.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Цитата: Alter від 26.10.2011 17:12:40
Печальні ви. Тому на п'янку не пристаю. Хай навіть і костюмовану.

Чого такий принциповий? Будеш сам з люку вилазити?  ;D

Нє так нє, вирішуємо разом. Костюмоване паті в пивничці - теж добре. Так що приєднюйся і не тойвово.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Піду закину спєцовку до пральки. А може вдягну на 2 розміри меншу ;D
Декольтем своїм мене манила.

gribkoff777

+1 без бухла!!!  8)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Alter

ЦитуватиЧого такий принциповий? Будеш сам з люку вилазити? 

І вилазив би! Інакше толку тут було язиками чесати.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

119 Гості, 0 Користувачів