"Вартість" eXplorer.lviv.ua

Автор inkognito, 28.10.2011 10:33:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Випадково здибав. Дають за еXploerer аж $1 601 гамериканський дуляр станом на момент написання цього допису.  :)
Resistance is futile

Golem

:) Цікаво, дякую за лінк.

Для нових користувачів які не знають моєї позиції: ніякої комерційної реклами на сайті не буде, принаймні поки я плачу за хостинг. Додати дружній сайт чи Пивничку - завжди будь-ласка. Але рекламувати прокладки чи китайські ліхтарики - це зовсім інше діло. Бридко якось :)

Ну і хочу заспокоїти - продавати Експлорер ніхто не буде. Хоча б тому шо він є результатом праці мінімум 50 людей які до нього активно дописують/дописували, а не власністю когось одного. Тому навіть якби хтось і захотів - зробити цього не зможе.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Mike

Подивився той сайт, як на мене то суми там не зовсім адекватні(ні вартість, ні грошей з реклами). Ну і звичайно те що вони пишуть "$ ХХХХ" не значить що вони готові купити оцінений сайт бодай за пів ціни.

ІМХО сайт створений якоюсь агенцією з інтернет маркетингу, яка займається продажем-купівлею інтернет-ресурсів на постійній основі. Ціль сайту, аби ці товариші в потрібний момент мали аргумент: "Ось тільки гляньте на ці цифри, ми ж вам таку вигідну пропозицію пропонуєм" :D

Roy

До порівняння, сайт Artlebedev.ru - $1,321,070.00 USD  :)
Сайт - забавка.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Цитата: Mike від 28.10.2011 12:10:46
Подивився той сайт, як на мене то суми там не зовсім адекватні(ні вартість, ні грошей з реклами). Ну і звичайно те що вони пишуть "$ ХХХХ" не значить що вони готові купити оцінений сайт бодай за пів ціни.

ІМХО сайт створений якоюсь агенцією з інтернет маркетингу, яка займається продажем-купівлею інтернет-ресурсів на постійній основі. Ціль сайту, аби ці товариші в потрібний момент мали аргумент: "Ось тільки гляньте на ці цифри, ми ж вам таку вигідну пропозицію пропонуєм" :D

Тому власне ця тема створена в розділі "Гумор"
Resistance is futile

YserL

Виїходим на IPO  :) :) :)

296 Гості, 0 Користувачів