Луцьк - Львів

Автор falkoner, 11.08.2011 15:06:58

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

falkoner

Між Бандерштатом і Заходом тиждень тусуватиму автостопом по областях. Волинська, Львівська, можу в Ровенську заїхати і у Франківську. Так як їхати все одно куди. Що порадите подивитися?. Бажано з координатами.

falkoner

і так, з Києвав виїджаю завтра у вечері, так що буду дякувати за оперативні поради.

:-)

Адназначна криївка і дім Легенд і ще багато таких цікавих і неповторних закладів.
Декольтем своїм мене манила.

Golem

По дорозі мож глянути на Форт Тараканів. Також по дорозі є купа старих замків, типу Олеського і так далі.

Ну і це не зовсім автостоп, але тим не менше. Я теж їду на той фест в суботу ранком. Якшо хоч - підвезу.
Дігери всіх країн єднайтеся!

falkoner

Цитата: :-) від 11.08.2011 17:18:55
Адназначна криївка і дім Легенд і ще багато таких цікавих і неповторних закладів.
Та паьухать я і так знаю добре де)))
Цитата: Golem від 11.08.2011 17:27:16
По дорозі мож глянути на Форт Тараканів. Також по дорозі є купа старих замків, типу Олеського і так далі.

Ну і це не зовсім автостоп, але тим не менше. Я теж їду на той фест в суботу ранком. Якшо хоч - підвезу.

На який той фест?)
На Захід?

Golem

Ні, якшо їхатимеш зі Львова на Бандерштадт чи навпаки. По дорозі з Дубно на Львів. Там є той форт, + можеш глянути Олеський, Пілгорецький, Золочівський. та до холєри там тих замків. :) Типу нічого тру-діггерського, але виглядають файно. Раз можна і зувидіти їх вживу.
Дігери всіх країн єднайтеся!

falkoner

Ну Дубно є в планах і картах)) тільки я туди мабуть відразу після Бандерштату, далі Шацьк , а аж потім Львів.

falkoner

І знову я. Я завтра у Львові один день. Часу мало. Але злазив би кудись з задоволенням. Порадьте що небуть в самому місті, і що можна швиденько облазити обфоткати.

255 Гості, 0 Користувачів