Стадіон Lemberg

Автор RoMeL, 01.05.2009 13:38:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dima_Bear

кажуть шо добова оренда отого здорового крана становить 8000 Євро!

Dima_Bear

Наші Ху...рать не гірше за турків  :)



і з такими темпами вони хочуть в кінці жовтня зробити урочисте відкриття "Лемберг арена"
Стан готовності на сьогодні:






Mike

Цитата: Dima_ber від 11.10.2011 23:00:42
і з такими темпами вони хочуть в кінці жовтня зробити урочисте відкриття "Лемберг арена"
Може дату й відкладуть... а може й вкладуться відклавши другорядні роботи на потім. В будь-якому разі, до Євро встигнуть.

Мене більше цікавить інше, чи приїде яник на відкриття. Після історії з яєчком він в Галичині не появлявся. Я дуже вболіваю щоб приїхав, хочу шоу  ;D

Alter

ЦитуватиПісля історії з яєчком він в Галичині не появлявся.

Та чому ж. Ото минулого вроді року він робив збіговилько їхньої "партії" в актовому залі Львівської політехніки. Там ще Свобода бушувала під брамою головного корпусу...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Mike

Цитата: Alter від 12.10.2011 13:24:31
Та чому ж. Ото минулого вроді року він робив збіговилько їхньої "партії" в актовому залі Львівської політехніки. Там ще Свобода бушувала під брамою головного корпусу...
Я мав на увазі на публіці. Одне діло сидіти за широкими стінами в колі своєї братви, а друге стояти перед багатотисячною публікою на стадіоні  :)

Lesyk

Так як я беру участь у шоу-відкритті стадіону - пруфіт про готовнісь стадіону за 2 доби до офіційного відкриття:
- частини даху, що на кутах сполучають західну сторону з іншими відсутні, і наврядше будуть встигнені добудовані
- 3/4 парковки не застеленіі асфальтом. на половині ще ведуться роботии, чверть покрита лише нижнім шаром лише 1 чверть нормальна
- ззовні ВАЩЕ як руїна виглідає, всередині більш-менш
- сьогодні домонтовували стільці
- даху НУ ВАААЩЕ писець - весь хвилями. Велетенськими. Треба щоб ромчик чи ше хтось з нашинських  будівельників виніс вирок даху, та й впринципі усій споруді
- всередині внутрішньої обробки нема. та й сумніваюсь що вона має бути.
-багато де перила ще не закріплені, є місця де вони просто вівдсутні.
- сьогодні робили випробування стадіону купою добровольців, ротою військових і двома ротами курсантів-міліціянтів та курсантів-рятувальників. Серед тестів було тупання, пускання хвилі, вилазіння на стільці та стрибання на них (один стілець був вдало виламаний), а також всім дозволили закурити - і стюарти стадіону ішли і виводили курців.

Облазив немалу частину стадіону, поки стюартів не було. Тому можете питати - мож чо скажу. Завтра буде апдейт нумбер два. А зараз нямати, в душ і в люлю. На тому конченому стадіоні 12 годин проторчав сьогодні. ФФФФФФФФФФФФФУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

Fenriz

Яким чином ідентифікували свій/не свій на пропуску через турнікети?

п.с
Нині вечором покатався кругом того стадіка, подивився через проходи на фаєршоу і ше якісь тренування... Хотів вернутися назад через Вернадського по новій дорозі (але деее там, не те що основи нема, а в деяких місцях і того глина..без піску))) такшо реальних заїзди на стадік 2:
1-й через стрийську, напроти виїзду з сокільників (як іхав, то клали 3 см асфальту на  щебінєву подушку)
і 2-й з кільцевої дороги, біля заправки.
Людям на власному транспорті на відриття не дозволять заїхати дальше   автовокзалу!!! оце буде гон_ по болотах і багнюці, файно шо хоч доща кілька днів вже нема:)

Lesyk

Нас завезли туди - а так як ми були єдиними цивілами, а отже всі з шоу. Коли підтянулися "глядачі" - то індетифікували тупим питанням "учасник?!?". Фактічєскі лазити можна було де завгодно, крім  моменту коли було дуже багато "глядачів" - стюартами всьо нах поперекривали. Але коли небуло стюартів - будь-хто будь-як будь-куди міг зайти. Всім поболту.
Походу шось пасуть на КПП. Тому крізь нього не варто сунутися. Може в п'ятницю буде така сама лафа з охороною. Якшо комусь цікаво - пробуйте прийти в гості.

Mike

Прямого ефіру з стадіону не буде... Так що усі найприємніші моменти з телетрансляцій виріжуть. На Ютубі вони безперечно будуть, але так хотілось щоб на всю Україну...

Dima_Bear

цікаво хто і де  бачив ОТІ безплатні білети на відкриття?

Caesar

а хто з наших буде окрім Лесика?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Lesyk

Цитата: Dima_Bear від 28.10.2011 14:39:47
цікаво хто і де  бачив ОТІ безплатні білети на відкриття?
Одногрупники казали що бачили безкоштовні, які роздавали на вулиці. В мене 2 квитка коштовні - ібо мені їх дають за участь.


А ТЕПЕР АПДЕЙТ ЗА П'ЯТНИЦЮ, ЙЕЗЯЯТА.
Зроблено ху*ву тучу роботи - частину даху доставили, лишився лише один куточок не змонтований. Думаю за ранок домонтують. Майже всі перила закріплені. Косметичних робіт там ше ооооч багато потрібно зробити, але їх не робитимуть. Ззові стадіон досі непривабливий, парковки або недобудовані - або також непривабливі... тим не менше всередині вже майже усе зроблено. До ЄврєйДвіТищіТринайчіМінусОдин всигнуть все-все-все зробити. Контроль тепер серйозний, усі в іменних бейждиках. Стадіон всередині здається дуже маленьким і затишним. Принаймі мені подобається. Відсутній будь-який зайвих розмах, нема бігових доріжок навколо. 

Dima_Bear

а яку саме участь ти береш у відкритті?

Lesyk

вже ніяку) а був "темною силою"

260 Гості, 0 Користувачів