Транспортна проблема міста Лева

Автор YserL, 24.06.2011 09:50:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Респект!!!

lvmap.swf сам писав? Чи використав якесь готове рішення?

Планується в майбутньому обходитися без флеш? Можливо на хтмл5?

Ах час, стільки його мало, хочу добу в 32 години!)

Mike

Цитата: Цезар від 23.06.2011 23:22:27
№13
Вніс зміни.
Цитата: dimich99 від 24.06.2011 08:48:24
Маршрут №40 змінено, кінцеву перенесли на 200 метрів
в маршруті не враховано тимчасовий об'їзд Городоцької
Вніс зміни в маршрут #40. Щодо тимчасових об'їздів, не бачу сенсу їх наносити, рано чи пізно все стане на свої місця. Доречі, Личаківська теж перекрита(об'їзд по Пекарській + Мечнікова).
Цитата: Drusja від 23.06.2011 23:44:05
Коли на скільки мені відомо Куликів знаходиться набагато далі від міста (Скрін 3). Звичайно зрозуміло що це не до топікстартера питання, а до Гугла, але тим не менше може хто зна і дійсно там є район з однойменною назвю?
Нема там ніякого Куликова, назви районів/масивів/історичних місцевостей в Гуглі взагалі не відображається, тому подібний напис - це претензія на повноцінний населений пункт.
Щодо цієї місцевості - то це початок Рясного, яке не рідко ще називають Кам'янкою. Місцевість перед Рясним з сторони міста - Клепарів.
Цитата: YserL від 24.06.2011 09:50:00
Респект!!!
lvmap.swf сам писав? Чи використав якесь готове рішення? Планується в майбутньому обходитися без флеш? Можливо на хтмл5?
Ах час, стільки його мало, хочу добу в 32 години!)
Дякую. Писав все сам. Чим визвана нелюбов до флешки?
Карти Гуглю можна використовувати в AS3 або JavaScript, на мій погляд середовище AS3 має значні переваги в картографії навіть якщо озброїти JavaScript jQuery та іншим.

Mike

Також хотів запитатись, можливо хто знає.
Цитувати№ 57 Автовокзал - вул.Стрийська - вул.Наукова - вул.Кульпарківська - вул.Виговського - вул.Любінська - вул.Окружна - вул.Копистинського - вул.Кульпарківська - вул.Городоцька - вул.пр.Чорновола - вул.Липинського - вул.Б.Хмельницького - вул.Опришківська - вул.Кордуби - вул.Заклинських - вул.Старознесенська
Як конкретно вона себе поводить в районі Підзамчого/Знесіння?

Цитувати№ 49 вул.С.Стрільців - вул.Огієнка - вул.С.Крушельницької - вул.Бандери - Л.Чину - вул.Лепкого - вул.Шевченка - Рясне-1
Як це чудо виляє в районі університету? ::) Ну і чи їздить взагалі))


Drusja

Цитата: Mike від 24.06.2011 14:55:29
Цитата: Drusja від 23.06.2011 23:44:05
Коли на скільки мені відомо Куликів знаходиться набагато далі від міста (Скрін 3). Звичайно зрозуміло що це не до топікстартера питання, а до Гугла, але тим не менше може хто зна і дійсно там є район з однойменною назвю?
Нема там ніякого Куликова, назви районів/масивів/історичних місцевостей в Гуглі взагалі не відображається, тому подібний напис - це претензія на повноцінний населений пункт.
Щодо цієї місцевості - то це початок Рясного, яке не рідко ще називають Кам'янкою. Місцевість перед Рясним з сторони міста - Клепарів.
Та я прекрасно знаю що це за місцевість і як вона називається, 100500 раз там бував. Питання було в тому, що звідки Гугл взяв там "Куликів" коли насправді його там немає.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Anhorda


Mike

Цитата: Drusja від 25.06.2011 13:54:11звідки Гугл взяв там "Куликів" коли насправді його там немає.
Технічна помилка :)

Цитата: Anhorda від 29.06.2011 18:21:15
На сайті ЛМР сьогодні з'явилася стаття про нову транспортну систему міста Львова.
Про це уже давно городять. То така фігня, що матюкатись хочеться...
Реального результату там буде 0, просто понавідкривають нових маршрутів і поназакривають старих.
Ціль: відпиляти собі бабла на контракті з французами(нащо нам ті французи тут взагалі незрозуміло?) та подоїти приватних перевізників коли будуть роздавати маршрути.

Зробили б трамвай на Сихів(я на Сихові не живу, але що це потрібно місту хіба сліпий не бачить) проспектом Червоної Калини(сам проспект ще 30 років тому спеціально під трамвай розраховувався!), так ні, їм треба французи =/

Якщо до кінця року хоча б не почнуть будувати 3 обіцяні об'єкти(на які гроші закладені і в бюджеті міста і в бюджеті країни), а саме Північна Окружна, Ряшівська та Вернадського, то це мабуть буде край мого особистого терпцю і відмова від сплати будь-яких податків, щоб годувати цих чудових джентильменів.

inkognito

ЦитуватиЯкщо до кінця року хоча б не почнуть будувати 3 обіцяні об'єкти(на які гроші закладені і в бюджеті міста і в бюджеті країни), а саме Північна Окружна, Ряшівська та Вернадського, то це мабуть буде край мого особистого терпцю і відмова від сплати будь-яких податків, щоб годувати цих чудових джентильменів

Ряшівська та Вернадського в процесі, давно доволі. Що таке Північна Окружна - не можу знати
Resistance is futile

Mike

Цитата: inkognito від 30.06.2011 00:15:50
Ряшівська та Вернадського в процесі, давно доволі. Що таке Північна Окружна - не можу знати
Те що я бачив весною мене задовільняє не дуже.

На рахунок окружної:
Львівська обїздна(кільцева) дорога - кільцеве шосе навколо Львова. Щоб бути справжнім кільцем йому бракує північного відрізка(з Рясного до Дублян), ось цей відрізок я й маю на увазі, його доречі мають збудувати чудової якості оскільки це частина траси Львів - Краковець.

Окрім того в подальших планах реалізація внутрішньоміського кільця. Виглядає воно так:

Липинського - Кукурудзяна - слід будувати відрізок через Знесіння та Личаків - Пасічна - слід будувати відрізок через Зелену, через колію та попід міст на Сихові, що біля Шувару(міст готовий, там зараз автостоянки) - Хуторівка - Наукова - Ряшівська(та, що зараз мають збудувати) - далі мають побудувати міст на Левандовку, торкнутись вул. Роксолани, далі Рясним, там є півколо уже виділене під шосе в районі вул. Маршалівка

inkognito

ЦитуватиТе що я бачив весною мене задовільняє не дуже.
За бортом - 1/3 літа, гадаю мені також не сподобається те, що я зараз там побачу.

ЦитуватиНа рахунок окружної:
Львівська обїздна(кільцева) дорога - кільцеве шосе навколо Львова. Щоб бути справжнім кільцем йому бракує північного відрізка(з Рясного до Дублян), ось цей відрізок я й маю на увазі, його доречі мають збудувати чудової якості оскільки це частина траси Львів - Краковець.

І тому власне, щоб окружна стала тру-окружною в геометричному плані треба із Рясного пройти веселий кавалок торфовищ, гір, лісів тощо? Яка тому мета? Як її можна віднести до вартості таких робіт? ІМХО, нафіг така ділянка  не потрібна - краще (та дешевше зрештою) оптимізувати поточну інфраструктуру, ніж замикати нікому не потрібний кавалок. Хтось бачив корки по вул. Вінниця? А на Шевченка на переїзді чи виїзді із Левандівки? Там, треба звернути увагу, а не думати про Наполеонівські пляни замикання кілець.




Цитувати
Окрім того в подальших планах реалізація внутрішньоміського кільця. Виглядає воно так:
Липинського - Кукурудзяна - слід будувати відрізок через Знесіння та Личаків - Пасічна - слід будувати відрізок через Зелену, через колію та попід міст на Сихові, що біля Шувару(міст готовий, там зараз автостоянки) - Хуторівка - Наукова - Ряшівська(та, що зараз мають збудувати) - далі мають побудувати міст на Левандовку, торкнутись вул. Роксолани, далі Рясним, там є півколо уже виділене під шосе в районі вул. Маршалівка

Ага, то обов'язково буде реалізовано після того, як у Львові збудують метро. Не раніше точно.
Resistance is futile

Mike

Цитата: inkognito від 30.06.2011 01:24:56
І тому власне, щоб окружна стала тру-окружною в геометричному плані треба із Рясного пройти веселий кавалок торфовищ, гір, лісів тощо? Яка тому мета? Як її можна віднести до вартості таких робіт? ІМХО, нафіг така ділянка  не потрібна - краще (та дешевше зрештою) оптимізувати поточну інфраструктуру, ніж замикати нікому не потрібний кавалок. Хтось бачив корки по вул. Вінниця? А на Шевченка на переїзді чи виїзді із Левандівки? Там, треба звернути увагу, а не думати про Наполеонівські пляни замикання кілець.
Тут трохи інша мета, окружна обслуговує не Львівський транспорт, а той який їде, наприклад, з ПОльщі на Київ. Його в місто пускати не можна (та йвраховуючи плани з'єднати Левандовку з Рясним концентрація транспорту в цьому районі значно зросте). Та й як я уже сказав, це буде частиною траси Львів - Краковець.

Цитувати
Ага, то обов'язково буде реалізовано після того, як у Львові збудують метро. Не раніше точно.
Північ окружної планують до Євро-2012, гроші на це закладено в бюджеті країни (тому можна говорити, що до 2014-2015 вона уже буде 100%). А от про це кільце... Його перспективи залежать суто від економічного стану в країні та місті. Проте рано чи пізно воно буде(через 10-20 років).
На рахунок метро, я думаю, що на пенсії може й покатаюсь  :P

explorer

Нова мережа громадського транспорту Львова (презентація з усіма маршрутами): http://www.rapidshare.ru/2683945

Anhorda

На форумі сайту Skyscrapercity обговорюють нову транспортну схему міста і до громадських слухань збирають пропозиції для її вдосконалення.

Alter

Осьо чудесний сайт для навігації при добиранні з пересадками і без.
http://marshrutky.com.ua/
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Mike

Цитата: Alter від 12.10.2011 19:37:30
Осьо чудесний сайт для навігації при добиранні з пересадками і без.
http://marshrutky.com.ua/
Гортани тему на сторінку вперед, там є достовірна інфа звідки цей сайт взявся  ;D

Доречі, якщо є якісь уточнення чи виправлення - пиши ;)

Є можливість нанести місця зупинок маршруток(є інфа по всіх дозволених міськрадою зупинках) та додати розклад(початок, кінець руху + інтервал) по 60-70% маршрутів. Проте ніяк не доберуся... Та й не хочеться марно робити, а потім введуть нову схему і все дарма.

Alter

    Ну я б запропонував зробити таку собі ламерську версію, в якій би було забезпечено відображення найближчих маршрутів в залежності від початкової та кінцевої точки, тикнутої на карті. Мається на увазі ще і врахування пересадок по мінімальній траєкторії за випадку, коли ні один прямий маршрут туди не їде. Ну і відстань туди по вулицях (до найближчої ж зупинки), траєкторії і т.д. Тобто якщо людина хоче приїхати до Львова, і їй треба добратись Звідкись Кудись - вона вибирає початкову і кінчеву точку маршруту та бачить всі альтернативні схеми доїзду з мінімальними затратами на топання пішки. В ідеалі можна було б скомбінувати таку систему із трамваями та тролейбусами.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Lesyk

Вчора мав нагоду повертатися з центру на маршруті "Нічний 1" (від готелю Львів і до нового ЦУМу). На скільки я знаюї - там три маршрути, і вони ходять раз у годину. Мо хто знає їхні маршрути?

knedlyk

Поляки для деяких міст Польщі розробили подібний сайт "Як доїду". Там власне реалізована ідея, подана Alter-ом постом вище.
"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю" І. Драч

ZED

Тутка є інфа та схеми трьох нічних маршрутів.
Очевидно, нововведення під час Свята кави сподобалося мешканцям (мені точно!) і маршрутки курсуватимуть тепер на постійній основі.

Mike

Цитата: Alter від 12.10.2011 21:39:55
    Ну я б запропонував зробити таку собі ламерську версію, в якій би було забезпечено відображення найближчих маршрутів в залежності від початкової та кінцевої точки, тикнутої на карті. Мається на увазі ще і врахування пересадок по мінімальній траєкторії за випадку, коли ні один прямий маршрут туди не їде. Ну і відстань туди по вулицях (до найближчої ж зупинки), траєкторії і т.д. Тобто якщо людина хоче приїхати до Львова, і їй треба добратись Звідкись Кудись - вона вибирає початкову і кінчеву точку маршруту та бачить всі альтернативні схеми доїзду з мінімальними затратами на топання пішки. В ідеалі можна було б скомбінувати таку систему із трамваями та тролейбусами.
Цитата: knedlyk від 16.10.2011 11:35:59
Поляки для деяких міст Польщі розробили подібний сайт. Там власне реалізована ідея, подана Alter-ом постом вище.
Ідея добра і реалізована на багатьох транспортних сайтах.
Проте в рамках Львова вона не дуже потрібна, люди в першу чергу шукають прямого рейсу, щоб не платити 2 рази, а місце пересадки відоме кожному - центр.
Інше діло, якби це була схема транспорту Києва, там це було б дійсно потрібно.

Може колись і зроблю пошук з пересадками, проте в першу чергу хотілось би додати зупинки та електротранспорт.
Також у мене  є практично готова схема транспорту Рівного(все ніяк не викладу), напівготова Франківська та частковоготова Києва. Але там треба передивлятись кожен маршрут і виправляти неточності й помилки.
Також реально дістати інфу та згенерувати схеми Луцька та Чернівців, може ще якихось міст.

Цитата: Lesyk від 16.10.2011 11:24:39
Вчора мав нагоду повертатися з центру на маршруті "Нічний 1" (від готелю Львів і до нового ЦУМу). На скільки я знаюї - там три маршрути, і вони ходять раз у годину. Мо хто знає їхні маршрути?
Цитата: Эдуард від 16.10.2011 14:05:52
Тутка є інфа та схеми трьох нічних маршрутів.
Очевидно, нововведення під час Свята кави сподобалося мешканцям (мені точно!) і маршрутки курсуватимуть тепер на постійній основі.
Ось ці мабуть нанесу найближчим часом. Хоча хз як їх викласти, до основних маршрутів ж не кинеш, треба певне окремою схемою.

Lesyk

А що відомо про  мего-супер велику реформу з маршрутною системою Львова? Раніше казали що вона відбудеться в вересні, зараз уже середина жовтня...

295 Гості, 0 Користувачів