Дивний Стовпчик

Автор Golem, 18.09.2012 11:07:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem



Знаходиться в лісі тут Висота пів метра, товщина бетонного стовпчика 10 см. Знаходиться в лісі за кілька метрів від галявини. Стоїть на невеличкому, сантиметрів 30 в висоту і метр в діаметрі насипі. Раніше таких не бачив. Вони не схожі ні на розбивку лісу на квадрати, ні на кордонні стовпчики. Може могила? Чи хтось стикався з такими раніше?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Думаю, пов'язаний якось з геодезією. Можливо яр-79 знатиме.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Таки могила, навіть табличка є з напписом, хто похований))))

astrolon

Це геодезичний знак

Ось на фото подібний геодезичний знак
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Golem

Дякую. Справді подібний, тільки грубший і нижчий. Але мою цікавіть це втамувало. напевно коли його ставили там був край лісу
Дігери всіх країн єднайтеся!

astrolon

Цитата: Golem від 18.09.2012 15:16:16
Дякую. Справді подібний, тільки грубший і нижчий. Але мою цікавіть це втамувало. напевно коли його ставили там був край лісу

На скільки я зрозумів, місце його знаходження не залежить від краю лісу, його вираховують геодезисти.

Як у першому стовпчику так і в другому не вистачає фрагменту(ів). Думаю, що зверху мала би бути площина, щось типу столика, на яку ставився геодезичний прилад, але це припущення, треба щоб сказали своє слово фахівці.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Skip

Як правило, столика немає. Достатньо марки як на фото astrolon. Схожі стовпці є в подвір"ї палацу Потоцьких. Тільки там вони без гербу.

North

Подібний стовпчик є біля Кайзера, тільки з тризубом:

Broliant

ось мій стовпчик) ;D

298 Гості, 0 Користувачів