Хеловін 2011

Автор Stinger, 24.10.2011 17:31:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ZED

Alter, ти будеш не один з люку вилізати. Я з тобов ;D

Alter

Короч якщо робим то робим хоч щось. Хто ще підписується на реальні дії?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Я, але в якості спостерігаючого, яко челавєка с кинокамерой  :)
Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

Я можу, по ідеї зробити димушки (із газети і селітри доволі ефектна штука).
Якщо треба?

Alter

Якщо знайдеться панство на дану акцію, то треба. Наскільки воно смердіти диміти буде? Щоб ми в тому тумані самого клієнта ще знайшли і не промахнулись)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ZED

Цитата: Dima_Bear від 27.10.2011 00:52:40
Я можу, по ідеї зробити димушки (із газети і селітри доволі ефектна штука).
Якщо треба?
Ну, якщо ми будемо в протигазах (сподіваюсь), то димовушку можна буде запалювати і в самій шахті каналізацінйного люку. Візуальний ефект буде максимальний!  ;)

zelja

Цитата: Gribkoff777 від 26.10.2011 16:35:17
Zelja, палюбасу ліпше навалитися в соплі ;D

А хто сказав бухати я краще з тюнінг клубом проведу Хеловін ::) ;)

gribkoff777

Zelja - зрадник!!! 7 років розстрілу!!! ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Alter

Вот так они и жыли - и спали врозь, и дети были...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Значить, з Яр-79 попередньо запланували на неділю, на вечір. Костюми, варяцтва, та хороший настрій.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Ем, але ж хеллоуін 31 числа, тобто в понеділок ::)


До речі можна використовувати як люк - вхід в колехтор Стефаника біля парка Франка, там і сходинки, і відкрито, і мясця вистачить, і темненько, і народ гуляє, особливо студенточки, ну і підсвітити там є як ;)

Roy

Та пофіг коли, головне щоб ми собі свято створили.  ;)
В  будній день взагалі ніхто не збереться.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

ну тоді добре ;D

Caesar

+1 буду Чорним Дігером)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

zelja

Цитата: Gribkoff777 від 27.10.2011 11:01:47
Zelja - зрадник!!! 7 років розстрілу!!! ;D

ааа тииии з ким проведеш хеловін  ;) !?

Alter

Ну що ж, а тепер нюанси.

Dima_Bear - з тебе димовухи.
Roy - притарань свої мегофонаріки.
stinger - якщо можеш, пробий десь Л1 (мож Смайл або Лесик позичить)))).
Я - тащу хімзу (ОЗК), бахіли.
ZED - організуєш червоні світлофільтри?
?хтось? - оту відеокамеру, що на дерижаблі була. Чиє то?
Всі скопом - в той же ж день перед акцією закупляємось бинтами, скотчем (бажано чорним), балончиками, приносим протигази, любе барахло, що згодилось би для гриму, і десь робимо 1/1+ персонажа/персонажів, облагороджуєм місце шугання перехожих і вьйо вперед. Тобто вверх)

   
То є моє чисто суб'єктивне бачення розподілу завданнь на основі вище написаного та можливостей користувачів. Прошу бакланити вносити корективиу наведений вище план.

Цитуватиааа тииии з ким проведеш хеловін   !?

Спочатку, надіюсь, буде оте все заплановане. А далі як Бог дасть ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Цитата: Alter від 27.10.2011 23:37:13
Цитуватиааа тииии з ким проведеш хеловін   !?
Спочатку, надіюсь, буде оте все заплановане. А далі як Бог дасть ;)
Зважаючи на заплановане цілком можливо на Мартовича. :)
Декольтем своїм мене манила.

ZED

Цитата: Alter від 27.10.2011 23:37:13
ZED - організуєш червоні світлофільтри?
Світлофільтрів на всіх не вистачить. Є альтернатива - кольорова прозора обкладинка папки-скоросшивача. Спробую завтра пошукати. Також, може в Stingerа залишилися запаси театрального реквізиту. 

Цитата: Alter від 27.10.2011 23:37:13?хтось? - оту відеокамеру, що на дерижаблі була. Чиє то?
Моє. Але відпадає одразу. За поганого освітлення пише жахливо шумно. І взагалі не пише, доки не вставити новенькі акуми. Зі старими (щойно з зарядного) свариться через кілька хвилин. Так що, шукаємо оператора далі...

Ще спробую пошукати той харчовий барвник. В дитинстві, пам'ятаю, продавались такі маленькі пакетики в хлібному на Дорошенка, так ми сипали собі троха вишневого барвника в писок і плювалися 100% кров'ю (за кольором, звісно). Гадаю, на бинтах водний розчин барвника матиме такі ж кольорові ознаки.

Lesyk

ЦитуватиЩе спробую пошукати той харчовий барвник. В дитинстві, пам'ятаю, продавались такі маленькі пакетики в хлібному на Дорошенка, так ми сипали собі троха вишневого барвника в писок і плювалися 100% кров'ю (за кольором, звісно). Гадаю, на бинтах водний розчин барвника матиме такі ж кольорові ознаки.
На бинтах - так, на шкірі - ні. Адже вода надто рідка, тому зовсім не тече як кров. Одного разу експерементував з виготовленням бутафорної крові - ось результат:


Dima_Bear

в продовження теми Лесика:
Виповзаэш з люка в ОЗК з таким протигазом:

210 Гості, 0 Користувачів