бомбосховище на території аеропорту

Автор Akella, 04.06.2009 12:31:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Akella

випадково надибав цю інфу ось тут      http://daily.lviv.ua/?newsid=15791     
насторожили такі рядки : "
Рішення, які прийняла містобудівна рада ЛМР, гендиректор називає щонайменше дивними. "Я чув про термінал, який хоче зводити тут місто: вони навіть не знають, що на цьому місці знаходиться бомбосховище. На території аеропорту є два бомбосховища, і одне з них діюче. Воно постійно проходить контроль у Міністерстві з надзвичайних ситуацій і є об'єктом цивільної оборони", - говорить Олександр Загрева."

можливо  завдяки цим матеріалам буде знайдене справжнє пояснення великій кількості люків і ВШ в районі аеропорта,та і згадаєйте тему про специфічну каналізаційну систему там же
Akell me nice!

Dexter

А що відомо про ті бомбосховище.???крім того що одне діюче а друге закинуте???

Akella

покищо нічого,але спробую дізнатись
відомо найголовніше-воно там є!)
Akell me nice!

Dexter

Еммм якшо буш шукати способом...приперся і обшастуєш територію.я б тож хотів піти=)

Akella

і так теж)))після того як виздоровію))))
Akell me nice!

Dexter

Ехххх...

І коли ти з ліжка збираєшся виписуватись? :)

Akella

до вівторка в мене назначені уколи в дупу і постільний режим))))
Akell me nice!

inkognito

Resistance is futile

Akella

Цитата: inkognito від 04.06.2009 15:35:59
йопт, мої співчуття

дякую за співчуття,ібо срака вже давно не отримувала такого частого заряду голок
Akell me nice!

Dexter

Акела давай завязуй з тою сесією скорше.і сунем аеропорт прочосувати=)

inkognito

беріть і мене, а головне тему в Планах зробіть! Багато хто пішов би!
Resistance is futile

Pruvud

Хлопці, якщо ще не ходили я вдитинстві прогулював уроки там і трохи орінтуюсь, тай дача недалеко і трохи стежок зню.  :)
На біса хрест
На ворога ніж

Pruvud

Збірка добровольців в Неділю на 14:00 біля каплички памяты жертв Скнилівської трагедії
На біса хрест
На ворога ніж

vova

 Всім привіт. бомбосховища в аеропорту є дійсно два вони знаходяться за баром сателіт  в одному з них проводять  навчання по цо друге так сказати недіюче...знаходяться між котельнею і диспечерською вишкою.

термінал будують не на них а дальше...   по каналізаціях є чоловік на роботі   може розказати . коли з ним пєш по 100 ))


а за річку ванючку чуть  не забув  -  вона тече під полосою  . але зі сторони терміналу того нового (ну і старого тоже )   її здається загорнули в велику пластікову трубу частину точно     будуть питання звоніть xxx-yyy-zzzz (телефони йно в приват, Inkognito)

Pruvud

Були ми зі смайлом в неділю біля того бомбіка що міщ котельньою  і вишкою.
Там знайшли вхід 3 і вхід 2.
Думаю через 3 вхід можна буде туди попасти.
На біса хрест
На ворога ніж

zelja


Pruvud

Нажаль ні ми без фотіків були зараз карту скину

Синій то є вхід №3, червоний вхід №2.
Через третій вхід є можливість попасти в середину
На тижні ввечері сходжу подивлюсь як там з охороною
На біса хрест
На ворога ніж

vova

річка  ванючка впадає під полосу в місці закінчення будівництва терміналу. колектор бетонний десь 2 на 2 і загратований

225 Гості, 0 Користувачів