Повітряна куля

Автор Crash, 28.10.2011 16:59:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Crash

Я роблю повітряну кулю з поліетилену. За літо не встиг все зробити і тепер не маю де. Я робив в актовому залі школи. Зробив вже на 60%.
треба лише десь ше тиждень часу в приміщенні приблизно 4Х6м. Фізику кулі розрахував вродіби все ок :). Буду радий допомозі.

taras1

Crash давай фото процесу??

inkognito

    Нагадую, щодо правил форуму відносно оформлення дописів, багато чого можна прочитати тут. Зокрема розмір зображення надто великий, в один допис можна було б впихнути увесь текст та фото, а не створювати декілька повідомлень. Раджу сім раз прочитати правила перед дописом. Не отримую жодного задоволення від правки таких дописів потому.
    Дякую!
Resistance is futile

Crash

Добре шо я більше не написав ))
і це десь1\3 від усієї плівки
це напевно сама толкова фото

Mike

Що буде корисним вантажем?) Що поліетиленова куля підніме людину - дуже сумніваюсь.

Sunkatalano

ЦитуватиЩо буде корисним вантажем?) Що поліетиленова куля підніме людину - дуже сумніваюсь.
Корисним багажем буде сам Crash, газовий балон з горілкою та фотик. Піднімальна сила  становитиме приблизно 130кг. включаючи масу самої кулі.

Crash

Цитата: Sunkatalano від 28.10.2011 21:17:06
ЦитуватиЩо буде корисним вантажем?) Що поліетиленова куля підніме людину - дуже сумніваюсь.
Корисним багажем буде сам Crash, газовий балон з горілкою та фотик. Піднімальна сила  становитиме приблизно 130кг. включаючи масу самої кулі.
При зовнішній температурі - 0 С повітря в середині треба нагріти рівномірно до 40 С тоді підйомна сила рівна 179.64
цей результат видала моя програма яку я сам і написав(Фото зверху малюються тією програмою)

ZED

Яким буде об'єм кулі?
Який спосіб кріплення до корзини?

Lesyk

Сам буш літау? На яку висоту орієнтуєшся? Можна мені спробувати роль Дастера?

Crash

Цитата: ZED від 29.10.2011 01:00:10
Яким буде об'єм кулі?
Який спосіб кріплення до корзини?
об'єм - 650м^3
висота - 15 м

Доробивши кулю з поліетилену поверх неї буде сітка із шнурків певної градації до яких буде прикріплений багаж і сам поліетилен в ключових місцях. низ кулі буде мабуть із матерії. корзина - мінімальна. балон на землі. польоти відбуватимуться на прив'язі на безпечній висоті.

Alter

А нюанси повітроплавання на такому агрегаті із таким малим запасом підіймальної сили тебе не страшать?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Lesyk

Ну я на висоту більшу ніж 5-7 метрів не піднявся б.

Crash

Цитата: Alter від 29.10.2011 10:22:33
А нюанси повітроплавання на такому агрегаті із таким малим запасом підіймальної сили тебе не страшать?

запас підйомної сили невеликий зато запас міцності = 4
ну і та.. На ній високо ніхто летіти не буде

linuxoid

А як з темпиратурою? Поліетилен витримає? Чи куля розрахована лише на прохолодну погоду?

Crash

Цитата: linuxoid від 30.10.2011 13:01:57
А як з темпиратурою? Поліетилен витримає? Чи куля розрахована лише на прохолодну погоду?
Правильно. температура всередині приблизно 50 С а ззовні зимою є десь 0-5 С ну то середня температура поліетилену буде десь 30-35(це так на око))). хоча температуру в 50 С має витримати. але дослідів не робив.
В неті казали ті хто це робили. і до речі такі кулі вже робили, а літали тільки на прив'язі.

244 Гості, 1 Користувач